Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

venca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    PYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 8:50:48

    smike >> to už je teď?

      smike - Profil | St 9.7.2014 8:45:53

      spíš na Masters, že? :)

        PYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 8:31:51

        oskus >> kam fičíš,na ryby?

          PYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 8:21:58

          smike >> dva dny ne,musím jít robit:-)

            oskus - Profil | St 9.7.2014 8:20:23

            smike >> to ne za pul hoďky vyrážím směr Vizovice :-(( teď neééé

              smike - Profil | St 9.7.2014 8:16:40

              PYTLAKS >> konečně.jen ať prší aspoň 2 dny

                PYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 8:14:27

                krásně nám tu leje:-))zaleje to pořádně hory:-)

                  Milan 66 - Profil | Út 8.7.2014 23:04:02

                  Zbynda56 >> hoj, zitra ti brnknu. Olinovi visi parte, vis to??

                    venca1 - Profil | Út 8.7.2014 22:30:02

                    Čučíte na fotbal? 5:0 to začíná být dobrý debakl. :-)

                      venca1 - Profil | Út 8.7.2014 22:12:55

                      Pepison >> Tož píšeš, že žerou jenom bez světla, tak na ně musíš čučet taky bez světla.:-)) Jinak z nich budeš mít vychrtlince, kteří se nakonec požerou mezi sebou. :-))

                        PYTLAKS - Profil | Út 8.7.2014 22:11:39

                        mondry >> si měl rači klečet na hrachu:-)

                          mondry - Profil | Út 8.7.2014 22:05:38

                          PYTLAKS >> Mám zakázanů telku:-(

                            PYTLAKS - Profil | Út 8.7.2014 22:02:55

                            mondry >> pase,jak to že nečučíš na fučes?já jsem uložil chov a valím sledovat:-)

                              mondry - Profil | Út 8.7.2014 21:55:53

                              Kajman60 >> Co robíš dědku?Sedíš doma na řiti nebo někde paseš karasy?:-)

                                Zbynda56 - Profil | Út 8.7.2014 21:48:48

                                No Milčo konečně ses objevil.Vykládej,nebo radši piš,přeháněj.Potěš alespoň slovem kolegu(y).Nebo mi sakra aspoň zvedni telefon.Kouwa.

                                  Pepison - Profil | Út 8.7.2014 21:45:45

                                  venca1 >> ja mam akvarko na to abych se na nej cumel .... a fakt se da divat lepe se zaplym svetlem :-)

                                    venca1 - Profil | Út 8.7.2014 21:30:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Pepison >> Tak jim zhasni. :-))

                                      mondry - Profil | Út 8.7.2014 21:11:10

                                      Milan 66 >> Čus.Víš jak se tvářil když jsem mu nalil první štamprlu tatranského?Jak kdyby ho kapr za culik potáh.

                                        PYTLAKS - Profil | Út 8.7.2014 21:00:17

                                        Pepison >> tož to je dobré:-))asi zprovozním to větší akvárko.-)

                                          Pepison - Profil | Út 8.7.2014 20:59:51

                                          Pepison >> i ti candati to susene