Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPepison - Profil | Út 8.7.2014 20:59:24

    PYTLAKS >> to sem videl ..... normalne to cucaji i z hladiny :-)

      NPYTLAKS - Profil | Út 8.7.2014 20:56:37

      Pepison >> a čím je krmíš,sušeným,to mi zase nechtěli žrát úhoři,po patentkách by se utlůkli:-)

        NPYTLAKS - Profil | Út 8.7.2014 20:55:48

        Milan 66 >> fotky nemáš žádné?:-)

          NPepison - Profil | Út 8.7.2014 20:55:08

          PYTLAKS >> ty vole oni to nechteji zrat ... aspon ne za svetla ...

            NMilan 66 - Profil | Út 8.7.2014 20:54:15

            mondry >> tatransky caj!!

              Nmondry - Profil | Út 8.7.2014 19:48:43

              Pepison >> Ostatní ryby žerou i koule.Takže candát lososa nebo boilis a Pytlaks čaj,jo?No to mě posser!Kam ten svět spěje?

                NPYTLAKS - Profil | Út 8.7.2014 19:48:38

                Pepison >> proč jim nedáš patentky?

                  NPepison - Profil | Út 8.7.2014 19:38:01

                  mondry >> krmením udejne z mletého lososího masa.... Obyčejně krmivo žerou to i ostatní ryby...

                    NPYTLAKS - Profil | Út 8.7.2014 19:29:08

                    mondry >> třeba jakýsi čaj.-))

                      Nmondry - Profil | Út 8.7.2014 19:27:36

                      PYTLAKS >> Co může bejt pro tebe lepšího?Že by plyšový bůček?:-))))))

                        NPYTLAKS - Profil | Út 8.7.2014 19:21:16

                        mondry >> něco lepšího.-))

                          Nmondry - Profil | Út 8.7.2014 19:19:21

                          PYTLAKS >> Gyzde, co ti slíbila za bonzování?Rollbal z hračkárny?

                            NPYTLAKS - Profil | Út 8.7.2014 19:00:03

                            mondry >> jedným tam,druhým ven,jako hrob předsedo:-)))Renčóóóóóóóóóó.-))

                              Nmondry - Profil | Út 8.7.2014 18:07:16

                              PYTLAKS >> Nic složitého!Až s tou svojí chotí budeš tak dlůho jak já tak taky pochopíš že se dá přeonačit kterýkoliv druh živočicha:-)Té mojí se to povedlo dokonale:-(((
                              Jo a kdyby jsi s ní o tom někdy náhodou mluvil,tak si nestěžuju ale chlubím se:-))))

                                NPYTLAKS - Profil | Út 8.7.2014 17:59:03

                                mondry >> udělal si candáty vegetariány.-))zlaté české ručičky:-)

                                  Nmondry - Profil | Út 8.7.2014 17:57:21

                                  PYTLAKS >> Kuwa to mně nenapadlo:-( A já je chudáky nakonec naučil na ovocné knedle:-((

                                    NPYTLAKS - Profil | Út 8.7.2014 17:54:48

                                    mondry >> kup mražené patentky:-)já jsem s něma krmil úhoře:-)

                                      NPYTLAKS - Profil | Út 8.7.2014 17:53:22

                                      venca1 >> sem nebyl,nemám tucha:-)

                                        Nmondry - Profil | Út 8.7.2014 17:53:07

                                        springer >> Pytlaks než vyudí tak má houno.To stihnů zežrat ještě nedouděné:-)
                                        Kaj sedí Kajman že smrdí jak cap?Na sluníčku za chalupů?:-)))

                                          Nspringer - Profil | Út 8.7.2014 17:43:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          mondry >> ...škvarkama, tych maju dost bo Pytlaks furt udi..--)))))
                                          Venku bucha, tak sotva sem přijel už zas valim..) Kajman tam sedi jak ko**t a už smrdi jak cap.-)))