Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    Nmondry - Profil | Út 8.7.2014 17:40:42

    Pepison >> Pepino.Ty jsi psal že máš v akvárku malé candoše a že se maj k světu?Řekni mi čím je krmíš.Mi nechtěli nic žrát a hubli a hubli a hubli až...........

      Nmondry - Profil | Út 8.7.2014 17:04:07

      smike >> Krasavec!Škoda sežrať!Říkavala moje babička.

        Nsmike - Profil | Út 8.7.2014 16:43:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.
        venca1 >> myslíš takové? pomálu, dneska 4 kousky.je sucho.ale moja říkala, že už se pomalu učím fotit :-D

          Nvenca1 - Profil | Út 8.7.2014 16:36:34

          PYTLAKS - >> Rostou v lese už nějaké gemby, v neděli trochu popršelo. Potřebuji nasbírat aspoň dva koše . :-))

            Nmondry - Profil | Út 8.7.2014 16:29:06

            Pepison >> Hlupééé záběry!Objednej aj to zvíře co honí tu gumu ať víš jak vypadá rybička:-)))

              Nkolib - Profil | Út 8.7.2014 14:38:01

              Pepison >> to je dobře že džíte při sobě :-) :-)

                NPepison - Profil | Út 8.7.2014 13:37:40

                kolib >> jj to je vetsi pulka nakladu pryc... jj tady v Trojanovicich jsme kamosi ;-) :-D

                  Nkolib - Profil | Út 8.7.2014 13:25:24

                  Pepison >> to je super že máš ubytování za dara to se vyplatí :-)

                    NPYTLAKS - Profil | Út 8.7.2014 13:10:17

                    tuzemak >> no co už s tým teď:-)

                      NPYTLAKS - Profil | Út 8.7.2014 13:09:53

                      kolib >> zbytečná námaha:-)

                        NPepison - Profil | Út 8.7.2014 13:08:26

                        kolib >> taky nemam ..... ale proste jedu .... navic ubytovani gratis tak je to parada az na ty kilometry :-(

                          Nkolib - Profil | Út 8.7.2014 13:01:49

                          Pepison >> Tak to se máš :-( taky bych jel ,kdyby byl čas..

                            NPepison - Profil | Út 8.7.2014 12:45:38

                            kolib >> ja jedu na pul srpna do norska :-) :-) takze pro me je to passe

                              Ntuzemak - Profil | Út 8.7.2014 8:38:47

                              PYTLAKS >> ze zkušeností vím,že bude furt kopat,furt se bude cítit nedoceněnééé,takové je už život,bohužel.-)))

                                Nkolib - Profil | Út 8.7.2014 8:38:26

                                PYTLAKS >> ano myslím.. mohli by jste dorazit :-) dám vědět kdy to bude :-)

                                  NPYTLAKS - Profil | Út 8.7.2014 8:36:51

                                  tuzemak >> tak jo,ale je to zbytečné:-))

                                    Ntuzemak - Profil | Út 8.7.2014 8:22:24

                                    PYTLAKS >> ale jo,aspoň je prdéél.o)))

                                      NPYTLAKS - Profil | Út 8.7.2014 8:21:07

                                      kolib >> myslíš?

                                        NPYTLAKS - Profil | Út 8.7.2014 8:19:55

                                        tuzemak >> co už,berme to jak to je:-))

                                          Nsmike - Profil | Út 8.7.2014 8:15:13

                                          i ti největší internetoví "štváči" by byli najednou klidní jako beránci :) :) :)