Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    Nkolib - Profil | Út 8.7.2014 8:11:14

    PYTLAKS >> Tak to má být.. vymysleli sraz na větřkách, bylo by zajimavé kdyby jsme se tam všichni sešli:-) by jsi viděl jak by byli najednou všichni kamarádi :-)

      Ntuzemak - Profil | Út 8.7.2014 8:08:35

      PYTLAKS >> nejseš sám,kdo tu po přečtení pár reakcí uchcával do textilu.o)))

        NPYTLAKS - Profil | Út 8.7.2014 8:07:03

        kolib >> já nic nehrotím,já jsem se pouze pousmál.-)

          Nkolib - Profil | Út 8.7.2014 8:05:57

          Pepison >> jo lovim v robotě :-) :-)

            NPepison - Profil | Út 8.7.2014 8:05:00

            kolib >> je Zdar kolibkuuu. Lovíš někde??

              Nkolib - Profil | Út 8.7.2014 8:01:16

              PYTLAKS >> nehrotil bych to tak :-) situace se uklidní a vyšumí..

                NPYTLAKS - Profil | Út 8.7.2014 7:30:25

                Pepison >> paráda,za kolik je?

                  NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 23:59:14

                  Pepison >> čučnu ráno,mizím do peří:-)

                    NPepison - Profil | Po 7.7.2014 23:54:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    PYTLAKS >> mrkni ... si tu kameru objednam je za par dolaru ... https://www.youtube.com/watch?v=AbQPIR_hN0g

                      NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 23:53:47

                      Pepison >> ano,ty sů na sumy nejlepší.-))

                        NPepison - Profil | Po 7.7.2014 23:53:20

                        PYTLAKS >> myslis jako olovene koule ? :-)

                          NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 23:52:05

                          Pepison >> jsem ti dal olovo,tož nalej.-))

                            NPepison - Profil | Po 7.7.2014 23:51:34

                            PYTLAKS >> udelej koule na sumy ... :-)

                              NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 23:47:45

                              Pepison >> budu dělat toten týden,kůpil jsem 60 vajec a jdu na to:-))

                                NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 23:47:16

                                king76 >> myslíš si že bych tak klesl?bohužel tě nepotěším.-)já se na to totiž dívám s úsměvem,bez msty a dovedu se povznést nad nesmysly.-)

                                  NPepison - Profil | Po 7.7.2014 23:46:55

                                  PYTLAKS >> radeji udelej red bojlis :-) bannovat to neni jen tak ...

                                    Nking76 - Profil | Po 7.7.2014 23:44:05

                                    PYTLAKS >> tak mi dej redku a je to.

                                      NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 23:42:37

                                      king76 >> ty si fakt lopata,co tu lezeš mezi koko.ty.-)myslíš si,že si z tvých nelíbí něco dělám?

                                        NPepison - Profil | Po 7.7.2014 23:42:14

                                        mondry >> tez tak hoy a dobruuu

                                          NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 23:41:10

                                          mondry >> čest