Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    Nmondry - Profil | Po 7.7.2014 23:38:52

    Jdu chrnět.Čest chocholoušci.

      NPepison - Profil | Po 7.7.2014 23:35:32

      mondry >> ja prave nechci dest ...at si chcije pres noc .... :-)

        NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 23:34:12

        mondry >> stíhám vše,robit aj plkat:-))

          Nmondry - Profil | Po 7.7.2014 23:33:26

          PYTLAKS >> Dešťa by se vám zachtělo?Na mrku celý den plkat?Prd!!!!!Do roboty na střechu valte!

            NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 23:30:53

            Pepison >> víš jak je to,na bystrém lelo a tu prd.-)

              NPepison - Profil | Po 7.7.2014 23:28:53

              PYTLAKS >> se divam na radarek azitra ma prset az na vecer...

                NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 23:20:53

                Pepison >> neřeším,jeho rébus:-)

                  NPepison - Profil | Po 7.7.2014 23:19:37

                  PYTLAKS >> no ja psal kingovi hned jak se tam pochvalil at me radeji vymaze :-) vsak to tak jeste je ale ogarek ovlivnen nespravnym vetrem :-D

                    NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 23:10:40

                    Pepison >> to nikdo neví,prostě mu špaky asi napsal ať nás vykartuje a evidentně poslechl

                      NPepison - Profil | Po 7.7.2014 23:04:08

                      :-) tak jirik uz to nedal a udelik cervenaka na v.n. vetrkovice me a springrovi :-D co vlastne springer napsal spatneho ???

                        NPepison - Profil | Po 7.7.2014 22:58:18

                        mondry >> :-D mel si ji vzit taky tech 10 kousku :-) pozdravuj :-)

                          Nmondry - Profil | Po 7.7.2014 22:54:01

                          Milan 66 >> Já už byl!Zas příští rok půjdu.

                            NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 22:53:42

                            Milan 66 >> berů?:-)

                              NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 22:53:31

                              mondry >> no vidíš to?aspoň k něčemu to bylo.-))

                                NMilan 66 - Profil | Po 7.7.2014 22:52:54

                                Valte na fusate!!

                                  Nmondry - Profil | Po 7.7.2014 22:52:20

                                  PYTLAKS >> Kuva!Fčil sem jednu chytil za sebe a štyri za vás gyzdi!

                                    NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 22:50:18

                                    mondry >> však nejsů vánoce:-)

                                      Nmondry - Profil | Po 7.7.2014 22:49:08

                                      PYTLAKS >> Žíznivou!!!Ta nemá nikdy dost!

                                        NPepison - Profil | Po 7.7.2014 22:47:45

                                        mondry >> zitra blejsknu ty vytvory ... ale formu uz jen po SZ on by to nejaky spion mohl skopirivat :-D

                                          NPepison - Profil | Po 7.7.2014 22:46:19

                                          mondry >> oj...to je smutna pisen :-)