Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NŠUKI - Profil | Po 7.7.2014 20:48:30

    PYTLAKS >> Po 12ti hodinové šichtě 3plnotuční Radci a nějaká ta cipovina na jazyk vleze sama.

      NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 20:42:56

      ŠUKI >> tý wole,co se to v tobě skrývá.-))

        NŠUKI - Profil | Po 7.7.2014 20:34:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        mondry >> Pán být poeta.Proto: Husí potok nevím kde býti,není to ta stoka co ti teče hned za riti?Tvůj barák poznám podle rybího smradu,který se táhne z vyuzovacího hradu.Ať bydlíš tam nebo tam,na kole si tě jednou vyhledám! REZON nebo HEC je to jedno, to se kolega jenom překec.A už dost.
        Cos to tu včera večer poslal za sračku v té Odře,žlutá jak Chuang ché a stoupala jak cip.Kolega nestačil ani sbalit vercajk a s polostrova byl ostrov a už brouzdal vodou.Jestli se to uklidní tak ve středu ráno jsem pod splavem a chytám nástražky a večer na ně.
        Hoj

          NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 20:00:32

          mondry >> tak je to správné bo tak to má byt.-))

            Nmondry - Profil | Po 7.7.2014 19:04:24

            PYTLAKS >> Tome???!!!!!!Dyť píšu že jsem s nimi vyjebal.
            Schválně jsem jim před tlamou uhýbal karasem tak ať se žádný nechytne.Nechal jsem je ať se utopí!
            Já nejsu žádný masař ani chyť a pusť!!!!!Ryby domu neberu a ani je nechytám abych je nemusel pouštět zpět.

              NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 18:54:04

              mondry >> a pak ti zdrhli:-)

                NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 18:53:24

                Polčis >> no vidíš:-))máš ušetřené.-)

                  Nmondry - Profil | Po 7.7.2014 18:32:12

                  Pepison >> Tak včera jsem s těma fusatýma konečně vyjebal!Lovili jak urvaní,dělali vše pro to aby šli na břeh.

                    Nmondry - Profil | Po 7.7.2014 18:29:08

                    ŠUKI >> Jejéééééj.Chlape jedna.To je kec že to byl HEC!Byl to REZON a slavil čtyřicátiny!:-))))
                    Sice nevíš kaj bývám ale s tím ohňometem ses trefil téměř přesně:-)))Sused o pár chalup dál slavil narozky.Já tou dobou plenil Husí potok:-))

                      NPolčis - Profil | Po 7.7.2014 18:10:15

                      PYTLAKS >> Tu v Praze buri už pomalu hodinu a pět kapek.Sem nechtěl zmoknout, tak sem nesel ani na pivo a teď už to kašlu.

                        NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 18:03:43

                        Polčis >> tož to já tež nee.-))zvlášť v takých vedrách,za kopcem už bůří,to by šli hadi a fůsatí.-))nebo amuři na cucu.-)

                          NPolčis - Profil | Po 7.7.2014 18:01:23

                          PYTLAKS >> Já si delam srandu, týden na sucho bych nedal já:-D:-D

                            NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 17:59:45

                            Polčis >> já nakládám na sucho.-))dám sůl a v tom poltky obalím a pak točím,když je i maso,tak slévám šťávu kterů maso pustilo

                              NPolčis - Profil | Po 7.7.2014 17:52:00

                              PYTLAKS >> To je rada, týden nasucho:-(:-(:-( Né díky, jak bude víc času zkusím, obávám se ale ze to bude až v zimě.

                                NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 17:22:45

                                kolib >> my vždycky,vždyť se přece oddělilo zrno od plev jak tam psal

                                  NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 17:21:56

                                  Polčis >> týden na sucho by měl stačit:-)

                                    NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 17:21:31

                                    kary.com >> zkus bystřičku,malvíny,podlesí,ale to je vše kolem valmezu.-)

                                      Nsmike - Profil | Po 7.7.2014 17:09:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      nová loviště

                                        Nkary.com - Profil | Po 7.7.2014 15:37:08

                                        Pepison >> Už jsem jí našel na mapě, ani to není moc daleko. Možná to zkusím. Dík moc.

                                          NPepison - Profil | Po 7.7.2014 14:22:19

                                          kary.com >> zkus bystricku. Vecer na candose