Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

venca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    kolib - Profil | Po 7.7.2014 14:06:53

    Vyřešili jste to elegantně a s grácii :-)

      Polčis - Profil | Po 7.7.2014 13:57:46

      PYTLAKS >> No tak počítám do pěti cm.

        kary.com - Profil | Po 7.7.2014 13:14:34

        PYTLAKS >> Jo, to jsem našel, ale pstruhovku nemám a nebudu jí kvůli té chvilce brát. :-)) Spíš jsem myslel si jet někam na chvilku zablbnout s feederem. Ale asi se holt budu věnovat rodině a výletům :-)))))

          PYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 13:08:49

          kary.com >> přímo na horní bečvě máš pstruhovů přehradu a rožnovsků bečvu:-)

            kary.com - Profil | Po 7.7.2014 12:47:04

            Zdravím chlapci. Mám dotaz. Jedem do Beskyd na dovolenou a nevím jestli si s sebou mám brát nějaký proutek. Budem bydlet na Horní Bečvě, ale co jsem koukal do soupisu revírů, tak je to asi všude daleko. Zná to tam někdo?

              PYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 12:05:14

              Polčis >> záleží na tloušťce špeku

                Polčis - Profil | Po 7.7.2014 10:41:09

                PYTLAKS >> Jak dlouho máš naloženo před územím?

                  smike - Profil | Po 7.7.2014 8:22:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  jedna ze včerejška

                    PYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 7:10:28

                    Polčis >> někdo to koření až po vyuzení,ale solit se to musí před uzením:-)

                      Polčis - Profil | Po 7.7.2014 6:56:18

                      PYTLAKS >> To bude beztak jen pokus.To co sem jedl včera bylo dobře slane a příjemná paprikova chuť.

                        PYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 22:24:51

                        Polčis >> vymysli a pak dej vědět jak to dopadlo,špek se jen solí a pak udí studeným kouřem,ale jde i nakořenit a pak udit studeným po dobu cca 24h

                          Polčis - Profil | Ne 6.7.2014 22:18:26

                          PYTLAKS >> Dík, až bude trocha času něco spacham.

                            PYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 22:15:54

                            Polčis >> podle tloušťky špeku,některému stačí 4h nekterému 24h,podle výšky a velikosti poltka.-)

                              Polčis - Profil | Ne 6.7.2014 22:13:12

                              PYTLAKS >> jak dlouho?

                                ŠUKI - Profil | Ne 6.7.2014 21:29:13

                                Milan 66 >> Tak nezalívej furt zahradu.

                                  ŠUKI - Profil | Ne 6.7.2014 21:28:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  venca1 >> Ty tam chodíš chytat nebo jebať v tvém"věku" a ještě s gumu,vždyť to je jak od cizího:-)Včera v poledne jsem jel kolem s robkou na kole ale skončil jsem v Obecňáku na pečeném kolenu.Nedělal ten ohňostroj Mondry v Jistebníku,bo to šlo s tej strany.A zábava v Košatce byla super,nehrčely navijáky tak jsme poslůchali HEC(pro nezasvěcené to je grupa co tam hrála)
                                  Jinak ve středu bude další pokus o fůsa.

                                  Všem přejů dobrů.

                                    PYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 21:26:24

                                    Polčis >> kup špek,nakořeň a šup s ním do uďáku,max. na 40°:-))

                                      Pepison - Profil | Ne 6.7.2014 21:20:33

                                      mondry >> a co jak ??? mas plny pytel ??? :-)

                                        Milan 66 - Profil | Ne 6.7.2014 21:19:52

                                        Brusperk bez vody.

                                          smike - Profil | Ne 6.7.2014 21:04:56

                                          mondry >> ja na dolním benesove a taky tak:-)