Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 22:09:15

    mondry >> má pikry,ale na cívkách namotaný výplet do raket.-)

      Nmondry - Profil | Po 7.7.2014 22:03:43

      Pepison >> Už jen ty s pickerama nám chybíš:-)

        NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 22:03:18

        Pepison >> pošli mu tu sz než dostaneš redku.-)

          NPepison - Profil | Po 7.7.2014 22:02:27

          copak se to tu deje ?? bude kontrolni odlov oderskych fousku ??

            NŠUKI - Profil | Po 7.7.2014 21:36:22

            mondry >> Když se domluvíme tak pážata se sebou nevezmu,jedná se o regulaciA fakt už idu do hajan.

              NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 21:32:30

              mondry >> no jenom jestli to je radkem:-))

                NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 21:31:12

                ŠUKI >> čest:-)

                  Nmondry - Profil | Po 7.7.2014 21:31:08

                  ŠUKI >> Ty se máš:-)))))

                    Nmondry - Profil | Po 7.7.2014 21:30:23

                    ŠUKI >> Nápad je to úžasný.Jenže vás tam chodí tolik že někdy musíte stát za sebou aby jste se tam vlezli.Já mám radši klid a soukromí.Nemusí každý hned vidět jakého Huka jsem kde chyt:-)

                      NŠUKI - Profil | Po 7.7.2014 21:27:39

                      Končím, jdu chrápat, vstávám ve čtyři do roboty. Čus.

                        Nmondry - Profil | Po 7.7.2014 21:27:04

                        PYTLAKS >> Šuki je vysmátý furt.Ani šupinu nepotřebuje vidět.Stačí nějakej ten Radek.:-))))

                          NŠUKI - Profil | Po 7.7.2014 21:25:37

                          mondry >> Přijď raději dolů je to tu širší,přehodíme si to z břehu na břeh,vyvážeme a nemusím šaškovat s odhozákem! Dobrý nápad no ni?

                            NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 21:24:23

                            mondry >> zase musíš pořádně zakrmit,vypadá to na bůřu,tak to půjde dole šukimu a on zase bude vysmátý:-)

                              Nmondry - Profil | Po 7.7.2014 21:16:54

                              ŠUKI >> Pojď,pojď.Budem tu výš to houno chytat spolem:-))))

                                NŠUKI - Profil | Po 7.7.2014 21:04:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                mondry >> Kytici natrháš na lůce a Máj bude až příští rok.

                                  NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 21:01:40

                                  mondry >> tož val,val,ať tu máme z tebe taky jakýsi přínos:-)

                                    NŠUKI - Profil | Po 7.7.2014 21:01:34

                                    mondry >> To místo neznám ale když je dva metry u druhé strany tak pěkné.Budu muset začít chodit asi výš.

                                      NPYTLAKS - Profil | Po 7.7.2014 21:00:06

                                      ŠUKI >> taky jsem si teď otevřel,ale jen 10°,umyl jsem sekačku udělal chovu večeřu a mám klid.-)

                                        Nmondry - Profil | Po 7.7.2014 20:55:31

                                        PYTLAKS >> Asi nošovické básnické střevo.Asi začnu zas chodit do hospy a pak uvidíte jak se i Erben s Máchou budou přede mnou červenat.

                                          Nmondry - Profil | Po 7.7.2014 20:52:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          ŠUKI >>Pěkná básnička:-))) Dávám 1*.
                                          V odře jsem Vám tam nic neposlal!To přišlo z podbeskydí od valachů Lubinou.Ještě dnes byla kalná!
                                          Jediné co plavalo kolem mne dolů byla v podvečer ta chlupatina pod prutem u druhého břehu.