- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybáři a nemoci
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
25x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
NPvl - Profil | Út 27.5.2014 20:58:24
NKáceč - Profil | Út 27.5.2014 20:56:45
NAnýzový dědek - Profil | Út 27.5.2014 20:53:17
NBLUDICKA - Profil | Út 27.5.2014 20:52:27
Nsplavek - Profil | Út 27.5.2014 20:51:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NBuffalo1969 - Profil | Út 27.5.2014 20:49:56
NKáceč - Profil | Út 27.5.2014 20:48:06
NBlumik - Profil | Út 27.5.2014 20:46:48
NAnýzový dědek - Profil | Út 27.5.2014 20:45:41
N: vydrák - Profil | Út 27.5.2014 20:30:10
Téma zní - Co Vás u vody potkalo s čím by jste si jako mladí a zdraví poradili, ale ve Vašem věku a zdravotním stavu šlo téměř o život ?
Jendo,nedávals pozor! :-)
NKáceč - Profil | Út 27.5.2014 20:21:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Loni, začátkem prosince mě začal bolet žaludek. Měl jsem akorát tlačenku s octem. Tak si říkám, že je jen podrážděnej. S mojí tehdejší životosprávou nebylo divu. Trošku jsem upravil jídelníček, vyřadil ocet, chilli, feferonky a podobný věci. Ale snídal jsem dál kafe a cigáro. Což se později ukázalo jako velká chyba. A taky jsem byl neustále nasrán a nadával debilům. A že se jich tu, na farmě, poslední dobou vystřídalo. A pak to přišlo. 22. prosince si večer dávám cígo a najednou takový divný mravenčení v rukou, nohou a na plicích. Šel jsem si lehnout a doufal, že ráno to bude dobrý. Nebylo a něco mi říkalo, že se mám podívat na hovno. Bylo černý a bylo mi jasný, no jasný, myslel jsem si to, že krvácím do žaludku. Že jsem si uhnal vřed a ten prasknul. Sotva jsem nakrmil, protože jsem udělal deset kroků a nemohl jsem popadnout dech. Normální člověk by šel k doktoru. Jeník není normální, na tohle je debil. To bylo v pondělí, v úterý jsem už udělal kroků jen pět a tak jsem si šel lehnout, že to vyležím. Takhle jsem krvácel pět dní. Nažrat jsem se mohl, tak jsem to moc neřešil. Ten pátej den jsem už neměl žádnou sílu, bledej jak smrt a už jsem i přemýšlel, že si zavolám záchranku. Další den už mělo hovno barvu normální, a tak jsem usoudil, že už mi nic nehrozí a doktor je tedy zbytečnej. Síly ovšem nepřibývalo, dech taky nic moc a furt bledej. Tak tedy 7.ledna jsem jel k doktorce. Hned jí bylo všechno jasný a poslala mě okamžitě do na pohotovost. V šest večer jsem tam dorazil. Já jsem furt váhal, jestli jet nebo né. Vůbec se mi nechtělo a věděl jsem proč. Když mi vzala sestra krev a po jejím rozboru, přiběhly tři sestry, doktorka a okamžitě se mnou flákly na lůžku. Do tý doby jsem seděl na židli. Do každý ruky kanylu a už to jelo. Asi tři kapačky najednou, nějaká injekce a dvě dávky krve. V osm dorazil doktor a proběhla gastroskopie. To mě vadilo ze všeho nejmíň. V devět jsem už obdivoval krásy JIPky :-) Měl jsem tlak 90/50 tep 140 a hemoglobín 60. Ten pátej den krvácení to muselo být ještě horší. Na JIPce jen jednu noc a pak pět dní na pokoji. Tam šílená dieta a doma ještě měsíc. Tu už jsem ojebával, neb čtrnáct dní před nástupem do špitálu jsem se cpal vším, co vánoční stůl nabízel, včetně piva :-) Potom kontrola, zase gastroskopie a už dobrý. Železo jsem dobral a zítra jdu na kontrolu krve. Ale pomalu se to lepší. Prej jsem ztratil třetinu krve, tak asi není divu. Slabej kus kus by asi zdechnul, silnej Jeník to přežil. Nebo taky, koho maj oběsit, ten se neutopí :-) Už víc jak pět měsíců nehulím. Po třiceti letech jsem s tím seknul ze dne na den a začal jsem i denně snídat. A závěrem, kontrolujte si barvu hovna, může vám to zachránit život...
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59881
NRybářsko-houbařské jádro .-)45011
NDokumenty z přírody kolem vody624
NUdírny a uzení51146
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NČína - objednali ste uz nieco?15756
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5796
NSranda bez nadsázky 🤘10865
NKutilské jádro MRKu5344
NDaruji věci na ryby ...863
Kde to žije - všechna témata
23:19NRybářská videa: Dvě červnové vycházky za kapry na Labe 1
21:40NLov pod jezem v letních vedrech? 31
20:45NATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
20:22N🔥 Grill a grilování 🔥 591
20:00NRybářský kniho - koutek 143
16:32NRybářské odznáčky ... 547
14:35NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
13:07NRybáři vs ochránci přirody 90
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43NHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....













