Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

NŠamec - Profil | Pá 9.11.2007 17:31:38

thundarr - v kolik zítra jdete? Možná bych se za Váma přišel mrknout.

    Nthundarr - Profil | Pá 9.11.2007 16:55:51

    Šamec: takze jedeme tvym ? ok, zitra se domluvime ...

    carpson : tak tim padem jdeme zitra jen my dva :) ... no na 50-100 rybek dobry :) ... vemu jich asi jen 30 max, to nema smysl :)

      NŠamec - Profil | Pá 9.11.2007 14:30:14

      Petrasek, carpson - zdarec, klidně se na ty nedělní Dalešky přidejte. Už mě dali do cajku dodávku, takže kromě thundarra a mě můžu vzít ještě 3 lidi.

        Ncarpson - Profil | Pá 9.11.2007 12:30:35

        Tom:tak to je skoda...vypada to,ze jdu zitra i ja:)

          NTom75 - Profil | Pá 9.11.2007 12:18:31

          thundarr: v sobutu i v neděli musím do práce:-( ryby se tím pádem nekonají:-(

            Nthundarr - Profil | Pá 9.11.2007 11:17:01

            Petrasek : nechystam, ... co zase chces koupit ? :)

              NPetrasek - Profil | Pá 9.11.2007 11:00:01

              v sobotu dorazim do Brna az kolem obeda ale ty dalesice na tu nedeli se zdaji byt velmi lakave! chystate se nekdo mrknout do ravenu o vikendu?

                Nthundarr - Profil | Pá 9.11.2007 10:48:42

                Petrasek: ja makam jako barevny ... takze asi tezko :) .-... pod s nama v tu sobotu :) nebo v nedeli na ty dalešky :)

                carpson : jsme domluveni :)

                  Nthundarr - Profil | Pá 9.11.2007 10:48:42

                  Petrasek: ja makam jako barevny ... takze asi tezko :) .-... pod s nama v tu sobotu :) nebo v nedeli na ty dalešky :)

                  carpson : jsme domluveni :)

                    Ncarpson - Profil | Pá 9.11.2007 9:24:29

                    thundar:cau,sorry,ze jsem se neozval,ale neulozil jsem si vul to tve cislo...ted pisu od brachy..ten notas nevypada moc dobre...jinak jak jste se domluvili na ten vikend?doufam,ze se na net dneska jeset dostanu

                      NŠamec - Profil | Čt 8.11.2007 20:45:17

                      Petrasek - rád bych, ale budu nuset jít udělat něco práce :-( Co plánuješ na weekend ?

                        NPetrasek - Profil | Čt 8.11.2007 20:41:26

                        zitra rano se chystam jit nekam vlacet!!! prida se nekdo?

                          NŠamec - Profil | Čt 8.11.2007 18:19:00

                          thundarr - ok ještě se domluvíme.

                            Nthundarr - Profil | Čt 8.11.2007 15:34:53

                            domluvime se v sobotu jop ? kdyz tak napis na icq

                              Nthundarr - Profil | Čt 8.11.2007 15:34:35

                              Šamec : tak to kalim, vlacet budu taky ... uvidime ... snad neco chytnu :)

                                NŠamec - Profil | Čt 8.11.2007 14:02:21

                                thundarr - budu jenom vláčet, ale klidně můžeš posedět. Chytávají tam i na rybku.

                                  Nthundarr - Profil | Čt 8.11.2007 13:30:59

                                  Šamec : jojo, ja bych vzal i vacku a na chvili bych i posedel, nebo chces jen vlacet ? :)

                                    NŠamec - Profil | Čt 8.11.2007 13:03:36

                                    thundarr - takže v tu nedělu by to šlo. Vidím to tak o šesti odjet z Brna ať jsme v sedm u vody a v poledne návrat. Ok?

                                      NTom75 - Profil | Čt 8.11.2007 12:51:55

                                      thundarr: :-) z toho si nic nedělej, já už pomale začínám uvažovat o Tescu:-))) Nahodit brčko do té jejich kádě:-)

                                        Nthundarr - Profil | Čt 8.11.2007 12:34:58

                                        Musim neco chytit uz ztracim doma tvar :)