Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

NPetrasek - Profil | Po 12.11.2007 21:13:56

thundarr: gratulace!!!! mas nejaky foto? ja bych sel nekam zitra a ve stredu!!! nechcete se nekdo pridat?

    Nthundarr - Profil | Po 12.11.2007 18:45:41

    carpson , Šamec : lidicky ... neska jsem byl na chvili na kretince ... jedna sticka 48-49 ... druha kolem 35-40 ... a okounek 35cm ... na hodku vlacky dobry ne? :) ...

      NŠamec - Profil | Po 12.11.2007 18:23:44

      carpson - uvidíme, domluvíme se koncem týdne.

        Ncarpson - Profil | Po 12.11.2007 17:13:39

        thundar:pristi vikend chci jit urcite!nejlepe oba dva dny...nepojedete na ty Dalesky?tam bych se rad podival...

          Nthundarr - Profil | Po 12.11.2007 16:31:27

          Meli bychom nekam zajit pro ty vánoční ne ? :)

            Nthundarr - Profil | Po 12.11.2007 16:31:09

            Tak co lidi jak planujete následující víkend ? :) ...

              NŠamec - Profil | Ne 11.11.2007 18:28:52

              No jo moc to dneska nevyšlo, ale kdyby jsme wodjeli pozdějš, nepomohly by asi ani zimáky :-(

                Nthundarr - Profil | Ne 11.11.2007 15:24:23

                Petrasek : byli jsme na tech daleskach, ale totalne mrtvy, ehm jak zaclo snezit vic a vic, tak jsme to vzdali abychom na letnich dojeli zpet :( ... pristi tyden dam spis prigl, nebo ne¨ci jineho, potrebuji vanocniho :)

                  NTom75 - Profil | Ne 11.11.2007 15:21:06

                  Petrasek: Sněhuláky už jsem udělal 4:-)

                    NPetrasek - Profil | Ne 11.11.2007 13:18:04

                    thundarr: no nedelam si prdel!!!

                    all: vyrazil nekdo z vas dnes na ryby? jak tak koukam z okna tak by bylo lepsi jit delat snehulaky!!!!

                      Nthundarr - Profil | So 10.11.2007 23:36:57

                      Petrasek : si delas prdel jako

                        NPetrasek - Profil | So 10.11.2007 23:13:01

                        tak ja bych vam chtel moc moc pogratulovat!!! Doufam ze sem hodite nejaky to foto!!ja mam jednu ulovenou stiku 175cm 58kg ani do vezirku se mi nevesla!!! A lapal jsem taky jen na jeden proutek:))

                          Ncarpson - Profil | So 10.11.2007 20:27:11

                          zdravim,jednim slovem parada...takovou lapacku okounu jsem jeset nezazil,timto jeste chci podekovat Thundarovi za ty rybky:) mas za ne u me piva:) zima bude dlouha....

                            NŠamec - Profil | So 10.11.2007 14:13:09

                            Petrasek - zdarec, ozvy se mě jestli jedeš zítra na ten Dalas.

                              Nthundarr - Profil | So 10.11.2007 13:53:58

                              Šamec : proste jeden okoun za DRUHYM ... clovek nestihal :) ... carpson chytal na jeden proutek a bohate to stacilo :)

                                NŠamec - Profil | So 10.11.2007 12:16:26

                                thundarr - hmm, sem z teho zase chytré! 50 rybek - takže buď dost slušně žraly rybky, nebo jste žrali vy, v tom aby se prase vyznalo :-)))

                                Přihlásím se ti na ICQ a domuvíme se na ten zítřek - tak mě neodpal :-)

                                carpson - tak mě to prosím vysvětli, nebo po obědě neusnu :-)

                                  Nthundarr - Profil | So 10.11.2007 11:46:50

                                  Šamec - Zeptej se carpsona jeho pocity budou asi vystiznejsi :) .... parada ... padlo asi 50 rybek , tak si to preberte :)

                                    NŠamec - Profil | So 10.11.2007 11:40:49

                                    thundarr, carpson - zdarec, pak pisněte jak to dopadlo na řece.

                                      Nthundarr - Profil | Pá 9.11.2007 18:17:23

                                      carpson: nicmene je pozitivni to, ze pokud tam sednu nesmi kolem me nikdo 15m vlacet :)

                                        Ncarpson - Profil | Pá 9.11.2007 17:52:53

                                        Samec:v 8 tam mame sraz...poslu ti mailem moje cislo na mob,tak se ozvi...vypada to,ze se mnou jde vlacet i pritelkyne :(