Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

NŠamec - Profil | Čt 8.11.2007 11:26:29

thundarr - nevidím v tom problém, ale ještě se musím domluvit doma.

    Nthundarr - Profil | Čt 8.11.2007 10:52:28

    Šamec : o peti jako sobotu ? ... nejel bys v nedeli ? pridal bych se :)

      NŠamec - Profil | Čt 8.11.2007 10:50:32

      thundarr - já asi o5 pojedu vláčet na Dalas. Mám tam od soboty nevyřízený účty s jednou štikou :-)))

        NŠamec - Profil | Čt 8.11.2007 10:48:39

        thundarr - asi bych na rybku jel do těch ponětek. Prej je tam dravců celkem dost. Prej...

          Nthundarr - Profil | Čt 8.11.2007 10:17:04

          Šamec: no nevim kam jinam bych sel na rybku ... mozna jeste ponetky ... tam to nebylo zle... nebo reku na hlubsi vodu ... uvidim ... kretinku nechci je to zbytecne daleko ... :) ... nenapada te neco ? ... mam rybek vpysk :)

            Nthundarr - Profil | Čt 8.11.2007 10:14:48

            Na svratku ... od rana ... chteli jsme s Carpsonem na rybicky lapat okouny a doufat i v neco vetsiho :)

              NŠamec - Profil | Čt 8.11.2007 10:03:10

              thundarr - kam deš v sobotu, jestli deš?

                NŠamec - Profil | Čt 8.11.2007 10:02:21

                thundarr - zdarec, tak ti nevim jak moc v líšni zaválíš s candošama :-(

                  Nthundarr - Profil | Čt 8.11.2007 9:57:27

                  Lidi, neska brnknu Carpsonovi , od kdy bude na te rece ... stejne se musi stavit pro ty linky ... pujde teda vubec jeste nekdo dalsi ? :) v nedeli pujdu asi do lisne ... skusim kapra a candose ... treba sehnat neco vanocniho :)

                    NPetrasek - Profil | St 7.11.2007 16:45:47

                    okounek:)))

                      Nthundarr - Profil | St 7.11.2007 16:36:10

                      Petrasek : jsi byl v rokli ? ... kurnik a ja denodenne makam :(

                        NPetrasek - Profil | St 7.11.2007 16:31:57

                        dneska jsem byl s kamosem na 3h vlacet na priglu a vysledek nebyl spatnej!!! Kamos 7 okounu a ja 7 okounu a bolena a jeste mi jeden obrovskej okoun upadl primo u brehu!!! nej okoun co jsem lapl mel 38cm! Jak stahnu fotky tak je sem hodim

                          Nthundarr - Profil | St 7.11.2007 8:25:34

                          Petrasek: to ja pujdu o vikendu taky vlacet ... a nekam prohnat rybky ... ve ctvrtek by se mel stavit carpson pro ty linky , nevim kolik jich tam je ... tak ti mozna neco necha ...

                            NPetrasek - Profil | Út 6.11.2007 19:30:59

                            ja si asi pojedu na chajdu nekterej den pro auto a mam ted neco rozjetyho s jednou slecnou tak nevim kolik bude casu na ryby ale dnes jsem koupil 3 gumy a trpytku tak bych to chtel taky jeste smocit

                              Nthundarr - Profil | Út 6.11.2007 11:35:11

                              V sobotu teda na te svratce .... ja tam budu asi od rana ... sedmi nebo od kdy se vubec chyta ... jednoduche ... napisu vecer treba na icq ...

                                NTom75 - Profil | Út 6.11.2007 11:04:56

                                thundarr: mě by víc vyhovola sobota cca od 10 do ???. V neděli musím do práce:-( Pokud by se šlo na tu sv3 kudy se tam dostanu?

                                Kdyby jsme se letos už nepotkali dej mě na email adresu. Poslal bych ti dvd poštou.

                                  Nthundarr - Profil | Út 6.11.2007 9:36:18

                                  Lidi a druhy den bych nekam zasel na candaty nenapada vas kam ? ... mozna kretinka....hmm tezko rici ... ale zas se mi nechce jet takovou streku zvlaste jestli bude snezit

                                    Nthundarr - Profil | Út 6.11.2007 9:17:12

                                    Lidi jak teda vidite ten vikend ? vyhovovala by vam vice sobota nebo nedele ? a kdy asi ... :)

                                      Nthundarr - Profil | Po 5.11.2007 18:31:38

                                      carpson: aj .. ten si prectu zitra ,,,... kurnik ta stika je krava ... utekla mi z prechodove komory , tak jsem zvedavej jestli to rozdejcha ... myslim ale ze ne :(

                                        Ncarpson - Profil | Po 5.11.2007 15:01:51

                                        thunadar:cau,poslal jsem ti mail...