Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

Nthundarr - Profil | Po 5.11.2007 13:28:53

Petrasek : pekna sticka, kolik mela ?

    Nthundarr - Profil | Po 5.11.2007 13:28:25

    Petrasek: jo, ale moc jich neni ... az myslivci vystrileji kaceny, bude to tatik spoustet znovu uplne ... to budou snad nejaci vetsi, i kdyz rostou pomalu a asi tam zustala i nejaka sticka ... , neska to projdu ... tu stiku dam do akvarka , k rybkam ... pustim k ni dve plotky ... tech linku bude tak do 10ks ... max a to jsou fakt prcci .., no sak uvidite ... :) ...

      NPetrasek - Profil | Po 5.11.2007 13:12:54

      sticka z nedele:o)

        NPetrasek - Profil | Po 5.11.2007 13:11:48

        thundarr- mel bys tam jednoho linka i pro me?

          Nthundarr - Profil | Po 5.11.2007 11:15:40

          Tom75 : nevylovil, ale mam nejakou malou sticku ... neska ji dam asi do akvarka a specetim zivoty mensich rybek :) ...... dokonce mam i par linku pro karpsona ... ale jsou malilililinkati ... a radil bych mu stavit se brzy, sticka je ma nadosah :)

            NTom75 - Profil | Po 5.11.2007 11:00:57

            thundarr: jak bylo na výlově? Vylovil jsi i rum?

            S rybičkama jsi mě potěšil, nemusím je jít lovit já:-)

              Nthundarr - Profil | Po 5.11.2007 9:09:14

              Šamec : neboj ... hlidam je ... rano jeste zily :) ...

                NŠamec - Profil | Po 5.11.2007 9:02:47

                thundarr - zdarec, jo v rokli a šli jsme směrem k městu. Má bejt v noci dost kosa, aby ti ty rybky na tom balkóně nepomrzly :-o

                  Nthundarr - Profil | Po 5.11.2007 8:53:13

                  Šamec : zdarec, kde jste byli v rokli ?

                  jinak too ALLL : ma na balkone v kybliku pocitam 50-100 rybek cca 5 cm +/- ... takze o vikendu muzeme vyrazit ... snad vydrzi :) ...

                    NŠamec - Profil | Po 5.11.2007 8:30:20

                    Petrasek - hoď sem tu štičku

                      NŠamec - Profil | Ne 4.11.2007 13:19:56

                      Vase zprava Kolega Petrasek dokumentující štičku :-)

                        NŠamec - Profil | Ne 4.11.2007 13:18:00

                        Zdarec všeci - ňáké foto z dnešní vláčky na Príglu. Povedlo se pár okounů, bolínků a štička.

                          Ncarpson - Profil | So 3.11.2007 20:10:02

                          samec:tak jsem si te pridal..ale nejak t nefunguje...zkus si me pridat mi

                            NŠamec - Profil | So 3.11.2007 20:04:27

                            carpson - jj, v kartě

                              Ncarpson - Profil | So 3.11.2007 20:01:21

                              Samec:cau,mas icq?

                                NŠamec - Profil | So 3.11.2007 19:59:55

                                Zdarec - celkem bych šel, jak se domluvíme?

                                  NPetrasek - Profil | So 3.11.2007 19:37:53

                                  tady je jeste jeden z bolenu :o) primo bych rekl bolen obrovsky

                                    NPetrasek - Profil | So 3.11.2007 19:28:05

                                    tak tady je jeden z dnesnich ulovku!!! Celkem jsem lapl 3 boleny a dva okouny

                                      Ncarpson - Profil | So 3.11.2007 19:23:26

                                      cau,chceme jit zitra rano vlacet s Petraskem na prigl..kdo jde s nama?

                                        NTom75 - Profil | So 3.11.2007 6:28:00

                                        Zdar všichni! Včera jsem zkusil od 10 do 2 Ponětky...Bez záběru...Takže už to vidím že pokračování bude až na jaře....