Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

NŠamec - Profil | Pá 2.11.2007 19:33:08

Petrasek - ještě dodatek! Jestli máš holínky, kanady, nebo něco takovýho, tak si to vem na přezutí určitě sebou. Místy je tam totiž jíl!

    NPetrasek - Profil | Pá 2.11.2007 19:27:30

    Šamec! Super!!! Diky moc!!! Jdu nachystat vsechny kramy at to nemusim rano hledat!!! Snad nejakou tu supinu lapneme!!!!

      NŠamec - Profil | Pá 2.11.2007 19:24:06

      Petrasek - žádné problém, takže v 6.15 na Vanhalové 11. Ok?

        NPetrasek - Profil | Pá 2.11.2007 19:18:27

        Šamec: No nej by to bylo v Kohoutovicich... Vanhalova 11:)) Ale dojdu kamkoliv.. ale nej by to bylo nekde v kohoutkach... na mail jsem ti poslal moje telefonni cislo

          NŠamec - Profil | Pá 2.11.2007 19:11:30

          Petrasek - to co běžně potřebuješ na vláčku. A kde chceš vyzvednout si řekni, je mě to fuk. Vyděl bych to tak na 6.15 ať jsme v 7 u vody :-)

            NPetrasek - Profil | Pá 2.11.2007 19:08:05

            oki a v kolik a kde dame sraz? A co vse potrebuju?

              NŠamec - Profil | Pá 2.11.2007 19:04:46

              Petrasek - tak pojeď se mnou na Dalas. Ve 12 jsme z5

                NPetrasek - Profil | Pá 2.11.2007 19:03:00

                laka me nejak vlacka ale mohu v sobotu jen do 13h

                  NŠamec - Profil | Pá 2.11.2007 18:10:42

                  Valím zavláčet na Dalas ( 7 - 11 ) pak se musím věnovat rodince :-)

                    Ncarpson - Profil | Pá 2.11.2007 16:52:54

                    tak kam pres vikend vyrazite?

                      Nthundarr - Profil | Čt 1.11.2007 19:26:31

                      neska jsem si koupiv vzduchovac na baterky a do auta ... tak mozna dovezu nejake rybky i zive :)

                        Nthundarr - Profil | Čt 1.11.2007 19:25:53

                        Šamec: prez den by to bylo asi lepsi ... jeste to jednou jiste vyzkousim ... :)

                          NŠamec - Profil | Čt 1.11.2007 18:47:12

                          thundarr - hmm, dík za info. Moc jsi mě nepotěšil. Doufal jsem, že řekneš - hladina byla samé list, furt jsme měli zasraný háky - nebo tak něco :-))) abych si ulehčil výběr :-)))

                            Nthundarr - Profil | Čt 1.11.2007 18:28:46

                            Šamec : ty vo.. :) byla tma jak v prdeli :) ... ale myslim ze ani listek :)

                              NŠamec - Profil | Čt 1.11.2007 18:26:28

                              thundarr, Perasek - jak jste teď fišili v Ponětkách, jak vypadala hladina? Myslím listí.

                                NŠamec - Profil | Čt 1.11.2007 18:19:23

                                Díky tomu, že mě včera zdechla dodávka a dneska ju nestihli opravit nejdu ani zítra makat. Což znamená, že ráno vyrazím zavláčet. Vidím tot tak na Poňetky, nebo Prígl a nemůžu se rozhodnout. Poraďte někdo pls. :-)

                                  NŠamec - Profil | Čt 1.11.2007 13:07:12

                                  Ale kam, kolem Brna mě nic moc nenapadá. Kdyby někdo poradil.....:-)

                                    Ncarpson - Profil | Čt 1.11.2007 11:47:12

                                    ja bych radsi nekam kousek od Brna,mam dost uzceni,ale na ty 3 hodky bych se trhl...

                                      NŠamec - Profil | Čt 1.11.2007 10:45:25

                                      carpson - zdarec, určitě ano. Kdy a kam, to už je na domluvě.

                                        Ncarpson - Profil | Čt 1.11.2007 10:03:23

                                        ahoj kluci neplanujete nejakou vlacku na vikend?na 2-3 hodky bych k vode vyrazil,ikdyz se uz musim ucit...a i se ucim :))))