Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

Tom75 - Profil | St 31.10.2007 18:41:24

okouni šly prý na rokli, ale prý.....

    Šamec - Profil | St 31.10.2007 18:38:33

    Tom75, carpson - napřed jsem zastavil v rokli, ale přejel jsem až skoro kmostu. Tam jak je ta odbočka k vodě a prošel jsem to k mostu. Jak moc šli okouni nevím, potkal jsem jen dva a ten druhej se vyhák :-(

      Tom75 - Profil | St 31.10.2007 18:30:23

      šamec: kdes byl na prýglu?

        carpson - Profil | St 31.10.2007 18:29:07

        Samec:a lapls neco?kamos rikal,ze tam celek sli okouni

          Šamec - Profil | St 31.10.2007 18:09:38

          Tom75, thundarr - dík za info. Jinak bacha na prígl - není voda! Dá se lapat jen z vybraných míst. Po hodině šmatlání v bahně jsem odjel a raději du na pívo :-)

            Tom75 - Profil | St 31.10.2007 17:47:16

            šamec: doporučuji 49°33'18.037"N, 16°32'24.273"E a pak odtud
            49°33'39.981"N, 16°31'51.011"E až do Lazinova

              thundarr - Profil | St 31.10.2007 15:20:34

              Šamec : jezdim ale me uspechy jsou naprd ... byt tebou skusil bych jit k te zatoce pod most ...

              nekam sem : 49°33'20.645"N, 16°32'18.083"E

              ja byl tady ... vytahl jsem tam malou sticku ale na vlacku ani prd ... :(

              49°33'13.672"N, 16°33'9.83"E

              a tu jsem prisel o rapku za 300,-
              49°33'21.258"N, 16°32'40.104"E

                Šamec - Profil | St 31.10.2007 14:01:28

                carpson - prigl nebo Křetínka, přidáš se?
                thundarr - poradíš mě kam na Křetínku, neznám to tam a ty tam občas jezdíš ne?

                  thundarr - Profil | St 31.10.2007 12:55:02

                  carpson: nemam ... :) ... uvidime ...

                  Tom75: skusim sehnat na tom vylovu ... sice budu po prdel v bahne ale neco snad bude :)

                    carpson - Profil | St 31.10.2007 12:17:21

                    Tom:a nebo nejake rybky koupime...kam bychom vyrazili?zkusime jit pod ten splav na tu S3 nebo mate nejake lepsi misto? :)))

                      Tom75 - Profil | St 31.10.2007 12:14:18

                      thundarr,carpson: pokusím se najít příští týden čas a něco nalovit....

                        thundarr - Profil | St 31.10.2007 11:18:28

                        carpson : chapu ... ja bych taky radej zive, ale kdyz to neprezije tak holt smula no

                          carpson - Profil | St 31.10.2007 11:07:27

                          Thunad:ok,ale ber v potaz,ze Petras je spis kaprar,takze ja bych radsi zive,ale co bude to bude:)))

                            thundarr - Profil | St 31.10.2007 11:04:49

                            carpson : petras by sel pristi tyden s nama :) snad neco nasbiram ... prej i mrtve by byly fajn :)

                              thundarr - Profil | St 31.10.2007 11:04:07

                              Šamec : fajn, shodli jsme se ze my profici budeme vlacet radeji prez den :) ,... mistama nam neco lovilo pod nohama :) ... vysmech ... petrasek mel nejake utoky ale netrefene nepromenene, me se neco setrepalo ... podle slizu asi uhor nebo sumik ... pravdepodobne jsem jej blbe prisekl ... vzal mi to v padani, nejdrive sjem myslel ze visim, a pak se rozhrcela civka ... bohuze po chvili byl v tahu ... no a krom krmitek z Feedru, nejakych rotacek, jsem vytahl jeste cejna :)

                                carpson - Profil | St 31.10.2007 11:03:50

                                Samec:cau a kam bys vyrazil?

                                  Šamec - Profil | St 31.10.2007 10:40:24

                                  thundarr - a jak to dopadlo? Přemýšlím, že půjdu dneska od odpoledne do večera, když je ten poslední den do 22.

                                    thundarr - Profil | St 31.10.2007 10:29:51

                                    Šamec , Tom75 : jojo byli jsme tam, nikde ani nohy :)

                                      Tom75 - Profil | St 31.10.2007 9:54:32

                                      thundarr: byli jste včera vláčet v Ponětkách?

                                        Šamec - Profil | Út 30.10.2007 16:02:02

                                        thundarr, Petrasek - valíte do těch Ponětek? Krapet se posralo počasí :-(