Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

NŠamec - Profil | Po 29.10.2007 20:15:19

thundarr - moja se mě do toho neplete, ale candoša bych taky rád potkal - ještě letos :-)

    Nthundarr - Profil | Po 29.10.2007 18:07:28

    na cos chytal ty okyse jestli to neji tajmstvi :) pokud jo na ICQ :) ... my prubnem s petraskem ty ponetky ... chtel bych candose ... mlada me stale otravuje ... :)

      Nthundarr - Profil | Po 29.10.2007 18:06:39

      carpson : candata a neco velkeho jsem podsekl, byl jsem tam chvili jen ... prisel jsem tam asi o 5 gum :)

        Ncarpson - Profil | Po 29.10.2007 17:59:43

        Thun:jj byl...ale zkousel jsem plno nastrah a asi az po hodine bez zaberu to zacalo brat...tys tam lapl co?

          Nthundarr - Profil | Po 29.10.2007 17:54:34

          carpson : vidis to :) ... jsi byl v tom splavu ?

            Ncarpson - Profil | Po 29.10.2007 17:20:46

            zdravim,tak jsem se ted vratil z vlacky...rekl bych hodne dobra chytacka,sice sami okoukni,ale lapacka dobra...byl jsem s mladou a porail ji tesne 12:11 :))) a to ke konci mohutne dotahaovala,timto Ti dekuji Thundare :) celkem dobrej flek,jen bohuzel samej okys :)))

              NŠamec - Profil | Po 29.10.2007 16:04:43

              thundarr - listopad, prosinec, leden, únor - od 7.00 do 18.00! Asi mě jebne - já chcu nonstop lov :-)))

                Nthundarr - Profil | Po 29.10.2007 15:49:55

                Šamec : ty vole :) kdy to zacina ? ,...
                koupil jsem si jej ... zatim bez testu :_)

                  NŠamec - Profil | Po 29.10.2007 15:20:20

                  Dóprdele - já si tady vesele plánuju jak půjdu ve čtvrtek od 17 do 22 hod. s rybkou na dravce a vono už se chytá jen do 18 :-((( Myslíte, že dostanu povolení k nočnímu lovu, když donesu potvrzení od ženy, že mě ve dne k vodě nepustí :-)))

                    NŠamec - Profil | Po 29.10.2007 14:44:20

                    thundarr - nemám s gumama zkušenosti, tak su zvědavé jak to bude klapat :-) Jinak vážně přemýšlím o vyprošťovači wobů! Nemáš s tím zkušenosti?

                      Nthundarr - Profil | Po 29.10.2007 14:40:02

                      Šamec : to ja taky ... poradili dobre :) ... zitra si vemu jiz cilene ty ktere budu chtit :)

                        NŠamec - Profil | Po 29.10.2007 14:35:20

                        thundarr - Meppsky, ale jenom tři. Šel jsem hlavně po gumách - nechal jsem si poradit, tak uvidíme.

                          Nthundarr - Profil | Po 29.10.2007 14:29:58

                          Šamec : co sis koupil za rotacky ? potrebuji neco poridit ... mel jsem nejake ale ty jsem pred casem pohrbil a nejake sou napikacu :)

                            NŠamec - Profil | Po 29.10.2007 14:10:17

                            thundarr - zrovna jsem od tam dojel - musel jsem si doplnit zásoby po nedělním nezdaru. Pěknejch pár rotaček jsem totiž zase nechal na Daleškách :-(

                              Nthundarr - Profil | Po 29.10.2007 14:02:12

                              JEste si zitra skocim do specialky nakoupit nejake gumy ... :) a obratliky ... :)

                                Nthundarr - Profil | Po 29.10.2007 12:32:45

                                Petrasek : zitra ... po praci, kdyz tak te vyzvednu nekde pokud chces nebo se sejdem tam, z prace vyrazim v 17:00 takze u vody bych byl kolem 18:00 jedu z Bohunic. ... vzal bych jeden podberak pro jistotu jinak nic ... vemu si nejake gumy a vetsi rapaly sterkaci ... uvidim , budu zkouset ... treba se neco chyti ...

                                  NPetrasek - Profil | Po 29.10.2007 11:27:02

                                  thundarr- oki a kterej den? potrebuju neco specialniho?

                                    Nthundarr - Profil | Po 29.10.2007 11:13:32

                                    Tom75: jasne, kdyz tak ti pujcim dalsi ... staci rici :)

                                      Nthundarr - Profil | Po 29.10.2007 11:13:14

                                      Petrasek: tak pod semnou na ty ponetky ... co ty na to ?

                                        NPetrasek - Profil | Po 29.10.2007 11:04:01

                                        hlasim se k nejakemu vlackari! v utery mam cas od 18h, ve st od 17h, ve ct od 10h