Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

NTom75 - Profil | Po 29.10.2007 11:00:31

thundar: tak se třeba potkáme příští víkend abych ti mohl vrítit ty dvd. Už se pomalu toreticky připravuju na příští rok:-)

    Nthundarr - Profil | Po 29.10.2007 10:25:17

    vikend pujdu az pristi tyden, to bych sel na ponetky na jeden boilie s PVA puncochou a druhy asi kuku ... uvidim jak dopadnu zitra s tou vlackou :)

      Nthundarr - Profil | Po 29.10.2007 10:21:28

      Tom75 : no to ja budu hakovat na vikend jedu na vylov, udelat nejake hodiny :)

        NTom75 - Profil | Po 29.10.2007 10:14:21

        thundarr: já si teď o víkendu tu moji trochu udobřil a v sobotu nebo v neděli někam ještě vyrazím. Asi zase Ponětky...Člověk si zachytá karásky a nemrzne když už řídí a nemůže ten rum:-) Uvidím taky podle toho jaký bude počasí.
        Jel bych někam ve čtvrtek, budu mít cca od 10 volno. Ale bohužel nebudu mít auto:-(

          Nthundarr - Profil | Po 29.10.2007 9:48:32

          Tom75 - tooo jo :) ... zitra se chystam do ponetek vlacet, tak snad neco prijde ... stale mlade dluzim toho candata ... uz zacina mit kecy ze furt nekam lozim a nic domu nenosim :) ... hruza ty zenske :)

            NTom75 - Profil | Po 29.10.2007 9:41:58

            zdrarec!
            thundarr: houby do zaječích ale relaxovat do krkonoš:-) A jak tak čtu tak mě celkem nic neuteklo. Teda co se týká rybaření....rumu mě asi uteklo dost:-)

              Nthundarr - Profil | Po 29.10.2007 9:11:14

              carpson : nemam tucha, pujcil si odeme par DVD tak asi vzal dozajecich :)

                Ncarpson - Profil | Po 29.10.2007 8:59:52

                a jinak preji dobre rano vsem
                P.S. nevite co je s Tomem?uz se tu dlouho neobjevil?

                  Ncarpson - Profil | Po 29.10.2007 8:59:17

                  :))))

                    NŠamec - Profil | Po 29.10.2007 8:54:19

                    Petrasek - s tou výrobou malých princátek bacha, jedno jsem si vyrobil a teď mě v noci vřeští do ucha - no nic moc :-)))

                      NPetrasek - Profil | Ne 28.10.2007 22:27:20

                      carpson- jeste myslim na vyrobu malych princatek

                        Ncarpson - Profil | Ne 28.10.2007 21:29:49

                        Petrasek:ty taky na nic jineho nez na princezny posledni dobou uz nemyslis,ze? :)))

                          Nthundarr - Profil | Ne 28.10.2007 21:27:51

                          Petrasek: ¨nestras :) ... ti pak ukazu ty obry co nachytam :)

                            NPetrasek - Profil | Ne 28.10.2007 21:27:06

                            thundarr- jen at od tam neprijdes jen v trenkach:)) takova sumci princezna by z tebe mohla udelat i uplne malinkatyho martinka:o))

                              Ncarpson - Profil | Ne 28.10.2007 21:18:26

                              :)))))))

                                Nthundarr - Profil | Ne 28.10.2007 21:12:58

                                carpson: neboj, jasem velkej Tvrdej MARTIN :)

                                  Ncarpson - Profil | Ne 28.10.2007 21:04:32

                                  to je fakt to muze :)jen aby ses nam jeset vratil..pak te stahne nejakej ten velkej sumec a jsi v P....onetkach :)

                                    Nthundarr - Profil | Ne 28.10.2007 21:02:44

                                    carpson : ja jen rikam co jsem slysel .. uvidime, za zkousku nic nedam ... nocni vlacka muze byt super :)

                                      Ncarpson - Profil | Ne 28.10.2007 20:45:06

                                      prave,kdyz to beru z pohledu jake mnozstvi tam je tech malych ryb,tak na ty drvace bych to tam nejake extremne nevidel...ikdyz vsechno je mozne..emyslim tim,ze tam nejsou...urcite tam budou ,ale maji tam takovou velkou moznost pritozene potravy,ze tomu moc neverim,ale je to jen muj nazor :))

                                        Nthundarr - Profil | Ne 28.10.2007 20:40:38

                                        carpson: ne, nejak moc jsem to nezkousel, spis tam mam nejake kapriky ... ale jak rikam prej tam je dravcu, dost sumci candati ... ale taky dost rybek, tak to chci skusit na ty gumy, pak dam vedet ... jinak co jsem videl chytat na rybku tak nikdo nic