Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

Ncarpson - Profil | Ne 28.10.2007 20:16:36

to by me zajimalo taky,jak to tam vypada v tech Ponetkavh s tema dravcema?mate tam nekdo njekay uspechy?

    Nthundarr - Profil | Ne 28.10.2007 20:08:57

    carpson : ja byl u olympie na splavu, ale muzes to skusit i vyse ... prisel jsem asi o pet gum ... nad splavem jsou asi dost naplaveniny ... no sak uvidis ...

    Ja prubnu ¨zavlacet utery vecer v ponetkach ... uz za tmy .. skusim jestli nedojde candos na hodku ...

      NPetrasek - Profil | Ne 28.10.2007 19:35:22

      privezl jsem vlacak a vse co je k tomu potreba tak kam vyrazime?!

        Ncarpson - Profil | Ne 28.10.2007 18:41:50

        Samec:neboj,ted v takove zime uz se moc sedet neda:))) takze o ty hemoroidy bych fakt strach nemel :) ale aby to nebylo tak i s tim kaprem .)))

          NŠamec - Profil | Ne 28.10.2007 18:39:29

          carpson - šak jasně, myslel jsem to ze srandy :-) vysedím, vysedím, ale abych si dřív nevyseděl hemeroidy :-(

            Ncarpson - Profil | Ne 28.10.2007 18:36:59

            Samec:ze nezabodoval Petrasek to nic neznamena:))) musis zkouset a zkouset a toho velkeho kapra si vysedet :)

              Ncarpson - Profil | Ne 28.10.2007 18:35:58

              thunadar:jjj,ma taky listek a to je jediny zpusob lovu,ktery akceptuje a bavi ji :) takze asi tak...das echo kde tak zhruba asi na Trojce to slo?

                NŠamec - Profil | Ne 28.10.2007 18:35:07

                thundarr - no vzhledem k tomu, že ani mistr Petrasek nezabodoval tak k tý vodě ani nemusím lozit :-) asi se budu v teple rodinného krbu věnovat alkoholovým hrátkám :-)))

                  Nthundarr - Profil | Ne 28.10.2007 18:31:38

                  Šamec: asi jo, ale mozna kdybych se nevozral :)

                    NŠamec - Profil | Ne 28.10.2007 18:29:25

                    thundarr - ale jak to tak sleduju, tak kaprařina je momentálně taky dost sázka do loterie, co?

                      Nthundarr - Profil | Ne 28.10.2007 18:27:41

                      Šamec : hehe :)

                        NŠamec - Profil | Ne 28.10.2007 18:26:59

                        Hmm, já se po dnešním vláčecím propadáku půjdu v týdnu uklidnit někam na kapříky :-) vláčku si nechám zas až na víkend a vrátím se na Dalas.

                          Nthundarr - Profil | Ne 28.10.2007 18:23:15

                          carpson : svratka 3 ... s mladou ? vlacka ? ona ma na to trpelivost ?

                            Ncarpson - Profil | Ne 28.10.2007 18:19:54

                            Thunar:cau a to jsi lapal kde na tu vlacku,premyslim,ze bych taky zitra odpo vzal mladou a vyrazil :)uz jsem neyl u vody asi pres tyden...

                              Nthundarr - Profil | Ne 28.10.2007 18:14:59

                              Cuss .. obdobne jako petrasek ... patek vitr velky az obrovsky chytačka napikacu, zato moc piva a moc rumu ... brrr ... v sobotu jsem byl rad ze jsem vylezl z postele kolem desate... sice jsem vstal v sest, ale zamotala se mi hlava a zkacel jsem se zpet do spacaku ... odpoledne kolem peti jsem to bez jedine znamky ryby zavalil a po dvou telefonech mlade jel dom ... neska vlačka ... a ta potěsila ... ven se dostal nejaky maly candat, nefotil jsem abych jej netrapil ... pak se mi neco povedlo podseknou asi za hrbetni ploutev ... na tu mou 18tku bez lanka jsem to asi po peti mozna vice minutach poprve kapku videl na hladine, jinak jsem co pritahnuti to se rozjela civka a ryba byla zase zal, kdyz jsem ji zvedl, vypadalo to tmave hnede, coz mohla byt parma nebo kaprd ... tezko rici ... jeste chvili jsem to trapil a vyplo se to .. skoda :( ... jinak kdyz jsem prisel asi o 3 gumy tak jsem se na to vysral :)

                                NPetrasek - Profil | Ne 28.10.2007 15:27:00

                                jinak tady je muj novej kousek do sbírky

                                  NPetrasek - Profil | Ne 28.10.2007 14:51:13

                                  Zdar, zdravim vsechny. Situace na nasich revirech o vikendu: zima velka, vlhkost jeste vetsi, vitr odporny, vodky malo a zaber zadnej. Ale i tak jsem ulovil aspon dve mysi do pasti a 4 umlatil padlem, ktere jsem pri teto aktivite zlomil

                                    NŠamec - Profil | Ne 28.10.2007 11:30:18

                                    Zdarec - tak jsem vláčel od šesti na Dalase a ani rana, tak až se budete chlubit s úlovky z víkendu, tak prosím moc nepřehánějte :-)))
                                    Thundarr - tak jak to šlo na Mlýnech?

                                      Nthundarr - Profil | So 27.10.2007 0:13:34

                                      Takze momentalne jsem vizralej jako prasev a jestli rano svrani buzev zaztrak. takze uvidme.

                                        NŠamec - Profil | Pá 26.10.2007 19:26:32

                                        thundarr - tak ať ti žerou. Já valím na ty Dalešky.