Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

thundarr - Profil | Pá 26.10.2007 19:22:21

Šamec : neska jsem pokrmil, a chvili lapal, velky vitr, vlny ... no hruza ... radeji skocim na pivo a zitra rano zacnu odznova :)

jinak kluci prej ani prd :)

    Šamec - Profil | Pá 26.10.2007 15:37:04

    thundarr - tak co, příprava weekendovó lapačku vrcholí?

      Šamec - Profil | Pá 26.10.2007 12:21:20

      Jak dopadli borci u vody nevím, ale já se včera nachlastal tak, že jsem ani ráno nevyrazil do práce :-)

        thundarr - Profil | Pá 26.10.2007 8:58:27

        tak jak jste opadli borci ?

          Šamec - Profil | St 24.10.2007 22:23:20

          thundarr - no já si říkal, že na ty roky vypadáš ňák moc svěže :-)))

            thundarr - Profil | St 24.10.2007 22:07:08

            Šamec : kupodivu ne :) je to bratranec :)

              Šamec - Profil | St 24.10.2007 19:48:40

              thundarr - to asi nebudeš ty, né? :-)

                thundarr - Profil | St 24.10.2007 19:42:33

                Šamec : velike na laguny nechodim :)

                  Šamec - Profil | St 24.10.2007 17:17:11

                  thundarr - to je slušný, z velké vody - nebo z lagun?

                    thundarr - Profil | St 24.10.2007 17:13:21

                    Šamec : nejakych 75 +/- ... fotku mam nekde zakopanou, vecer ukazu ... :) kdyz tak .. :)

                      Šamec - Profil | St 24.10.2007 17:01:37

                      thundarr - co ten loňskej candoš z mlejnů? - pochlub se :-)

                        thundarr - Profil | St 24.10.2007 16:59:26

                        Šamec : ja tam mam loni jednoho candata ..., letos tomu reviru dam asi posledni sanci ... :) ,... uvidim ... neska koupim nejakou repku , a kuku asi ... + pelety

                          Šamec - Profil | St 24.10.2007 16:57:04

                          thundarr - na mlýnech bych to taky tak viděl. Já snad půjdu zítra odpoledne někam s rybkou na candoše. SNAD!

                            thundarr - Profil | St 24.10.2007 16:53:22

                            Šamec : ale pocitam ze na to se vykaslu ... spis budu chytat na rybku a kapriky :)

                              Šamec - Profil | St 24.10.2007 14:58:37

                              thundarr - áha vláčet z loďky, ta ta ta tak to taky de :-)

                                thundarr - Profil | St 24.10.2007 14:52:06

                                Šamec : vlačet z lodky, ale to by se mi asi nechtelo ...

                                  Šamec - Profil | St 24.10.2007 14:32:17

                                  thundarr - no jo, mohl bys zavážet woblery :-)))

                                    thundarr - Profil | St 24.10.2007 13:55:26

                                    uvazuji ze na ten musov vezmu vlacak ... kdybych se rozhodl :)

                                      thundarr - Profil | St 24.10.2007 13:38:30

                                      Tom75 : jasne v poho, ja budu u vody od 6 do desiti v nedeli podle toho jak to pujde, ale asi do obeda ...

                                        Tom75 - Profil | St 24.10.2007 13:12:48

                                        thundarr: jen se ptám. Kdyby se mě povedlo vrátit se dom v sobotu večer a rodinka by moc nenadávala tak bych se možná zajel za tebou podívat....Ale je v tom moc možná....