Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

Nthundarr - Profil | Po 8.10.2007 19:14:29

ty to rozkrmis a ja se privterknu ... :) ... no ono mi nic jineho nezbyde vis :(

    NTom75 - Profil | Po 8.10.2007 19:04:12

    thundarr: jo v pohode, jen jsem se ptal. Me se ted dari uspesne z prace prchat driv:-) Zalezi na tobe jestli se ti chce na 1-2 hodinky k vode....

      Nthundarr - Profil | Po 8.10.2007 18:57:56

      Tom75: ne, makam jak barevny , ale dosel bych pozdeji to snad nebude problem ... muzes chytat i bezeme :)

        NTom75 - Profil | Po 8.10.2007 18:56:45

        thundarr: a třeba ve středu nemůžeš dřív?

          Nthundarr - Profil | Po 8.10.2007 18:55:52

          Tom75 : jo neni problem :) .,.. kurnik , mam novy tripod, jeste musim sehnat swingery a signalizatory ...

            NTom75 - Profil | Po 8.10.2007 18:48:00

            thundarr: tak se domluvime zitra, OK?

              Nthundarr - Profil | Po 8.10.2007 17:48:24

              Tom75 : muzem ... ja ale tak od sesti :)

                NTom75 - Profil | Po 8.10.2007 17:22:50

                thundarr: No zrovna moc nápadů nemám a času ještě míň. Mohl bych asi od 4 do večera..... A kam? Že by prígl?

                  Nthundarr - Profil | Po 8.10.2007 17:01:16

                  Tom75 : aha, v planu nic nemam, ale zasel bych nekam ... ale nemam napad ... :) neco vymyslime ... :)

                    NTom75 - Profil | Po 8.10.2007 16:46:32

                    thundarr: ta otázka byla myslena jako jestli půjdeš a případně kam ty?

                      Nthundarr - Profil | Po 8.10.2007 13:58:21

                      Tom75 : a kam jdete ?

                        NTom75 - Profil | Po 8.10.2007 13:24:24

                        Thundarr: nevtipkuj:-)))) Pujdes zitra odpoledne ?

                          NTom75 - Profil | Po 8.10.2007 13:23:08

                          carpson: OK,dám něco dohromady.... Už víš kam vyrazíš?

                            Nthundarr - Profil | Po 8.10.2007 13:22:00

                            carpson : budete delat svoje boilie? :) pak poslete vysledky :)

                              Ncarpson - Profil | Po 8.10.2007 12:55:07

                              Tom:chtel bych koupit nejake ryb.moucky..a plno satraktoru...a extraktu..takze asi tk nevim presne ted co a kolik by to vyslo...napis co bys chtel ty,jake bys chtel deůat a treba bychom udelali nejakou vetsi objdenavku...

                                NTom75 - Profil | Po 8.10.2007 10:28:03

                                carpson: přemýšlel jsem o tom. Kolik toho chceš celkem koupit? a za kolik?

                                  Nthundarr - Profil | Po 8.10.2007 10:24:18

                                  carpson: Ja nevim kam pudu , mel jsem jit s petraskem ... ale prej tam sypali juniory tak budou hajit pravdepodobne ... takze to asi pada ... zitra by mi mel prijit stojan tak jej asi otestim :) ... ale jeste nevim kde :)

                                    Ncarpson - Profil | Po 8.10.2007 9:39:35

                                    Tom:skoda...to mohl byt peknej...skoda,zes ho neotocil...to boilies si asi nebudes chtit delat sam,ze?

                                      NTom75 - Profil | Po 8.10.2007 9:24:25

                                      Carpson: jinak jsem vyzkoušel všechno co jsoe sebou měl od rohlíků,kuku až po masňáky...

                                        NTom75 - Profil | Po 8.10.2007 9:23:28

                                        Carpson: Jahoda. Byl jsem sám. Děti mám ještě na takovýhle akce malý 2,5 a 3/4 roku.