Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

Ncarpson - Profil | Po 8.10.2007 9:20:28

Tom:na jaky bobule jsi lapal?tak vidis aspon peknej zaber:)byls s rodinkou?

    NTom75 - Profil | Po 8.10.2007 9:18:43

    carpson: no celej den u me nehrozi, už mám málo dovolené. Já byl včera v Bulharech a byla to katastrofa. 1 cejn a 1 hrčák na koule kterej jsem nezastavil....Na zpáteční cestě jsem se vracel mrknout na 5tce a kam jsem dohlídl nikdo nic neměl.

      Ncarpson - Profil | Po 8.10.2007 9:17:18

      Petrasek:diky..naradi mam...pistoli,rollball...vsechno je...jen potrebuji koupit ty suroviny ....vsak jsem vcera vecer zalozil otazku BOILIES,kde bych se chtel s nekym z Brna nebo okoli domluvit,kdo by chtel taky delat boilies a chtel si neco objednat...ja bych to chtel koupit od Pustila,ma super ceny....myslim,ze podle info je i kvalita dobra..tak uvidim,treba se nekdo ozva :)

        Ncarpson - Profil | Po 8.10.2007 9:11:37

        Tom:rekl bych tak max jeset 20 minut...no chtel bych na celej den,ale moc nevim kam...vcera jsem se sel podivat do ponetek na splavek...i s holkou...kazdej jsem chytali na jeden prut...zachyatli plno te drobotiny a jeli domu :)

          NTom75 - Profil | Po 8.10.2007 9:09:34

          Carpson,Petrasek: Jak dlouho jste v patek jeste vydrzeli?

          Carpson: Aji bych se pridal ale nevim jak na tom budu s casem,snad by to slo utery nebo streda odpoledne. Nebo chceš na celej den? A kam bys chtel vyrazit?

            NPetrasek - Profil | Ne 7.10.2007 22:09:06

            carpson: tak pán bude dělat kuličky jo? to budes teda pěkně vykutalenej!!! Kdybys potreboval nejaky nářadí tak se určo ozvi!

              Ncarpson - Profil | Ne 7.10.2007 21:42:48

              jinak jsem se chtel jeste zeptat,chci si ted na valeni bobuli koupit moucky,extrakty a atraktory na vyrobu boilies...rozhodl jsem se pro Pustila...ale bylo by lepsi vzit toho vic...je to pak mnohem levnejsi...jenze sam bych to nespotreboval,tak me napadlo,ze bychom se mohli domluvit..3 nebo aspon 2 kdo by taky chtel pres zimu nebo jeset ted na podzim navalet vlastni bobky a objednat to dohromady...pak si to rozdelit...nemate o to nekdo taky zajem?

                Ncarpson - Profil | Ne 7.10.2007 20:34:20

                Cau chlapi,planujete nejake kapry na tento tyden?mam posledni tyden volnejsi od skoly,tak bych i neco podnikl...ale tam jak jede Petrasek tam ne :)))
                tak kdyztak dejte vedet:)

                  Ncarpson - Profil | Pá 5.10.2007 14:09:16

                  Petrasek:napis mi sms kde budete..pokud to viroza dovoli..asi bych nachvili prisel

                    Nthundarr - Profil | Pá 5.10.2007 13:54:42

                    Pak dejte vedet jak jste dopadli pristi tyden bych sel s vama, vzal bych jednoho karasa a nejakou mrtvolu a posedel bych chvili ....

                      NPetrasek - Profil | Pá 5.10.2007 13:18:17

                      Tom75:tak pak napis v kolik a kde dame sraz.Budu se pohybovat pomoci MHD. Petruv zdar

                        NTom75 - Profil | Pá 5.10.2007 13:10:26

                        Petrasek: OK,pokud me do toho neco vleze poslu sms

                          NTom75 - Profil | Pá 5.10.2007 13:09:28

                          thundar: nasel jsem to on-line na netu

                            Nthundarr - Profil | Pá 5.10.2007 13:02:29

                            Tom75: rano a vecer .. zpravidla rano od sedmi mam dojem , do deviti, dolunahoru ... a vecer taky tak nejak plus minus ...

                              NPetrasek - Profil | Pá 5.10.2007 12:57:57

                              Tom75: mam do 15:40 cvika ale prut bych si mohl vzit s sebou! sel bych na S4... vzal bys trochu krmeni?ja vemu nekde cestou masnaky

                                NTom75 - Profil | Pá 5.10.2007 12:26:42

                                thundarr: včera jsem šel kousek kolem vody a vypadá to dobře. Podle množství silonu na větvích bych řekl že i dost navštěvované:-) Nejvíc mě to láká pod tím splavem. Myslím že by tam kapříci mohli být. Ale jak říkám nikdy jsem tam nechytal....Chtělo by to někoho kdo to tam zná.....zatím jsem si aspoň zjistil v který hodiny pouští vodu....

                                  Nthundarr - Profil | Pá 5.10.2007 12:20:16

                                  Tom75: tam jsem jeste nebyl, ale vyrazil bych tam na stiky, nemuselo by to byt k zahozeni ...

                                    NTom75 - Profil | Pá 5.10.2007 12:10:44

                                    Carpson: chtěl bych to zkusit tady 49°13'4.012"N, 16°33'6.907"E Ještě jsem tam nikdy nechytal a neznám to tam. Ani nevím jaká je tam hloubka. A nebo někde tady 49°13'6.761"N, 16°33'4.768"E

                                      Ncarpson - Profil | Pá 5.10.2007 12:07:14

                                      thundar:tak si to uzji a at nedopadnes jak Petrasek :)))

                                        Nthundarr - Profil | Pá 5.10.2007 12:05:21

                                        carpson: stara ves, jo zranice a chlastanice ...
                                        TOM: jo jo tam to je pekny , ale dost lidi tam je ...