Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

Ncarpson - Profil | Pá 5.10.2007 11:59:12

Tom:kdybys sel na tu S4 a bylo by mi trochu lip,tak bych se sel provetrat a mozna bych se stavil na pokec...kam tam presne chodis?

    NTom75 - Profil | Pá 5.10.2007 11:47:40

    carpson: no uvidím co dnes zvítězí:-) každopádně koupím masňáky a pak si nejspíš hodím korunou:-)

      Ncarpson - Profil | Pá 5.10.2007 11:24:35

      Tom:jejda sorry,jsem to blbe napsal...taky chodim tam jak pises...

        NTom75 - Profil | Pá 5.10.2007 11:22:40

        carpson: Hmm,ja chodim od parkoviště nalevo.Někam sem: 49°14'54.962"N, 16°29'20.58"E Abych pravdu řekl na té "pláži" jsem ještě nechytal. Myslíš že jo tam lepší?

          Ncarpson - Profil | Pá 5.10.2007 11:16:32

          Tom:sejdu z toho parkoviste a trochu doprava,tam jak vsichni a zachytam tam v 99% paradne..rozkrmim flek a pak co nahod to zaber a vetsinou i ryba :))) hlavne cejni,ale obcas se zadari kaprik...zadni obri,ale na pobaveni super...

            Ncarpson - Profil | Pá 5.10.2007 11:15:19

            Thundar:jaky rybi hody?kam presen jedes a co to obnasi?jen piti a jidlo,ze? :)

              NTom75 - Profil | Pá 5.10.2007 11:05:17

              Carpson: Nějak nemám s feedrem na Rokli štěstí:-) Kam tam chodíš? A mimochodem rychle se uzdrav:-)

                Nthundarr - Profil | Pá 5.10.2007 11:03:41

                Ja neska valim na sever a zitra na rybi hody ... zramovat se, pristi tyden udelam nejaky vylet na 100 procent :)

                  Ncarpson - Profil | Pá 5.10.2007 11:00:44

                  Tom75:sel bych hned,ale uz 3 dny lezim v posteli...jsem nemocnej....proc jdes i s feederem na prigl?na te Rokli si vzdychy super zachytam...

                    NTom75 - Profil | Pá 5.10.2007 10:55:56

                    carpson: no toť otázka:-) ještě nejsu rozhodnutej. Buď s děličkama na prigl(asi Rokle) a nebo s feedrem a plavačkou na Sv4 někam pod splav do Komína

                      Ncarpson - Profil | Pá 5.10.2007 10:35:11

                      Tom75:kam chces vyrazit?

                        NTom75 - Profil | Pá 5.10.2007 9:51:43

                        Petrasek: tak co brigada?

                          NPetrasek - Profil | Čt 4.10.2007 19:31:18

                          Tom75: zitra mam skolu a pak budu asi na brigade... pokud by nebyla brigada tak bych na ryby sel moc rad

                            NLord krtek - Profil | Čt 4.10.2007 18:57:36

                            Zdarec, já jsem se zas teďka vrátil z Ponětek. Kupodivu si bylo aji kde sednout. Rybek něco málo kolem 50 ks. Bohužel zas samé menší kusy. Tentokráte nej kapřík 37 cm. Seděl jsem pod lesem, ale většího kapříka to nepřineslo. Dohromady rybářů něco kolem 20 lidiček. :-)))

                              NTom75 - Profil | Čt 4.10.2007 18:21:21

                              petrasek: jak to vidis zitra odpoledne?

                                NŠamec - Profil | Čt 4.10.2007 18:17:15

                                Zdarec, zrovna jsem přijel z priglu. Celkem to šlo - pár cejnů a tři kapříci, nej 50.

                                  Nthundarr - Profil | Čt 4.10.2007 17:53:04

                                  carpson: jo neco vymyslime, ale tenhle vikend jsem mimo ... tak nekdy pristi vikend

                                    Ncarpson - Profil | Čt 4.10.2007 17:13:37

                                    Hosi jdu urcite s Vama :)
                                    jen jsem porad nachlazenej

                                      Nthundarr - Profil | Čt 4.10.2007 15:55:34

                                      Petrasek: omracil dechem :) ... nekdy musime vyrazit na pivko a probrat teorii kaprariny ... :) tu mam zmaknutou pekne :)

                                        NPetrasek - Profil | Čt 4.10.2007 15:44:12

                                        thundarr: Ja to taky nepil sam! kamos mi radne pomahal... jako na 100% bych ted jeste nadejchal