Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

Nthundarr - Profil | Čt 4.10.2007 15:42:45

Petrasek: nehrej to na nas :) ... ale slusny , ja slivku uz pekne dlouho nepiju ... snazim se pit jen pivo a tequilu :) silver :)

    NPetrasek - Profil | Čt 4.10.2007 13:41:53

    zdar, uz jsem ok(teda az na tu silenou bolest hlavy). Litr slivovicky zmizel ani nevim kde... ale na zal to stejne nepomohlo:((

      Nthundarr - Profil | Čt 4.10.2007 9:27:11

      carpson : vypadal na to :)

        Ncarpson - Profil | Čt 4.10.2007 8:18:14

        Petrasek:draku,tak vidim,ze jsi te slivovici vcera dal poradne,co? :)

          NPetrasek - Profil | Čt 4.10.2007 2:21:17

          j uz mam asi trochu moc popitu ale jinak jsem ochoten jit lapat kamokoliv a kdykoliv.... treba hend!beru feeder a jdu!

            NLord krtek - Profil | St 3.10.2007 20:41:34

            to all: jestli bude v pátek pěkně( nebude pršet ), tak bych taky někam razil. Tak pak písněte, jestli pudete i v pátek a kam. :-)))

              NLord krtek - Profil | St 3.10.2007 20:40:05

              carpson: pouze malé karásky, ale moc jich nebylo, pouze tři. Ale jak jsem psal, bylo to jediný volný místo široko-daleko a navíc ta mělčina. Jenom škoda, že kolega musel jít.... .

                NŠamec - Profil | St 3.10.2007 19:24:09

                Petrasek : to je jasný, jenomže den má jenom 24 hodin a rok jenom 365 dní. A díky tomuto časovému sevření se víc jak na dva dny neurvu :-( Většinou jen na pár hodin.

                  NPetrasek - Profil | St 3.10.2007 19:16:49

                  Samec: kdyz se pokousim lovit vetsiho kapra tak to chce aspon dva tri dny... cim vic tim lip

                    Ncarpson - Profil | St 3.10.2007 18:57:47

                    Samec:kdyz jdu na 2 hodky tak beru feeder,ten nezklame snad nikdy...
                    jinak si zakrmim predem....a pak se to pozna...

                      NŠamec - Profil | St 3.10.2007 18:55:59

                      carpson : jo to je fakt. Další věc je, že když si deš k vodě sednout na dvě - tři hodinky, moc parády většinou neuděláš. A taky by to mohlo bejt rukama - asi si nechám k vánocům dát nový :-))) A pak to ŠTĚSTÍ :-(

                        NTom75 - Profil | St 3.10.2007 18:54:21

                        Petrasek: pripojil bych se ale az v patek. Zitra makam do vecera....

                          Ncarpson - Profil | St 3.10.2007 18:49:26

                          Samec:taky zalezi jak chytas...kde chytas...jestli predtim zakrmis..na co chytas...a pak na tom STESTI :)

                            NŠamec - Profil | St 3.10.2007 18:30:24

                            Petrasek : asi to ňák tak bude. Cejnů do 50ti mám letos haldy, ale o slušnýho kapříka jsem pořádně nezavadil :-(

                              NPetrasek - Profil | St 3.10.2007 18:21:36

                              Šamec: je to hodne o stesti... nekdo chyti velke mnozstvi ryb ale ma smulu jen na male... nekdo zase nalapa par ale vetsich

                                NŠamec - Profil | St 3.10.2007 18:17:41

                                Petrasek : když vidím tvoje úlovky tak mám sto chutí s tím praštit :-)) jinak zejtra by to asi šlo.

                                  NPetrasek - Profil | St 3.10.2007 18:14:48

                                  Šamec: jakej profik??? ja lapam stejne jako kazdej jinej, jen tomu obetuju strasne moc casu - kapr se musi vysedet... v Brne mam pouze jen feeder takze zadna hiparada... co jit treba zitra? treba se k nam jeste nekdo pripoji... sel bych koupit do mila aspon nejaky masnaky

                                    Ncarpson - Profil | St 3.10.2007 17:51:25

                                    Lord:lapali jste i ty male karasky?nebo uz vyrostli?

                                      NLord krtek - Profil | St 3.10.2007 17:36:47

                                      Zdarec, v neděli jsme byli s kolegou v Ponětkách. Nebylo ani kde nechat auto, kolik jich tam bylo., natož pak si někam sednout. Jediný volný místo bylo na cestě. Tak jsme se tam usadili. Ale bohužel po změření hloubky nám bylo jasné, že to tak lehké nebude, jako jindy. Pouze kolem 50cm, v okruhu 10-ti m, a to je docela bída. Přesto jsme něco nachytali, ale málo - něco kolem 30 rybek v tradičním složením, ale tentokráte pouze do 33 cm. Ale každej jsme měli kupodivu 2 pořádný jízdy, ale forpásky nevydržely. Tip - kapři do padesáti.:-) Jinak chytáno oba plavka, + kolega feeder, krmeno trapným a kuku. Čas - od 10 do 14. Víc času nebylo.:-))) Snad vám to nějak pomůže. :-)

                                        NŠamec - Profil | St 3.10.2007 15:03:09

                                        Petrasek : aji bych šel, ale na mě seš moc velkej profík :-)))