- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybářské křeslo, kvalita a nosnost
Na čem vlastně páni rybáři sedíte když jste na rybách?
A) Na zemi4%
B) Na malé trojnožce0%
C) Na malé stoličce7%
D) Na polstrovaném křesílku do 5.000,-Kč72%
E) Na malém křesílku za 150,-Kč6%
F) Visím hlavou dolů2%
G) Dělám stojku a to nejen po výplatě1%
H) Levituji5%
I) Postojím2%
Od 13.8.2014 hlasovalo 221 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
19x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NM4rt4s - Profil | Čt 13.8.2015 22:34:27
NČík - Profil | Čt 13.8.2015 22:12:28
Nroxtidy - Profil | Čt 13.8.2015 22:06:54
jedine co si dovolim "vytknout" je design kovove konstrukce - kdyby nahradili hranaty malicko ovalnejsim profilem, tak by byly jeste vic cool :-)
NM4rt4s - Profil | Čt 13.8.2015 21:44:12
NZM70 - Profil | Čt 13.8.2015 19:05:38
http://sona.cz/shop.php?akce=cisloproduktu&id=2008021321&name=lehatko-solution-alu
NZM70 - Profil | Čt 13.8.2015 19:03:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NM4rt4s - Profil | Čt 13.8.2015 18:28:16
NČík - Profil | Čt 13.8.2015 17:55:44
NZM70 - Profil | Čt 13.8.2015 17:19:16
Jedno pro mně nepříjemné zjištění - s podnožníkem se nevejde do přístřešku Delphin Zero. Musím koupi větší :-)
Nmira24 - Profil | Čt 13.8.2015 15:45:03
Do qattra sem nešel, protože dvě stavitelný nohy navíc sou dvě rozbytelný nohy navíc. A taky mě nenapadá, kde bych měl sedět směrem k vodě do kopce abych zadní nožky využil.
Jinak mechanizmus nožiček i opěrek parádní. Kamarád co si ho taky chválí, mě jen varoval, abych vždy než do něj poprvé hupnu, skontroloval, že sou obě područky zaklaplé ve stejné poloze.
+ lehké
++pohodlné
NČík - Profil | Čt 13.8.2015 15:19:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://sona.cz/shop.php?akce=cisloproduktu&id=2014051901&name=podnoZnIk
http://sona.cz/shop.php?akce=cisloproduktu&id=2009032409&name=partner-extreme-s-podperkami
NSmrtak - Profil | Čt 13.8.2015 8:20:27
Nfalach - Profil | Čt 13.8.2015 7:57:00
NHupo - Profil | Čt 13.8.2015 7:53:56
Nfalach - Profil | Čt 13.8.2015 7:49:57
NM4rt4s - Profil | Čt 13.8.2015 7:26:30
Nejni tu nekdo kdo má Mivardi Comfort Quattro ?
NM4rt4s - Profil | St 12.8.2015 22:43:06
A taky by mě zajímalo který křeslo je pohodlnější. Neseděli jste někdo už na obou ?
Sona mi přijde, že má užší područky.
Jinak mám 180 cm a vážim sotva 75 :D
NM4rt4s - Profil | St 12.8.2015 21:53:51
NČík - Profil | St 12.8.2015 20:16:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NSmrtak - Profil | St 12.8.2015 20:08:26
Mrkni na ich kresielka, je to kvalita, spĺňajú tvoje požiadavky a aj cenový strop.
NM4rt4s - Profil | St 12.8.2015 20:05:33
Chci aby křeslo mělo polohovatelnou opěrku zad minimálně 70 cm dlouhou, měla područky, né trubkový, ale nějakej širší profil, aby se o to člověk moch opřít (dřevo nebo plast) a výškově stavitelný nohy.
Co jsem koukla tak většína křesel má plastový klouby, ty se mi moc nelíbí nevěřim jim. Čet jsem starý vlákna a křeslo delta mělo prý kloub kovový, ale nikde jsem nenašel že by někdo prodával?
Pak jsem koukla na Mivardi Comfort Quattro vypadá dobře, ale zase otázka je co nastavování opěrky zad když jsou madla plastový . . .
A ještě jsem našel LK Baits Camo Arm Chair vyžší cena a plastový kloub. Je blbý že si človek nemůže sednout na monitr a vyzkoušet si jak se na křesle sedí :D
Co jsem byl kouknout u nás asi ve 3 rybářství tak měli křesla s krátkou opěrkou a nebo nad 3000.
NBuffalo1969 - Profil | Ne 14.6.2015 17:13:43
ND-Carp - Profil | Ne 14.6.2015 17:11:05
http://www.lkbaits.cz/rybarske-potreby-lk-baits/lehatka-kresilka-spacaky/lk-baits-camo-arm-chair.html
NBuffalo1969 - Profil | Ne 14.6.2015 16:49:31
kuwa co tím myslela.....:-/
Ntuzemak - Profil | Ne 14.6.2015 16:48:25
NBuffalo1969 - Profil | Ne 14.6.2015 16:44:14
Ntuzemak - Profil | Ne 14.6.2015 16:40:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NBuffalo1969 - Profil | Ne 14.6.2015 16:36:57
MIVARDI Comfort Quattro
Pohodlný, jednoduchý na skládání a problém je vyřešen.
:-)
NCarpfisher - Profil | Ne 22.3.2015 11:48:40
Npenizek - Profil | So 21.3.2015 16:02:15
Nmetalbrute - Profil | So 21.3.2015 15:38:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NCarpfisher - Profil | So 21.3.2015 13:36:22
Nwlcakk - Profil | So 21.3.2015 13:36:11
Musím zcela souhlasit z kolegou dole.. Toto křeslo už vlastním přes 4roky a bez jediného problému. Jedno mám já a jedno pro otce či polovičku. Kdyby k tomu byl i nánožník tk je to dle mě jednička.
NMr.Doctor - Profil | So 21.3.2015 11:56:36
NRytíř - Profil | So 21.3.2015 11:52:53
http://www.tropicliberec.cz/mivardi-kreslo-comfort-quattro-mivardi-cepice-mcw-zdarma/
NBuffalo1969 - Profil | So 21.3.2015 11:25:39
.
http://www.jetfish.eu/cz/fox/kresla/5480abbb7281d-fox---warrior-arm-chair-xl---cbc043
NBuffalo1969 - Profil | So 21.3.2015 11:20:57
Jenom bych radči českej e-shop. Už kvůli případné reklamaci. Kamenná prodejna a k tomu e-shop je pro mně ideální kombinace.:-)
NBuffalo1969 - Profil | So 21.3.2015 11:16:26
Není to přímo NGT, ale vyráběl to stejnej číňan jenom pro jinýho distributora.....:-)
N28Timo - Profil | So 21.3.2015 11:07:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://www.prekaprarov.sk/kresla/kreslo-chair-comfort-quattro-detail
http://www.prekaprarov.sk/kresla/fox-warrior-xl-arm-chair-kreslo-detail
NCarpfisher - Profil | So 21.3.2015 10:43:15
NSmrtak - Profil | So 21.3.2015 10:42:13
NCarpfisher - Profil | So 21.3.2015 10:37:54
http://www.mrfish.cz/cz-detail-1425851-kreslo-ngt-nomadic-chair.html
NCarpfisher - Profil | So 21.3.2015 10:37:33
ND-Carp - Profil | Čt 19.3.2015 20:31:08
Npenizek - Profil | Út 17.3.2015 19:45:04
Krásně se mi vstává (je mi 51) a mám 95 kilo. Je teda fakt že se k němu chovám slušně,nekopu do něj ,neházím s ním a po návratu od vody ho očistím, no jako vůbec celej vercajk. Takže za mě MIVARDI COMFORT QUATTRO .
Nmiroslave - Profil | Út 17.3.2015 19:32:12
Zdravím Páni rybáři.Vlastním rybářské křeslo již 3. rokem zn. Sema Sureti . Velice pohodlné, vysoké opěradlo dobré seřízení sklonu opěradla ,ale s citem polohovat kloub je umělá hmota nerad jsem když by si do něho někdo jiný sedal (nerad půjčuji) si nejsem sobec,ale tato věc se nepůjčuje.
Za malý peníz ve slevě jsem koupil myslím velice dobré křeslo.Jsem s ním nadmíru spokojen. Miroslav P...
NFoxíík - Profil | Út 17.3.2015 19:29:00
Nclarence - Profil | Út 17.3.2015 19:18:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nlubpro - Profil | Čt 12.3.2015 12:48:37
Nnovič - Profil | Čt 12.3.2015 11:23:21
Nrapalla - Profil | Čt 12.3.2015 7:10:44
Nfalach - Profil | Čt 12.3.2015 7:04:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nvave - Profil | Čt 12.3.2015 6:43:44
NFlicek - Profil | Čt 12.3.2015 5:35:27
Nrosin - Profil | Út 10.3.2015 21:04:23
NBuffalo1969 - Profil | Út 10.3.2015 20:39:50
NRytíř - Profil | Út 10.3.2015 20:35:35
NBuffalo1969 - Profil | Út 10.3.2015 20:31:22
Ať už to vyrobí vyrobí někdo pro Mivardi a nebo jinýho kšeftaře, křesílko je to fakt suprově pohodlný a u mně je definitivně rozhodnuto.
Njuraf - Profil | Út 10.3.2015 20:29:49
Nnovič - Profil | Út 10.3.2015 20:23:37
NFlicek - Profil | Út 10.3.2015 18:40:02
http://www.mivardi.cz/produkty/lehatka-kresla-spacaky/kresla/kreslo-comfort-quattro/
http://rybochnapi.cz/front.product/6115
http://www.rekord-fish.cz/?p=e-shop&detail=2296
Jsem v pasti
NCertisko26 - Profil | Út 24.2.2015 21:10:05
NBuffalo1969 - Profil | Út 24.2.2015 21:06:30
NBuffalo1969 - Profil | Út 24.2.2015 20:26:51
NCertisko26 - Profil | Út 24.2.2015 15:46:07
Nneprduch - Profil | Út 24.2.2015 9:36:58
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59870
NČína - objednali ste uz nieco?15729
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5795
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NOpravy a úpravy navijáků5905
NSranda bez nadsázky 🤘10858
NSprávný muž má v kapse nůž8074
NUdírny a uzení51141
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22055
Kde to žije - všechna témata
21:07NElektro tříkolka na ryby 40
21:00NLov pod jezem v letních vedrech? 6
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:49NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
Co je nového - všeobecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64



























