- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Váš názor na obyčejnou igelitovou podložku?
Jaký je váš názor na to, když rybář používá obyčejnou podložku z igelitu pod ryby? Máte proti tomu nějaké výhrady?
Autor diskuse: shotty - Profil , 21.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Jakou podložku používáte vy?
A) Igelit5%
B) Karimatku2%
C) Speciální z rybářství60%
D) Jinou1%
E) Nepoužívám podložku33%
Od 21.4.2014 hlasovalo 171 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nmasozrout - Profil | Po 21.4.2014 19:16:27
Kocháč >> my sme tady samí odborníci))
já třeba na pravopis)
já třeba na pravopis)
Nmasozrout - Profil | Po 21.4.2014 19:15:27
splávkař >> extrem jednoho kapra nemůžeš brát jako mněřítko.ta sedumdesátka+ např se aspon vytře oproti 40tkám. a zase- když to bereš takhle tak na co ti je třeba hrouzek nebo mřenka atd...když je to malý na žraní leda lovit ve velkym......
Nsplávkař - Profil | Po 21.4.2014 19:10:16
masozrout >> Nevím,jestli si myslíš,že řeky začínají někde s hloubkou 0,5m+,ale třeba v mým okolí je převážná část revírů v létě s vodou tak,že kapr 70 se nemá pomalu kam schovat a přesto se tam čas od času vyskytne-třeba s velkou vodou.To by ho rybář jako měl pustit a pak se tam chodit koukat jak mu po pár týdnech osychá hřbet??
K čemu je takovek K70 vlastně v revíru dobrej,když pomineš že je tu skupina lidí co se s ním ráda fotí?
K čemu je takovek K70 vlastně v revíru dobrej,když pomineš že je tu skupina lidí co se s ním ráda fotí?
Nvenca1 - Profil | Po 21.4.2014 19:07:39
masozrout >> Já jsem nikde nepsal, že každý, kdo má bivak , je prase a hovado. To může být i kdokoliv bez bivaku. :-)
Nmasozrout - Profil | Po 21.4.2014 19:02:07
splávkař >> tvůj názor ti neberu ale myslim si uplně něco jinýho.ktrý revír např. není vhodný na k70?někde někomu vadí větší ryby?a neříkám že by nutně musela být max míra jen kapra........jen pro rejpaly..
Nmasozrout - Profil | Po 21.4.2014 18:58:30
venca1 >> ok to je jiná.i tak přeci jen to vypadá že ten bordel je tam dýl,i tak to mněli uklidit.... a netvrdim že každej kdo má bivak a podložku nejni prase a hovado.
Nsplávkař - Profil | Po 21.4.2014 18:57:53
masozrout >> Nerozumím tomu,kde tací jako ty berou přesvědčení,že každý revír je pro K70 vhodnej.
Navíc,většinu vod má svaz svěřenou do péče od státu mimo jiné, aby nacpal co nejvíc krků rybím masem. Až si jednou někdo všimne,že tu ryby nikdo nežére tak možná na těch vodách dochytáme,aspoň tak snadno a levně jako je tomu doposud.
Navíc,většinu vod má svaz svěřenou do péče od státu mimo jiné, aby nacpal co nejvíc krků rybím masem. Až si jednou někdo všimne,že tu ryby nikdo nežére tak možná na těch vodách dochytáme,aspoň tak snadno a levně jako je tomu doposud.
Nbremic - Profil | Po 21.4.2014 18:56:17
nofish >> No u karase je to lehký...ten přežije snad všechno :)
Nvenca1 - Profil | Po 21.4.2014 18:55:03
masozrout >> Ta předešlá fotka s tím bordelem je z toho křáčí napravo od bivakujících soudruhů. :-)
Nnofish - Profil | Po 21.4.2014 18:54:42
bremic >> Toxicita je jedna věc. Druhá je rakce ryby na vysokou koncentraci. Třeab poškození žaber. Ještě budu hledat u odborníků, jaká čísla tam najdu.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9947
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










