Váš názor na obyčejnou igelitovou podložku?

Jaký je váš názor na to, když rybář používá obyčejnou podložku z igelitu pod ryby? Máte proti tomu nějaké výhrady?
Autor diskuse: shotty - Profil , 21.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Jakou podložku používáte vy?

A) Igelit5%

B) Karimatku2%

C) Speciální z rybářství60%

D) Jinou1%

E) Nepoužívám podložku33%

Od 21.4.2014 hlasovalo 171 čtenářů.

Nsplávkař - Profil | Po 21.4.2014 19:53:17

nofish >> Ne,myslel jsem takovej kapří hotel,třeba pro chatařky co nemaj kde přechovat kapra na nedělní hostinu.

    Nnofish - Profil | Po 21.4.2014 19:51:13

    splávkař >> počkej, ty myslíš výkup ryb a prodej, nebo tak. ěco jako výkup rybízu. To je o ničem.
    Lepší je pronajímat jen skladové prostory.

      Nsplávkař - Profil | Po 21.4.2014 19:44:44

      nofish >> Což logistika,to jsou detaily.Na legislativě bys vyhořel-těch papírů a razítek co bys potřeboval abys mohl rybu nejasného původu v prostředí chovu či revíru legálně umístit.

        Nnofish - Profil | Po 21.4.2014 19:39:28

        splávkař >> Já se v žádném podniku nevyskytuju.
        Ale jako služba by to mohlo být zajímavé. Ti co s ulovenými rybami kšeftují by to možná uvítali. Akorát by se musela doladit logistika a nějaké detaily :-)

          Nsplávkař - Profil | Po 21.4.2014 19:37:13

          nofish >> Už jste u vás v podniku rozjeli sádkování kaprů pro veřejnost?

            Nsplávkař - Profil | Po 21.4.2014 19:35:30

            masozrout >> Nikde jsem nepsal,že nemá hodnotu. Jen nevidím důvod k nějaké spešl ochraně.

              Nsplávkař - Profil | Po 21.4.2014 19:32:26

              SlavnýLovecPampalini >> Mřenku na podložku,další kritérium pro její homologaci-nesmí mít hluboké záhyby aby se v ní nemohla ani mřenka schovat a tím se vyhnout následnýmu focení,dezinfekci a vrácení do revíru.

                Nnofish - Profil | Po 21.4.2014 19:30:58

                splávkař >> AMEN

                  Nmasozrout - Profil | Po 21.4.2014 19:30:36

                  splávkař >> no jasně ale jak píšeš tak pro tebe to nemá hodnotu.pakliže to nejni konzumní velikost

                    NSlavnýLovecPampalini - Profil | Po 21.4.2014 19:29:44

                    splávkař >> od podložky k mřence :-)

                      Nsplávkař - Profil | Po 21.4.2014 19:27:41

                      masozrout >> A co se týče mřenky a hrouzka-to jsou ryby co do našich vod přirozeně patří a mají nezastupitelnou roli,narozdíl od kapra. Ten by měl snad opodstatnění v rybnících který pro něj byly stavěný,ale jinde je spíš na obtíž.

                        Nbremic - Profil | Po 21.4.2014 19:27:29

                        masozrout >> Hoi. Nasmál jsem se dnes až hanba....příště s podložkou na hrouzky :D

                          Nmasozrout - Profil | Po 21.4.2014 19:25:55

                          kucí končim))))to nejde tohle

                            Nsplávkař - Profil | Po 21.4.2014 19:24:17

                            masozrout >> Tak ten dojemnej příběh o tom,jak se nám v revírech K70 tře jsem stokrát slyšel ale už se snad ani nepamatuju,kdy jsem v revíru chytil kapra kterej by se dal považovat za odchovance revíru.
                            Realita doby je taková,že to co v revírech plave je produktem intenzivního chovu a tedy předurčeno k následné konzumaci a ne k chovu.
                            Tam,kde kapry určené k reprodukci chovají přistupují k jejich chovu trochu odlišně a pak,ryby které dosáhli velikosti kolem K70+ z chovu pro jejich neperspektivnost vyřazují.

                              Nbremic - Profil | Po 21.4.2014 19:22:58

                              masozrout >> Kaprů je jak sr.ček v každý louži. Jiný druhy mě trápí víc :)

                                Nnofish - Profil | Po 21.4.2014 19:22:03

                                bremic >> to che klid :-) Hlavně že se nám ti podložkoví kapři pěkně třou a díky tomu je jich plná voda. ˇSkoda že nemůžu najít ten výpočet, jak jsem kdysi sepisoval, kolik kaprů se doroste lovné velikosti z výtěru té sedmdesátky :-)))

                                  Ndada11 - Profil | Po 21.4.2014 19:21:40

                                  masozrout >> Hrouzek, je dobrá nástražka :-).

                                    Nbremic - Profil | Po 21.4.2014 19:21:35

                                    Kocháč - Ÿ >> Tam už jsme i s podložkama :D

                                      Nmasozrout - Profil | Po 21.4.2014 19:21:27

                                      bremic >> ale jo může proč ne ale asi z toho nebude tolik co z mateční ryby.co myslíš.vytřese i dvouročák-mlíčnák ale jikrnačka aspon 3-4roky pokut se jich vubec u nás dožije

                                        NKocháč - Profil | Po 21.4.2014 19:19:16

                                        bremic >> Těžko mě může vyhlížet někdo, kdo si nevidí ani na špičku nosu, běžte do prdele experti :o))