Váš názor na obyčejnou igelitovou podložku?

Jaký je váš názor na to, když rybář používá obyčejnou podložku z igelitu pod ryby? Máte proti tomu nějaké výhrady?
Autor diskuse: shotty - Profil , 21.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Jakou podložku používáte vy?

A) Igelit5%

B) Karimatku2%

C) Speciální z rybářství60%

D) Jinou1%

E) Nepoužívám podložku33%

Od 21.4.2014 hlasovalo 171 čtenářů.

Nmasozrout - Profil | Po 21.4.2014 18:49:18

venca1 >> počkej a co vadí že si sušej prádlo?nebo já tam nic nevidim na tu dálku to si se bál jít blíž?)

    Nbremic - Profil | Po 21.4.2014 18:48:50

    dada11 >> Piraňa je výborná ryba. Naprostej souhlas!!

      Ndada11 - Profil | Po 21.4.2014 18:48:27

      tuzemak >> Až tak hluboko?? :-)).

        Nnofish - Profil | Po 21.4.2014 18:48:20

        bremic >> Od oka, co si pamatuju, to množství by mohlo sedět. Tak snad to pomůže a nic nevyvede, když bude potřeba.
        Osobně si myslím, že je to nejrozumnější, co se dá běžně udělat, když je ryba zaplísněná a léčit lze maximálně při převozu. Akorát nepřestřelit dávku a nedat jim zabrat ještě víc.
        OK, dík.

          Nbremic - Profil | Po 21.4.2014 18:48:01

          venca1 >> no jo....muškaři :) a bez podložky...

            NT.L.Y. - Profil | Po 21.4.2014 18:47:24

            masozrout >> protože jim chybí tolerance k jinému názoru, či zkušenosti.

              Ndada11 - Profil | Po 21.4.2014 18:47:22

              bremic >> Tak pokud chci udit, tak samozdřejmě. Jednou jsme zkoušeli jíst piraně a můžu říct, že jsou luxusní :-)).

                Nvenca1 - Profil | Po 21.4.2014 18:46:48

                kaly >> Tak ještě jednou.:-)

                  Nmasozrout - Profil | Po 21.4.2014 18:45:36

                  splávkař >> no tak minimálně s ní souhlasím .jestli to chceš nutně takhle

                    Nbremic - Profil | Po 21.4.2014 18:44:06

                    nofish >> Stopové množství. tzn na 200l asi 5 gr.

                      Nsplávkař - Profil | Po 21.4.2014 18:43:19

                      masozrout >> Ty se snažíš o všudezavedení K70?

                        Ntuzemak - Profil | Po 21.4.2014 18:42:55

                        masozrout >> K70 je k hovnu...

                          Nmasozrout - Profil | Po 21.4.2014 18:42:55

                          dada11 >> jj taky jsem lečil solí))někdy to zabírá ale s mírou))

                            Nnofish - Profil | Po 21.4.2014 18:42:36

                            bremic >> Na ty jikry se dávala malachitka a různé její "roztoky" i jako prevence. Momentálně to nepotřebuji, ale není od věci být v obraze.
                            O jaké koncentraci hypermanganu mluvíme v případě že půjde o koupel z časových důvodů řekneme do pěti minut?

                              Nbremic - Profil | Po 21.4.2014 18:42:11

                              dada11 >> a česnek :) Skvělá kombinace :))

                                Nmasozrout - Profil | Po 21.4.2014 18:42:09

                                splávkař >> já nic o povinnosti nepsal.já psal že to je na svědomí každého rybáře .že by jí mněl mít. když už se snažíme o všude zavedení k70.např.

                                  Ndada11 - Profil | Po 21.4.2014 18:40:51

                                  bremic >> Známej má akvaristiku a "bere" všechno kuchyňskou solí. A daří se mu (podle mě). Zákazníků má dost (už několik let) a ryby mu nechcípou.

                                    Nmasozrout - Profil | Po 21.4.2014 18:40:11

                                    bremic >> neblázni ještě se budou bát žrát potěr ne?když už se bojej že jim trávíme jídlo hektolitrama kliniku)))

                                      Nkaly - Profil | Po 21.4.2014 18:39:38

                                      bremic >> možna to zabere i na nofishe

                                        Nsplávkař - Profil | Po 21.4.2014 18:39:07

                                        masozrout >> Když chceš nařídit povinně podložku jen někomu tak je třeba všechny rybáře řádně zaškatulkovat.
                                        Taky bych neškatulkoval a nařídil bych rovnou všechno a všem.