Váš názor na obyčejnou igelitovou podložku?

Jaký je váš názor na to, když rybář používá obyčejnou podložku z igelitu pod ryby? Máte proti tomu nějaké výhrady?
Autor diskuse: shotty - Profil , 21.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Jakou podložku používáte vy?

A) Igelit5%

B) Karimatku2%

C) Speciální z rybářství60%

D) Jinou1%

E) Nepoužívám podložku33%

Od 21.4.2014 hlasovalo 171 čtenářů.

bremic - Profil | Po 21.4.2014 18:38:49

kaly >> to je mazec :)

    bremic - Profil | Po 21.4.2014 18:37:35

    nofish >> Mám odzkoušenej vodný roztok KMnO4. Umí zaléčit i silně zaplísněnou rybu. Možná by to fungovalo i na jikry.

      masozrout - Profil | Po 21.4.2014 18:36:05

      nechápu proč tu někkteří mají potřebu neustále všechno škatulkovat.

        dada11 - Profil | Po 21.4.2014 18:34:37

        nofish >> To bude tím karcinogénem z kliniku :-)).

          splávkař - Profil | Po 21.4.2014 18:34:17

          kaly >> Já si nemyslím,že by na odháčkování či oškrabání kapra bylo třeba tahat k vodě nějaký necky.
          Zato taková tradiční zabíječka se bez necek prakticky neobejde-toť moje zkušenost.

            TEZAR - Profil | Po 21.4.2014 18:32:23

            Já si na lodičku beru nafukovací podložku-moc dobře se na ní sedí-doporučuju.

              kaly - Profil | Po 21.4.2014 18:32:11

              venca1 >> co to je za hobití fotku , nejde zvětšit. když chceš argumentovat tak prosim pořadně

                kaly - Profil | Po 21.4.2014 18:30:56

                splávkař >> určitě mluviš ze zkušenosti vid.

                  nofish - Profil | Po 21.4.2014 18:30:51

                  kaly >> jojo, jsou. Jsou to kluci slušní, šikovní, hodní, milující vše živé a nesnášející zákazy, příkazy a jsou jak Yetti. O co jde všichni ví, ale nikdy a nikde je nenajdeš...

                    splávkař - Profil | Po 21.4.2014 18:29:15

                    kaly >> V neckách se dříve škrabala prasata a háčkovaly se jim pařáty,dnes se v neckách odháčkovávají a škrabou kapři...

                      kaly - Profil | Po 21.4.2014 18:28:14

                      nofish >> to jsou slušnáci

                        venca1 - Profil | Po 21.4.2014 18:26:53

                        kaly >> Tak ještě jednu

                          nofish - Profil | Po 21.4.2014 18:26:42

                          kaly >> Kapraři nekonzumují? Se živí fotosyntézou, nebo jak?

                            kaly - Profil | Po 21.4.2014 18:25:31

                            splávkař >> aha tak todle se tu řeší , ja tu řeším podložku pouze na odhačkováni a nasledné puštění zpět. ja nema podložku ale necky od nashe . v nich si nic neodnesu

                              nofish - Profil | Po 21.4.2014 18:25:27

                              dada11 >> Už bych toho radši nechal, než se toho ČRS chytne a dá je fakt povinně.

                              MI se fakt líbí, jak jsou někteří lidi omezení. Že jsou schopni napsat takové blbosti. Je vidět, že jim ti kapři už lezou na mozek. Kapříka na povinnou podložku, dravce na gril... To by bylo dobré motto :-)))

                                Kreja - Profil | Po 21.4.2014 18:25:12

                                nosím pro případ pytel co se dává do odpadkových košů (ten měkčí) ale převážně rybu vyháčkuji ve vodě - nechodím na větší ryby tak mi to v případě nouze stačí

                                  kaly - Profil | Po 21.4.2014 18:23:48

                                  venca1 >> určitě je to po kaprařích jo , vidim samé obaly od potravin co použivaji jedině masařky

                                    splávkař - Profil | Po 21.4.2014 18:23:15

                                    kaly >> Stále se tu brečí jak hrozné je to převážení kaprů,jak za to sekat hlavy,lámat pruty,..... .
                                    Já když viděl akci kterou by asi šlo nazvat převážením tak v tom prakticky vždy figurovala velká,pohodlná asi značková až luxusní podložka.
                                    Já být z těch,kdo má kapry nadevše rád,tak bojuju za zákaz takových podložek co se po zapnutí na zip stanou pohodlnou taškou přes rameno a pomůžou udržet kapra při životě celou cestu tam,kde za něj slíbí nejvíc. V igelitovým ubrusu kapra nepřevezeš a k tomu aby sis ho pořídil nemusíš žádnýho kapra prodat....

                                      venca1 - Profil | Po 21.4.2014 18:22:31

                                      kaly >> Třeba tak? to je po těch, co používají podložky a klinik. :-)

                                        dada11 - Profil | Po 21.4.2014 18:20:49

                                        nofish >> Samozdřejmě, proto taky budou min. o 1000Kč dražší :-)).