Váš názor na obyčejnou igelitovou podložku?

Jaký je váš názor na to, když rybář používá obyčejnou podložku z igelitu pod ryby? Máte proti tomu nějaké výhrady?
Autor diskuse: shotty - Profil , 21.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Jakou podložku používáte vy?

A) Igelit5%

B) Karimatku2%

C) Speciální z rybářství60%

D) Jinou1%

E) Nepoužívám podložku33%

Od 21.4.2014 hlasovalo 171 čtenářů.

Nnofish - Profil | Po 21.4.2014 18:18:07

dada11 >> No, hlavně aby ty podložky měly homologaci, jinak je to o ničem :-)

    Nkaly - Profil | Po 21.4.2014 18:17:56

    nofish >> a jak to tam vypada ? jo promin vlastně vim samej plast a bordel. tak je to jedno , podložku nepotřebuješ . rybu polož kamkoliv a ona bude vzdy na plastu

      Nnofish - Profil | Po 21.4.2014 18:17:27

      masozrout >> Dobrá, tak to možná ty, ale já vidím, jak to u vody vypadá.

        Nmasozrout - Profil | Po 21.4.2014 18:16:30

        nofish >> když to bude nutný tak proč ne klidně i cejna.je to taky ryba

          Nkaly - Profil | Po 21.4.2014 18:15:24

          TEZAR >> no tu bys měl mit pokud jdes na sumce snad, stačila by aspon plachta .

            NTEZAR - Profil | Po 21.4.2014 18:12:39

            Doporučuju povinnou podložku 2,5 metru na 1,5 m-co kdyby se chyt sumec?

              Ndada11 - Profil | Po 21.4.2014 18:12:34

              nofish >> Všechny vyjímky budou popsány v BP a jelikož BP musíš nosit sebou, tak se připrav, že budeš nosit ještě jeden batoh :-))).

                Ndada11 - Profil | Po 21.4.2014 18:10:30

                kaly >> .....a sport nejde dělat pro zisk..... To mě zajímá, jak by to vzali hokejisti, fotbalisti.......................

                  Nnofish - Profil | Po 21.4.2014 18:10:16

                  dada11 >> no já jen jak to udělat :-)
                  Půjdu na nástražky, zabere mi kapř a je to v pr... a jsem bez papírů. Neměl jsem podložku. Jak budou ty vyjímky, kdy musíš a nemusíš mít podložku. To bude srandy. Na přívlač ji mít nemusíš, podsekneš kapra, okamžitě bez povolenky, nemáš podložku pod kapra :-)))

                  Já furt nějak nevím. Oni ti pošuci by chtěli podložky a kliniky. Kaprovi matlají hubu karcinogenní látkou, ale namatlat to cejnovi, to už ne, pro toho je to škoda :-)))

                    Nkaly - Profil | Po 21.4.2014 18:09:48

                    Tady nemá cenu debatovat sama uplakaná baba a dědek . :-)))))))))) Prej STK nebo vyrobní číslo . Bože , pa holky

                      Nkaly - Profil | Po 21.4.2014 18:08:52

                      venca1 >> to možna dělaš ty , ja ne . ja si myslím nebo teda občas tady zahlednu že se pořadaji nějaka ta mistrovství čr nebo světa v určitém rybařském odvětví ( přívlač , kaprařina , plavana , feeder ).

                        Nsplávkař - Profil | Po 21.4.2014 18:08:31

                        kaly >> Se nezdáš-jak by se taková komerčně vyráběná podložka u vody kontrolovala? Měla by výrobní číslo a nějaký certifikát? Chodilo by se s ní každý dva roky na STK?

                          Nvenca1 - Profil | Po 21.4.2014 18:06:27

                          kaly >> Ještě by mně zajímalo od kdy je rybařina sport, ty u toho skáčeš přes švihadlo, nebo obíháš rybník?

                            Ndada11 - Profil | Po 21.4.2014 18:05:56

                            nofish >> Musíš, ale stačí jen pytlík od rohlíků :-)).

                              Ndada11 - Profil | Po 21.4.2014 18:05:11

                              kaly >> Jsem rád, že se mnou souhlasíš.

                                Nkaly - Profil | Po 21.4.2014 18:04:09

                                dada11 >> no jasně nic vracet vodě a bude ta rybařina jako naše politika .

                                  Nkaly - Profil | Po 21.4.2014 18:02:57

                                  splávkař >> určitě NE , ty hold někomu zavidiš ( výrobci) že něco dokáže vymyslet a prodat a potažmo vydělat. nebreč tu

                                    Nnofish - Profil | Po 21.4.2014 18:02:37

                                    kaly >> musím mít podložku když půjdu na nástražní rybičky?
                                    Hypoteticky, když to prosadíš.

                                      Nnofish - Profil | Po 21.4.2014 18:02:03

                                      venca1 >> nejhorší bude, když budeš brodit a podložka ti i s rybou uplave, když ji na ni položíš.

                                        Ndada11 - Profil | Po 21.4.2014 18:02:01

                                        kaly >> A já jsem pro, aby se žádnej ulovenej kapr nesměl pustit zpět. Je jich všude hodně. Tobě se to líbit asi nebude, ale koho to zajímá.