Váš názor na obyčejnou igelitovou podložku?

Jaký je váš názor na to, když rybář používá obyčejnou podložku z igelitu pod ryby? Máte proti tomu nějaké výhrady?
Autor diskuse: shotty - Profil , 21.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Jakou podložku používáte vy?

A) Igelit5%

B) Karimatku2%

C) Speciální z rybářství60%

D) Jinou1%

E) Nepoužívám podložku33%

Od 21.4.2014 hlasovalo 171 čtenářů.

kaly - Profil | Po 21.4.2014 18:01:46

venca1 >> No jasně že by museli byt vyjimky na určité rybařské odvětví . Bože

    splávkař - Profil | Po 21.4.2014 18:01:18

    kaly >> Píšeš,že rybařina nejde dělat pro zisk a zároveň bys nařídil používat komerčně vyráběnou podložku-nemělo by to být právě naopak??

      venca1 - Profil | Po 21.4.2014 18:00:44

      kaly >> Na muškařinu a vláčku bude super. ještě bych doporučil povinný bivak. :-)

        dada11 - Profil | Po 21.4.2014 17:58:53

        bremic >> Třeba mu to pomáhá s erekcí. Tak to leje do kaprů, ať se množí :-)).

          kaly - Profil | Po 21.4.2014 17:56:55

          Já jsem pro aby byla komerčně vyráběná podložka pod rybu povinná. Masařům se to líbit nebude ale koho to zajímá. Rybařina je sport a sport nejde dělat pro zisk. Já osobně mam podložku za dost vysoký peníz , za to mají Masařky celou výbavu a nestydím se za to. Takhle válet jakoukoliv rybu po zemi to by se Vám líbilo co .

            nofish - Profil | Po 21.4.2014 17:55:58

            TEZAR >> Co zabírá stejně jak malachitka? Protože mi spousta lidí tvrdila, že je nenahraditelná. Na preventivní koupele jiker. Teda jestli to není nic tajného.
            Prý je to něco jako soldep. Náhrady jsou, ale údajně ne tak účinné.

              TEZAR - Profil | Po 21.4.2014 17:49:50

              nofish >> Přesně-proč používat taková svinstva,která se vyrábějí jen pro zisk výrobcu?Já to svinstvo v akvaodchovně nepoužívám přes dvacet let a jde to-a bezpečně.

                dada11 - Profil | Po 21.4.2014 17:47:50

                nofish >> Zamyslet by se měl, ALE........... Jsme češi.

                  nofish - Profil | Po 21.4.2014 17:45:51

                  Sven >> ČR, co naděláš...

                    ranča - Profil | Po 21.4.2014 17:44:58

                    shotty - >> myslím že tych 150-200,- za uplně tu nejobyčejnější podložku nikoho nezabije a bude to lepší jak jenom obyčejná igelitka. Sám jsem začínal na igelitce spolu s plastovů proložků. Pak o Vánocách došel Ježuch a nadělil mě podložku z ravenu od X2. No možu říct že je to mnohem lepší.

                      bremic - Profil | Po 21.4.2014 17:42:36

                      Sven >> Myslíš že se koupe v kliniku? :)

                        Sven - Profil | Po 21.4.2014 17:39:09

                        nofish >> ...."Malachitka zjištěná v mase ryb určených k jídlu je problém, velký problém pro producenta těch ryb. ...."

                        Jak pro kterého producenta... některý si poradit umí .
                        http://neviditelnypes.lidovky.cz/glosa-malachitova-​plisen-karla-schwarzenberga-fqa-/p_spolecnost.aspx?​c=A130121_223314_p_spolecnost_wag

                          nofish - Profil | Po 21.4.2014 17:37:39

                          dada11 >> Nebudeme si nic nalhávat. Rozhoduje rozbor masa, jestli to tam je, nebo ne, zbytek nikdo neuhlídá.
                          Kdysi se to dodávalo všude, nemysli si, že místy nebudou slušné zásoby, plus se to dá koupit akorát už né takové drijáky, jako krystalická malachitka.
                          Největší průser je, že i když to bude na černo používat chovatel, bude opatrný už proto aby mu to tam nenašli. Ale aby takové hnusy používali rybáři co chytají ryby? Myslím, že nad tím se musí zamyslet každý sám.

                            nofish - Profil | Po 21.4.2014 17:34:14

                            TEZAR >> Já ji krystalickou viděl. Když toho je kýbl, zajímavý pohled...
                            Nejsem si jistý jak to je s limity v akvaristice a okolo, ale u "jedlých" ryb je to jasné.

                              dada11 - Profil | Po 21.4.2014 17:33:34

                              splávkař >> Olizovat kostičky :-)).

                                splávkař - Profil | Po 21.4.2014 17:33:28

                                tuzemak >> a hlad a žízeň nemám??

                                  bremic - Profil | Po 21.4.2014 17:33:03

                                  TEZAR >> Jednou v Přerově ve špitálu nějakej odborník vydesinfikoval malachitkou jezírko plný ryb. Za hoďku bylo po všem.

                                    dada11 - Profil | Po 21.4.2014 17:32:51

                                    nofish >> Tak už to nebudou pangasi z Číny, ale kapři z ČR. Dej tomu ještě nějakej rok a je to tam.

                                      splávkař - Profil | Po 21.4.2014 17:32:32

                                      masozrout >> Nevím,co všechno ve světě funguje ale vím,že mnozí co se za kapraře považují dělají a propagují co se u nás nesmí.Paradox je to,že hlásají jak mají kapry rádi a vše zakázané co kapry aspoň trochu chrání by chtěli zrušit-to je asi ten jejich stil,že?

                                        tuzemak - Profil | Po 21.4.2014 17:29:33

                                        splávkař >> tak neřeš zbytečnosti,pro tebe...