Rybáři a střelci

Kdo z Vás se věnuje kromě rybaření také zbraním kat. A, B, C?
Autor diskuse: Tiger - Profil , 19.4.2014 všeobecné - ostatní

Jaké jsou Vaše koníčky?

A) Rybaření48%

B) Rybaření a sportovní střelba33%

C) Rybaření a myslivost19%

Od 19.4.2014 hlasovalo 296 čtenářů.

NGrasel - Profil | St 3.6.2020 6:10:43

A proto si chci koupit mosina, tam neřešíš nějaký úhlový minuty, co mu chutná, u něj stačí když to letí na správnou světovou stranu, +- 0,5 km :D
A v případě potřeby se dá použít jako pádlo, stanová tyč, kyj atd :D
E: Ale je vidět kluci že to umíte ;)

    Nminatrix - Profil | Po 1.6.2020 11:15:44

    Mysho22 >> tohle je na 100m , ale měl jsem zvětšení 4x (!)

    2x "spotřební" 223jky a lepší 69grs GGG.
    Příště čekám 2x lepší výsledek :-)

      NMysho22 - Profil | Po 1.6.2020 11:11:20

      minatrix >> kurna z takeho kanonu a takto to máš rozhadzane?
      Minule som si bol zaťukať s 22lr na 100m . A to bohvie aký strelec nie som

        Nminatrix - Profil | Čt 28.5.2020 20:44:30

        Mysho22 >> napsal jsem to na terč dole - 100m. Snad příště bude lepší vítr..a už vím, kde jsem udělal pár chybek ;-)

          NMysho22 - Profil | Čt 28.5.2020 20:09:45

          minatrix >> na koľko m?

            Nminatrix - Profil | Čt 28.5.2020 15:30:34

            Tiger >> trénovat trénovat a zas trénovat. Navíc najít co jí chutná...:-)

              NTiger - Profil | St 27.5.2020 19:55:26

              Proto se s blbostí musí neustále bojovat, jinak nám přeroste přes hlavu.

                Nbenac - Profil | Út 26.5.2020 8:34:11

                Tiger >> Oslové se na vyšších místech stále víc množí :-/

                  NPavelJ - Profil | Ne 10.5.2020 17:28:02

                  Tiger >> jj, trochu jsem to nastudoval a má být lepší, když je to jen na jedné liště nad upperem a nepřesahuje to na druhou - nad hlaveň. Asi si připlatím i za rychloupínák, takže Vortex Precision QR Extended, prý "zlatý standard" pro AR 15.

                    NTiger - Profil | Ne 10.5.2020 13:51:38

                    PavelJ >> Podle mě bude předsazená montáž od Vortexu ideál.

                      NPavelJ - Profil | Út 5.5.2020 21:30:29

                      minatrix >> budu muset někde okouknout. Je toho všude hromada, ale asi je to potřeba vyladit s kukrem a flintou. Nechci to na dálky, optika asi bude jen 1-6x

                        Nminatrix - Profil | Út 5.5.2020 21:13:57

                        PavelJ >> stačí Ti předsazená montáž. Já bych si vybral jedině Vortex a mít cash tak Spuhr

                          NPavelJ - Profil | Út 5.5.2020 21:04:22

                          minatrix >> jj, vypadá to zajímavě. Já to budu muset vyřešit vyšší montáží na základní lištu.