Rybáři a střelci

Kdo z Vás se věnuje kromě rybaření také zbraním kat. A, B, C?
Autor diskuse: Tiger - Profil , 19.4.2014 všeobecné - ostatní

Jaké jsou Vaše koníčky?

A) Rybaření48%

B) Rybaření a sportovní střelba33%

C) Rybaření a myslivost19%

Od 19.4.2014 hlasovalo 296 čtenářů.

Nminatrix - Profil | Út 5.5.2020 20:51:22

PavelJ >> mám na railu těla a předpažbí přidanou rail šínu . Dělal ji prý kdysi Vosátka pro vojáky. Má v sobě i sklopnej dioptr. Jinak mám kroužky Vortex Precision Seekings. Na jejich výšku bych se musel podívat, ladil jsem to v Bearece s Harrym

    NPavelJ - Profil | Út 5.5.2020 20:08:26

    minatrix >> pls, jakou montáž máš na ten kukr? Předpokládám, že vysokou nebo to máš zvednuté tou horní lištou?

      NTiger - Profil | Čt 30.4.2020 20:27:59

      minatrix >> Ahoj, tak příště to bude snad lepší, já to jdu zkusit zítra, pokud bude počasí.

        Nminatrix - Profil | St 29.4.2020 19:08:55

        Tiger >> čus, jj. Ale jen jednou. Pak přišel ten k0k0t :-) Výsledky na pytel, prošel strašný nárazový vítr. Ale příjemné překvapení v podobě levnějšího a dobrýho střeliva... Snad brzy..

          NTiger - Profil | St 29.4.2020 19:00:21

          minatrix >> Ahoj. Uz jsi byl zkoušet novej kousek???

            NTiger - Profil | Po 23.3.2020 14:10:08

            Dík, zkusím to :)

              NKáceč - Profil | Po 23.3.2020 14:06:05

              Tiger >> spíš se zeptej tady https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=618788

                NTiger - Profil | Po 23.3.2020 13:41:46

                Používáte někdo pušku v ráži 6,5x55 SE???

                  NTiger - Profil | Út 17.3.2020 11:09:30

                    NTiger - Profil | Ne 8.3.2020 7:20:15

                    Nepoužíváte někdo tuto optiku od Athlonu na ARku??
                    https://athlonoptics.com/product/midas-btr-gen2-1-6​x24-atsr4-sfp-ir-moa-scope/

                      Nminatrix - Profil | St 4.3.2020 15:33:45

                      Tiger >> ještě chci doladit detaily. Ale snad brzy..