Rybáři a střelci

Kdo z Vás se věnuje kromě rybaření také zbraním kat. A, B, C?
Autor diskuse: Tiger - Profil , 19.4.2014 všeobecné - ostatní

Jaké jsou Vaše koníčky?

A) Rybaření48%

B) Rybaření a sportovní střelba33%

C) Rybaření a myslivost19%

Od 19.4.2014 hlasovalo 296 čtenářů.

NGRUPA - Profil | Pá 15.6.2018 20:49:05

Z5 >> tak určitě, makám na tom.
Ta 692 trap mi hodně pomohla. Chce to 0,6-0,7 sec. Ááá..bum.
😂😂😂
S tímhle se zžívám. Mám ji od středy.

    Nzvědavec - Profil | Pá 15.6.2018 20:48:45

    GRUPA >> Moc hezká, tak ať Ti dlouho bezvadně slouží k Tvé plné spokojenosti. Hlavně nezapomeň kontrolovat komory než ulehneš. :-)

      NZ5 - Profil | Pá 15.6.2018 20:46:56

      GRUPA >> v tom to není :-)

        NGRUPA - Profil | Pá 15.6.2018 20:46:18

        Z5 >> ale P-factor to nemá..
        😛

          NZ5 - Profil | Pá 15.6.2018 20:46:04

          GRUPA >> Tak o to je to lepší :-) už jsi se zlepšil? :-)

            NGRUPA - Profil | Pá 15.6.2018 20:45:11

            Z5 >> nikdo známý. Je to opravdu jak nový.

              NZ5 - Profil | Pá 15.6.2018 20:39:05

              GRUPA >>Moc hezký :-) kdopak se jí zbavoval?

                NGRUPA - Profil | Pá 15.6.2018 20:20:27

                Ahoj, nikdy bych nevěřil ze to udělám.
                Prvně skoro nová 692, která se mi podařila dobře prodat a teď tohle.
                ☺😎☺😎☺
                Už spolu i spíme..
                😂😂😂😂😂

                  Nbenac - Profil | Po 21.5.2018 8:23:15

                  Tiger >> O tom, co s legálními zbraněmi, dříve nebo později bude, je už rozhodnuto, a naši potentáti na tom nic nezmění. Tady už fakt pomůže jen vystoupit z EU. Spolupracovat a obchodovat, se přece dá i bez diktování z Bruselu, co můžeme nebo nemůžeme. :-/

                    NMilan1208 - Profil | Pá 16.2.2018 13:55:11

                    ..

                      NParanoidní Schizofre - Profil | St 10.1.2018 19:00:03

                      na střílení mě nejvíc baví přebijení.....

                        NTiger - Profil | St 10.1.2018 17:03:15

                        Pro Ty, kteří třeba ještě neznají toto sdružení.
                        http://gunlex.cz/

                          NStanďour - Profil | Pá 15.12.2017 11:59:37

                          Rád bych zdejší ostrostřelce upozornil na spektiv v Lidlu. V e-shopech se prodává za cenu třikrát vyšší. Asi to nebude za tu cenu žádnej zázrak, ale pro ty, co jsou líný chodit k terčům, by to stačit mohlo. :-)

                          https://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?articleId=6724

                          https://www.alemat.cz/bresser-national-geographic-2​0-60x60-spotting-scop?&gclid=EAIaIQobChMI4oeD8O6L2A​IVwUQYCh0yzQgREAQYDSABEgJRp_D_BwE

                          https://www.dalekohledy-puskohledy.cz/monokular-20-​60-60-national-p1841?gclid=EAIaIQobChMIx5GUsuyL2AIV​ismyCh0wWwU2EAQYAyABEgKoOvD_BwE

                            Nbenac - Profil | Út 29.8.2017 12:27:41

                            Pokud vím, tak je vracení půjčeného v pořádku. Když si někdo něco půjčil, tak ať to pěkně vrátí. :-)