Rybáři a střelci

Kdo z Vás se věnuje kromě rybaření také zbraním kat. A, B, C?
Autor diskuse: Tiger - Profil , 19.4.2014 všeobecné - ostatní

Jaké jsou Vaše koníčky?

A) Rybaření48%

B) Rybaření a sportovní střelba33%

C) Rybaření a myslivost19%

Od 19.4.2014 hlasovalo 296 čtenářů.

zvědavec - Profil | Po 28.8.2017 20:56:31

minatrix >> Správně, jsou to rozumní lidé a dobře dělají. Nevracet ani vzduchovku!

    benac - Profil | Čt 18.5.2017 7:56:31

    smike >> Proč nekoupit použitou? Bude venku, takže stejně oprší.

      smike - Profil | St 17.5.2017 17:14:59

      benac >> tak ono kde jinde taky.pro decka bych nejakou pouzivanou nekupoval

        benac - Profil | St 17.5.2017 11:42:02

        smike >> To mě taky napadlo, ale stejně dík.

          smike - Profil | Út 16.5.2017 14:48:40

          benac >> urcite v kazdem armyshopu

            benac - Profil | Út 16.5.2017 14:45:37

            Zdravím, a prosím o radu.
            Nevíte kde by se dala, v Brně a blízkém okolí, koupit za dobrou cenu maskovací síť? Klidně i stará, trochu potrhaná,chci to děckám na schovku.

              minatrix - Profil | Čt 27.4.2017 17:52:53

              zvědavec >> to co se strhlo, v okolí mám cca 10 střelců a při odzbrojování by teď nikdo nevrátil ani poplašňák. Evidentně i to si uvědomujou, že jsme poučeni z minulosti. Na Západě nikoliv, tam snad opravdu věří, že je to pro blaho lidu

                zvědavec - Profil | St 26.4.2017 17:26:07

                minatrix >> Na selský rozum bych zrovna nesázel, zvláště ne ve spojení s našimi politiky. Nejprve budou hýřit siláckými kecy, ale jakmile Brusel zavelí, srazí paty, stáhnou perdele a prohlásí, že se s tím nedá nic dělat. Přesně takhle to vždy bylo a při předposranosti naší politické garnitury ani nelze v dohledné době čekat jakoukoli změnu, bohužel.

                  drvoštěp - Profil | St 26.4.2017 17:12:13

                  minatrix >> Nechci malovat zeď na čerta ;)) sám mám trochu železa v baráku ale když vidím tu naší politickou špínu tak mám obavy.Ti za pár špinavejch zlaťáků prodají vlastní mámu ;(((

                    minatrix - Profil | St 26.4.2017 17:01:50

                    drvoštěp >> ať jsme banánová republika apod, naštěstí tu selskej rozum ještě existuje. Za pár let nemusí být ani ta slavná EU...

                      drvoštěp - Profil | St 26.4.2017 16:59:19

                      minatrix >> Doktoři dostanou instrukce jak na STK a jsme v prdeli.Uvidíš za pár let...

                        Petr.OVA - Profil | St 26.4.2017 14:00:20

                        Můj nový knedlíkomet....

                          minatrix - Profil | St 26.4.2017 13:59:41

                          drvoštěp >> žádný odzbrojení nebude ;-) To spíš naopak bude ozbrojování.

                            drvoštěp - Profil | St 26.4.2017 13:47:05

                            minatrix >> Hlavně aby nás EU neodzbrojila ;(

                              minatrix - Profil | St 26.4.2017 12:44:54

                              Tak jsem si teď udělal radost..

                                bezchrbtak - Profil | So 4.2.2017 17:46:48

                                Petr.OVA >> no bohuzial... pekny vysledok, gratulujem

                                  drvoštěp - Profil | So 4.2.2017 11:05:30

                                  Petr.OVA >> Dobrej střelec ;)

                                    Petr.OVA - Profil | So 4.2.2017 9:56:36

                                    bezchrbtak >> Jste béčka... Vypadá to, že máte zbraně jenom na vytahování na internetu.... 😆

                                      minatrix - Profil | So 4.2.2017 9:02:26

                                      bezchrbtak >> to je puška bráchy mé přítelkyně. Původně .22WMR , k Vánocům od nás dostal výběrovou .22LR hlaveň. Nedávno si koupil tuto pažbu jako polotovar. Ještě se musí udělat menší úpravy a klidně může na Malou odstřelovačku. Takovej kormoš na 100m by taky šel k zemi :-)

                                        bezchrbtak - Profil | So 4.2.2017 8:51:54

                                        minatrix >> cz 455 thumbhole? Vyborna zbran;) ja ju mam v razi .22lr aj 17hmr. Idealne na kormorany, no tiez ich nemozem pouzit:(