Rybáři a střelci

Kdo z Vás se věnuje kromě rybaření také zbraním kat. A, B, C?
Autor diskuse: Tiger - Profil , 19.4.2014 všeobecné - ostatní

Jaké jsou Vaše koníčky?

A) Rybaření48%

B) Rybaření a sportovní střelba33%

C) Rybaření a myslivost19%

Od 19.4.2014 hlasovalo 296 čtenářů.

Nzvědavec - Profil | Út 17.9.2019 19:33:39

Tedy já si nemůžu pomoct, ale silně pochybuju o Dienstbierově mentálním zdraví. Respektive by mě zajímalo, kdy naposledy vylezl ze své politické bubliny do normálního prostředí tvořeného běžnými lidmi. Mám pocit, že už je to velmi dávno co ho tohle "neštěstí" potkalo. A jen mimochodem, jen naprostý pitomec zkusí vyjet za hranice ozbrojený legálně drženou zbraní když ví, že je jinde trestné držení pepřáku nebo trošku delší rybičky, neřkuli střelné zbraně. :-(

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pravo​-na-zbran-v-Senatu-Dienstbier-proti-vsem-Nemyslete-​si-ze-vas-to-ochrani-pred-pravem-Evropske-unie-hroz​il-596357

    Nminatrix - Profil | Ne 30.12.2018 22:14:16

    Stalinovo železo...

      Nminatrix - Profil | Pá 16.11.2018 10:30:02

      Grasel >> je to to nejlepší a nejlevnější, co asi seženeš. Tedy teď se ty Marliny shání hodně blbě. Když znáš lidí, dost ušetříš. Ale je to menší kasička, to ne že ne. Na druhou stranu kamarád s tímhle železem porážel na soutěžích borce s puškama i za 200tis :-)) A i na kilák s ní střílel. Jinak 500m jsou u Prahy Placy

        NGrasel - Profil | Pá 16.11.2018 6:01:56

        minatrix >> Je to kasička, viď? :-) Kam chodíš na 500m? Takových u nás moc nebude...

          Nminatrix - Profil | Čt 15.11.2018 8:50:04

          Grasel >> Marlin X7HV, troška praxe a úprav... Půjde to ještě líp. Už mám u kamaráda schovaný lepší sklo. Nechám udělat pažbu...

            NGrasel - Profil | Čt 15.11.2018 6:38:23

            minatrix >> To není zlý... Z čeho?

              Nminatrix - Profil | Po 12.11.2018 14:49:36

              500m .308W

                NGRUPA - Profil | Út 25.9.2018 13:41:25

                Milan1208 >> kulí do vzduchu střílí jen pako. A broky neudělají vůbec nic.

                  NZ5 - Profil | Pá 15.6.2018 20:50:38

                  GRUPA >> tak si ji užij :-) člověk si musí sem tam udělat radost :-)