Rybáři a střelci

Kdo z Vás se věnuje kromě rybaření také zbraním kat. A, B, C?
Autor diskuse: Tiger - Profil , 19.4.2014 všeobecné - ostatní

Jaké jsou Vaše koníčky?

A) Rybaření48%

B) Rybaření a sportovní střelba33%

C) Rybaření a myslivost19%

Od 19.4.2014 hlasovalo 296 čtenářů.

Z5 - Profil | Ne 27.3.2016 20:10:46

GRUPA >>Ahoj, nejde o to být profíkem, ale musí tě to bavit, když z toho nebudeš mít dobrý pocit a k tomu ještě trefíš sem tam něco, tak to budou 2x vyhozený peníze, za půl roku se na to vykašleš :-). Těch 25 tis. , no nevím, po zkušenostech si myslím, že se do toho asi nevejdeš:-(

    GRUPA - Profil | Ne 27.3.2016 17:40:08

    Z5 >> je to těžký já vím, profík ale ze mě asi nikdy nebude. Na ty "gulášové" závody si myslím, že by má představa neměla přesáhnout 25´000,-

      Z5 - Profil | So 26.3.2016 20:22:24

      GRUPA >> Ahoj, tohle je asi nejhorší co si začínající střelec může říct. Důležitý je kolik do toho chceš investovat. Nejlíp je si někomu říct jestli tě s tou zbraní nechá položku střelit a poznáš jestli ti ta zbraň vyhovuje. Doporučuju si půjčit něco co má originál pažbu, jinak tě pak čeká nemilé překvapení a další investice v podobě pažby na míru. Jak říkám, je rozhodující kolik do toho chceš investovat.

        Grasel - Profil | So 26.3.2016 20:01:23

        Milan1208 >> Blbost. Jako vždy na na tv H@vna...

          GRUPA - Profil | Čt 24.3.2016 17:22:11

          Ahoj
          Nemá někdo doma přebytečnou kozlicí prosím? 12/70?
          Spíš na trap než na lov.
          Nebo nevíte o někom kdo prodává?

            GRUPA - Profil | Čt 17.3.2016 21:05:57

            Z5 >> no tak to určitě.
            :-)

              Z5 - Profil | Čt 17.3.2016 20:47:25

              GRUPA >> Lepší jak 250 pro mě :-))

                GRUPA - Profil | Čt 17.3.2016 20:46:18

                Chlapi, kousek to nemám, cca 16km. Byl jsem tam poprvé a pozdě. Trap už byl plnej, tak jsem zkusil haluzit vedle. Moc mi to nešlo.
                Ale pojedu zas.
                :-)

                  Jarda Bořek Stavitel - Profil | Čt 17.3.2016 20:40:46

                  GRUPA >> Už se tam začala stavět ta nová kule?

                    Z5 - Profil | Čt 17.3.2016 20:35:19

                    GRUPA >> To se tak někdo má, že má střelnici v Soběšicích kousek od domova :-))

                      GRUPA - Profil | Čt 17.3.2016 20:30:04

                      Dnes bylo v cítit jaro za dveřmi. Musel jsem vyvenčit moji japonskou kozu....
                      Méé...., méé...
                      :-)
                      Pro mě nová disciplina, mi moc k srdci nepřirostla.

                        zvědavec - Profil | Čt 17.3.2016 19:35:59

                        GRUPA >> Osobně bych se také klonil k naší SA 58.

                          GRUPA - Profil | Čt 17.3.2016 18:57:06

                          Tak který je lepší? A.K. nebo vz. 58?
                          Ten náš mám rád asi víc.
                          :-)

                            Jarda Bořek Stavitel - Profil | Po 14.3.2016 21:16:44

                            GRUPA >> Ten tam mám samozřejmě také. :-) I když obsahově asi stručnější. A to mám větší almaru!

                            Byla to jistě na mě nějáká provokace s tím papírkem. A někomu se to povedlo.

                            Ale pro tebe... "Když se ti něco stane, asi budeš mít problém."... jak jsi mi před časem říkal. :-D

                              GRUPA - Profil | Po 14.3.2016 20:16:30

                              Jarda Bořek Stavitel >> nevím, nikde jsem ji neměl. Je tam jen štítek.

                                Jarda Bořek Stavitel - Profil | Po 14.3.2016 20:13:09

                                GRUPA >> Kde máš tu debilní nálepku, jak se na ni píše, že v případě poškození padá certifikát?

                                  GRUPA - Profil | Po 14.3.2016 19:26:00

                                  Jarda Bořek Stavitel >> je to doma.
                                  Jinak teda, jsem byl včera v Ocmanicích vylepšovat své dovedstí s brokovnicí. Zatím mi to moc nejde.
                                  Zkoušel jsem ten trap podruhé v životě a víc jak 5-6 za sebou jsem netrefil. 16 mi nesedělá vůbec a s 12 to bylo o dost lepší.
                                  Rameno bolí, ale baví mě to. :-)

                                    benac - Profil | Po 14.3.2016 11:36:10

                                    Zdravím. Prosím o radu.
                                    Obhlížím trezor na zbraně, nemáte někdo nějaký dobrý tip?
                                    Chtěl bych + - něco takového.
                                    http://www.obchod-3mh.cz/trezory-na-zbrane/skrin-tr​ezor-na-zbrane-wsa-9-kombi/?variantId=7123
                                    S kombinačním zámkem, by byl lepší.
                                    Děkuju za jakoukoli radu.