Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

NLadas78 - Profil | Čt 8.8.2024 14:58:28

To má shimano vždy taky jich pár mám...

    NHynek.N - Profil | St 7.8.2024 20:44:21

    Pindˇa >> Kdybys nutně potřeboval tak jich určitě pár najdu z různých navi.

      NPindˇa - Profil | St 7.8.2024 16:17:53

      Filla >> Ok dik.

        NFilla - Profil | St 7.8.2024 16:15:19

        Pindˇa >> taky bych ze 4ks uvítal, kdybych našel, dám Ti echo!

          NPindˇa - Profil | St 7.8.2024 16:11:14

          icokarp >> Ty bazmeky na kličku nejdou koupit zvlášť? Nevíš?

            Nicokarp - Profil | St 7.8.2024 15:09:13

            murphyy >> to som nevedel, jasné,to sa potom neoplatí.

              Nmurphyy - Profil | St 7.8.2024 15:01:51

              icokarp >> ten navi ma kontra srubu z druhej strany-to by bolo na dlho a nikto to nebude robit u takeho typu navi, navyse ked je tam este sklopna klucka

                Nicokarp - Profil | St 7.8.2024 14:44:05

                baronprašil >> nedávaj fusaklu, kúp si sportex neoprénové púzdro cez prút,krásne tam vlezie naviják, sú rôzne veľkosti a ešte priehradka pre kľučku, všetko je oddelené, akurát musíš kľučku odšrobovať , mám ich je to fajn vecička.

                  Nmurphyy - Profil | St 7.8.2024 12:14:30

                  baronprašil >> tak ako mas tu klucku na druhej foto ale opacne-teda ze bude smerovat dole oproti rotoru

                    Nbaronprašil - Profil | St 7.8.2024 11:47:56

                    veverkatom >> Bohužel u ryhchlosklopky to nejde. Řeším to župánkem z ustřižené fusky je to ale pakárna to balit. Jinak mě ta klička nevadí je festovní a ten zvuk když to rozbaluju a ono to zaklapne má určité prvky lehké erotiky (ani nemusím nic chytit a sem vzrušenej).

                      NAmurář - Profil | St 7.8.2024 8:17:11

                      Radek Ráliš >> Ahoj, je jasný, že Čína jede. 🤕😇

                        NAmurář - Profil | St 7.8.2024 8:16:13

                        bart.bm >> Čau, možná jsi nepochopil jak jsem to myslel, bylo to myšleno na ty naše milášky co je od zadavatele vlákna.

                          NRadek Ráliš - Profil | Út 6.8.2024 20:26:56

                          Amurář >> Omyl, nebýt Číny, tak tu dnes nemáme ani z čeho jíst. Vlastní nenažraností a touhou po větším i rychlém zisku jsme si jako Evropa uřízli větev pod prdelí. A ještě bude mnohem hůř...

                            Nveverkatom - Profil | Út 6.8.2024 18:33:30

                            baronprašil >> Ahoj.Kličku sklápím ne k rotoru,ale dozadu za patku.Do futrálu se to krásně vleze a nic se nepoškrábe.

                              NPindˇa - Profil | Út 6.8.2024 17:20:08

                              baronprašil >> Já původně myslel, že je to na nějaké vymezení vůle v sedle prutu , když se v tom místě nožka sedla skoro nedotýká a jeden jen u šroubení, ale jen hádám. Sklonku kliku proti poškrábání stahují páskou Šimo na to má plastové kritky

                                Nbaronprašil - Profil | Út 6.8.2024 16:43:48

                                Amurář >> Jsem přesně čekal tento zápis když sem se na tu fotku podíval ještě jednou😁. Mám i nějaké ty Japonce především v cyklistice a je to všecko to stejný motá to všecko stejně pěkně.

                                  Nbaronprašil - Profil | Út 6.8.2024 16:39:06

                                  $ >> Vypadá to tak a dokonce to i tvarem sedí ale je tam vždycky jen jedna 🤔. Zřejmě abych nepoškrábali jen jednu nožku😁. Mnohem víc mě sere poškrábání rotoru složenou rychlosklopnou kličkou při přepravě.

                                    Nbart.bm - Profil | Út 6.8.2024 14:10:02

                                    Amurář >> kolik věcí máš doma z Číny a ani o tom nevíš. Tady přitom ohrnuješ nos 😁

                                      NAmurář - Profil | Út 6.8.2024 14:01:06

                                      baronprašil >> fuj in china. 🤕

                                        N$ - Profil | Út 6.8.2024 12:42:42

                                        baronprašil >> skrze tvar nalepit na konce nožičky navijáku jako ochranu před poškrábáním ❔️