Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

N$ - Profil | St 4.9.2024 8:53:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

LongPlay >> jako omluvu vlož další fotky krásných mašin 👍🏻
Hezky se na to kouká

    NLongPlay - Profil | St 4.9.2024 8:33:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Těmito stroji , fotkami a příspěvky tato diskuze v podstatě začínala .... Ale já sem začal znát navijáky Daiwa Touranament až nedávno a hlavně díky právě této diskuzi...Tak se omlouvám, všem, kteří si můžou myslet, že se to tu opakuje.... Děkuji Vám.🤪🙂🤘👍

      NLongPlay - Profil | St 4.9.2024 8:26:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Tady na ukázku další dva koně do stáje a to Daiwa Touranament ss35 Procaster druhé generace,nebo chcete-li Mkll. Navijáky jsou v nádherném stavu a to jak na pohled tak uvnitř. Hlavní planeta převodu ozubeného kola a slider wormshaft-u jsou v černém eloxu a origo je i vazelina..... Delikatesa na druhou👍😄🙋🍀

        NLongPlay - Profil | Po 19.8.2024 9:13:16

        Dobrý den.Prodám dva navijáky Daiwa Tournament s5000t v reedici.... Navijáky mají nové šrouby TB, nové osy, nové wormshaft slider-y, nové převody rotoru, nové hlavní převody ozubeného kola,takže vnitřek Top stav a fungujou naprosto jako nové. Cena 14000Kč.

          Nstatik - Profil | St 14.8.2024 14:58:56

          Greysmen >> Dík za ochotu a čas, který nad tím strávíš.

            NGreysmen - Profil | St 14.8.2024 11:46:51

            statik >> když budu mít odpoledne chvíli tak ti to změřím ale počítej s tím že je na ni nanesenaj povrch v tlouštce alobalu a pak nába pro cívku.

              Nstatik - Profil | St 14.8.2024 9:30:34

              Zdar všem příznivcům Daiwy. Mám prosbu. Nemá někdo volně loženou hřídel (main shaft) na Daiwu S 5000 T, potřeboval bych přesné rozměry kvůli výrobě tohoto bazmeku , kdyby někdo měl a chtěl tomu měření věnovat trochu času a poslal mi nákres tak byl bych velmi rád. Mirek.

                NMr.Doctor - Profil | Po 12.8.2024 10:55:34

                Zdar bando……kdyby někdo chtěl na svých miláčcich vyměnit madla, mám k dispozici tuto klasiku…..nabízím komplet i s tou “stříbrnou” krytkou, set na dva navi, nové, nepouzite, přímo z Daiwy, žádné demontovane z jiných navi…….dneska toto samostatné již těžko sehnatelne , snad jen na eBay , ale tam pouze samostatné madlo bez krytky ….. v případě zájmu více přes SZ .

                  NLongPlay - Profil | Ne 11.8.2024 11:49:02

                  Radek Ráliš >>Ahoj Radku... To je prostě delikatesa....🤗👍Jak vzhled,tak i konstrukce....🙂 Mašinky jako🐷💪+Konkrétně u těch tvých, ještě Tuning....

                    NRadek Ráliš - Profil | Ne 11.8.2024 10:59:27

                    Klikař >> Čau Jiříku, jsou to fakt parádní mašinky ;-)

                      NAmurář - Profil | So 10.8.2024 19:01:19

                      Klikař >> Jasan, tam je to dobrý i na sumce, kousek do práva k těm salám. Ať to jezdí. 🐟

                        NAmurář - Profil | So 10.8.2024 16:16:55

                        Klikař >> Ahoj, ty jsi asi spíš Háje nebo tam někde, brácha je kousek od 119 tenácky naproti svini(ta skála)

                          NKlikař - Profil | So 10.8.2024 16:03:35

                          Amurář >> ja jsem tady taky 😉 myslim že to byl nahodný záběr a dle stavu ryby to byl hoooodně starý domorodec. No už plave dal a já se pokusim o dalšího 🤣🤣

                            NAmurář - Profil | So 10.8.2024 13:45:18

                            Klikař >> tak to je paráda, brácha jednu 80desátku a na noc jede candoše tak jednoho 60sátníka. Kousek od Županovic.

                              NKlikař - Profil | So 10.8.2024 12:35:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              bart.bm >> jj před 3 lety z anglie a byť mam mraky jinejch Daiw tyhle prostě miluju
                              Amurář: jj na Slapech uprostřed se koupat dá ale u břehu je to zelený. První ryba po dvou dnech 20,20kg takže jsem spokojen. Mam tady poprvé na lodi sebou vnoučka tak si to užíváme 🤣🤣

                                NAmurář - Profil | So 10.8.2024 11:26:15

                                Klikař >> Čau, typl bych si, že jsi na Slapech podle tý zelený vody. Brácha je tam taky a prý to kvete jak sviň.

                                  Nbart.bm - Profil | So 10.8.2024 11:17:52

                                  Klikař >> ahoj, to máš tu novější Black edici?

                                    NKlikař - Profil | So 10.8.2024 10:14:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Stejně je to krásný výtvor :), všem slušným rybářům fajn vikend 👍

                                      NAmurář - Profil | Pá 9.8.2024 17:48:42

                                      Čau, konečně zase na rybách. 🤘

                                        Nadek - Profil | Pá 9.8.2024 12:26:50

                                        Ahoj.
                                        Prosím Vás, akú kapacitu 0.35 ma S5000T pri požití redukcie na cievku.
                                        Ď.