Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

Nbaronprašil - Profil | Út 6.8.2024 11:39:32

Ahoj netuší někdo k čemu slouží taková ta gumová nálepka v krabici u navijáku viz. foto? Konkrétně tohle je whisker 25.

    NGreysmen - Profil | Pá 2.8.2024 20:21:32

    LongPlay >> ta menší je dětská a ta větší je pro chlapáky co maj místo rukou lopaty, aby to malý nerozmáčkly. 🤣🤣

      NLongPlay - Profil | Pá 2.8.2024 19:22:44

      Dobrý den...Ahoj všem.... Vkládám foto dvou kliček, které mají stejné značení,stejnou délku , stejný čtyř hran,ale každá má jinou velikost madla....Nebo chcete-li Knob-u. Vlevo ss3000 whisker,vpravo ?????? Popravdě, nemám tušení.🙃👍😵

        NAmurář - Profil | Pá 26.7.2024 15:11:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Čau bando, po 14 dnech zase u vody, tak držte palce. 🤘

          NLongPlay - Profil | St 24.7.2024 20:56:38

          A tady ještě jednu Ss3000 whisker. Má horší hranu, proto cena 1500 Kč.SZ.

            NLongPlay - Profil | St 24.7.2024 20:53:07

            Dobrý den.... Nabízím k prodeji cívku v Top stavu.Daiwa Gs3000 Whisker. Cena 2500 Kč.SZ.

              NLongPlay - Profil | St 24.7.2024 13:45:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tady ještě jedna lepší fotka.....🙂👍

                NLongPlay - Profil | So 20.7.2024 10:01:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Tak konečně rybačka a to s těmahle krasavcema.
                Daiwa Tournament Procaster ss35 Whisker.
                Navijáky přestavěny a to následovně.
                Matice, cívky a osy ss3000 Whisker
                Kličky gs30h Procaster (šestihran)
                Nové hlavní planety převodu ozubeného kola
                Díky tomu mají navijáky nádherně hladký chod bez vůlí a naprosto bez nadsázky, šlapou tak, jako bych je před půl hodinou koupil fungl nové.
                Prostě Parádička....👍🤗😄

                  NLongPlay - Profil | Út 16.7.2024 23:56:44

                  Anebo prosím Vás, takovéhle madlo.... Kdo má třeba kličky předělané na ložiska. Děkuju....🤞🙂👍

                    NLongPlay - Profil | Út 16.7.2024 12:11:11

                    Ahoj Všem....Neválí se někomu doma klička na procaster ss35? Děkuju....

                      Npjarmil - Profil | Po 15.7.2024 20:58:58

                      Je tu někdo, kdo děla servis? Potreboval bych poladit mé staré entohy.

                        NMr.Doctor - Profil | Po 15.7.2024 7:51:58

                        murphyy >> 👍😂😂

                          Nmurphyy - Profil | Po 15.7.2024 7:38:38

                          Mr.Doctor >> uz som sa zlakol ze ci je mozne ze Martin ma takto "nezodpovedne" zainklinovanu klucku do rotora..
                          cize samozrejme ze nie, som si vydychol, svet ma zmysel 😂😂

                            NMr.Doctor - Profil | Po 15.7.2024 6:37:24

                            LongPlay >> Jinak foto půjčené z netu.....já bych tak odřené navi nesnesl 🙂👍

                              NLongPlay - Profil | Po 15.7.2024 6:35:58

                              Mr.Doctor >> Jasná věc.👍👌🙂

                                NMr.Doctor - Profil | Po 15.7.2024 5:52:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                LongPlay >> U mě jiné než Japan nehledej.... 😂😂

                                  NLongPlay - Profil | Po 15.7.2024 5:50:03

                                  murphyy >>Aha,to ne... Většinou to byla velikost 4500 a 5000....
                                  2017 model.

                                    Nmurphyy - Profil | Po 15.7.2024 0:02:08

                                    LongPlay >> ktore?
                                    tieto?: TOUR ISO 5500 QD?

                                      NLongPlay - Profil | Ne 14.7.2024 23:46:12

                                      murphyy >> No tak mi nejde do kebule, že jsem jich už několik viděl v bazarech a to Made in Thailand.... Právě to mě udivuje....😵🙂

                                        Nmurphyy - Profil | Ne 14.7.2024 23:31:59

                                        LongPlay >> no nee..Tournament iso je isto raketoplan z dielne JP..