Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

NLongPlay - Profil | Ne 14.7.2024 22:26:23

Mr.Doctor >> Tournament iso....To jsou také navijáky Made in Japan? Děkuji...

    NMr.Doctor - Profil | Ne 14.7.2024 11:22:28

    Pindˇa >> No jo, no, je to masakr..... ale vzpomínám, že ISO 5500 QD se u nás nabízelo také za 17k..... 😂😂

      NPindˇa - Profil | Ne 14.7.2024 11:19:51

      Mr.Doctor >> Rozumím, to byl jenom fórek, překvapila mě cena těch navi na Totalu

        NMr.Doctor - Profil | Ne 14.7.2024 11:12:51

        Pindˇa >> Tak daji se koupit jen cele kličky na QDX, ale touto cestou se mi zrovna jít nechce ….. 😂😂

          NPindˇa - Profil | Ne 14.7.2024 11:09:14

          Mr.Doctor >> kup celé navi madla přehoď a navi pošli dál, větší pacient stejně není aby mu to vadilo 😁

            NAmurář - Profil | Ne 14.7.2024 10:38:10

            Mr.Doctor >> Vo tom žádná. 👍

              NMr.Doctor - Profil | Ne 14.7.2024 10:04:34

              Amurář >> 😜 Jsem si toho vědom.....proto nabízím za výmenu jestě navíc zdarma ty madla

              https://www.ebay.co.uk/itm/386795822598?chn=ps&_ul=GB&norover=1&mkevt=1&mkrid=710-166974-033325-9&mkcid=2&mkscid=101&itemid=386795822598&targetid=2283962780381&device=c&mktype=pla&googleloc=9195918&poi=&campaignid=20969699014&mkgroupid=160480162979&rlsatarget=pla-2283962780381&abcId=9372502&merchantid=566617110&geoid=9195918&gad_source=1&

              když se spočítají všechny výdaje související s pořízením samotných madel, tak se domnívám, že to je slušné poděkování za vstřícnost a výměnu těch záslepek.... 😂😂

                NAmurář - Profil | Ne 14.7.2024 9:40:59

                Mr.Doctor >> Čau, to budeš mít těžký, dobrý lov. 🤘

                  NMr.Doctor - Profil | So 13.7.2024 23:08:09

                  Zdar bando..... obracím se na zdejší fandy, pacienty i zcela vyrovnané sledující......měl bych takovou zvláštní nabídku ... zkusit to musím...... jeden nikdy neví 😂😂
                  Moc by mi pomohlo, jinými slovy nutně potřebuji, kdyby někdo obětoval ty "stříbrné" záslepky v madle s nápisem Daiwa ( viz. foto ), které byly na starších modelech Basia, konkrétně QDX, Tournament Surf modelech, BasiAir QD a snad i dalších ..... samozřejmě chápu, že díra tam zůstat nemůže, takže náhradou pošlu "stříbrné" záslepky s tím novým , hranatým logem "D" ( foto č. 2 ) .... tyto madla se už snad nikde na současné navi nedávají, záslepky jsou fungl nové , originál Daiwa, absolutně stejné velikosti, jen stačí vyměnit.... 🙂 K tomu mohu poslat náhradní madla , kdyby náhodou nějací hlodaví predátoři dostali chuť na ten kus plastu, jak se to stalo nejen mně.....ty madla se dnes již velice těžko shánějí, výjimečně se dá na eBay, ale dávat cca 600 ,- Kč za jedno ( pouze produkt, bez pošty a případných polatků za clo a dph, pokud to není z EU ) není zase málo, já nabízím dva kusy jako poděkování v případě, že by byl někdo ochoten se mnou ty záslepky vyměnit, madla jsou nové, originál přímo z Daiwy.... Pokud by neměl dotyčný zájem o madla, jsem srozuměn s finanční kompenzaci, záslepky samozřejmě pošlu..... díky za případnou nabídku, Martin.

                    NFilla - Profil | So 13.7.2024 21:16:55

                    LongPlay >> hodně zdaru ve shánění ✊

                      NLongPlay - Profil | So 13.7.2024 20:24:45

                      Filla >> Ahoj,tak to sem byl já.....Spíš bych radši Tournament z35t. Tak kdyby jste někdo uvažoval o prodeji,anebo výměně ,budu moc rád když se mi někdo ozve.SZ.

                        N$ - Profil | So 13.7.2024 10:05:57

                        Ten mi zas dává, ten Bizon... 🤦‍♂️

                          NFilla - Profil | Pá 12.7.2024 14:58:30

                          Prcci ve sbírce 😍

                            NFilla - Profil | Pá 12.7.2024 14:22:53

                            Nepoptával tu někdo před časem?
                            Je na prodej

                              Npjarmil - Profil | Po 8.7.2024 21:11:21

                              LongPlay >> takže se daji koupit?

                                NPindˇa - Profil | So 6.7.2024 20:38:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Premiéra 💪💪🙂

                                  NFilla - Profil | Čt 27.6.2024 9:37:18

                                  LongPlay >> nemají tam chybu, nemlo tam být “jedny z nejhezčích..”? 😂

                                    NLongPlay - Profil | Čt 27.6.2024 3:24:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Legenda žije,aneb dobový slogan zní jasně 👍🙂

                                      NRadek Ráliš - Profil | St 26.6.2024 8:48:35

                                      MrtweyUbrus >> Čau, nakupoval jsem tam celkem dost přes vystoupením UK z Eurohnusu a vždy bez problémů.

                                      Před pár týdny tam dvakrát nakupoval kamarád a zboží mu dorazilo též bez problémů.

                                      Ohledně délky dodání zboží a dalších otázek ho můžeš kontaktovat. Do SZ Ti posílám jeho nick.