Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

NMrtweyUbrus - Profil | Ne 23.6.2024 19:10:18

Ahoj, zkušenosti s tímhle shopem? Jsou spolehliví? Čím posílají, jak dlouho to trvá a kolik stojí? Díky.
https://westondevelopments.com/

    NFSnevajs - Profil | So 15.6.2024 17:34:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Mr.Doctor >> tak spokojen nebudu nikdy, to je jiste :))))

      NMr.Doctor - Profil | So 15.6.2024 17:26:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      FSnevajs >> Tuto volbu jsem předpokládal, žádná jiná možnost tam není ..... no, uvidíš sám, zda to bylo ku prospěchu..... každopádně ať jsi spokojen ...ať se daří, M.

        NFSnevajs - Profil | So 15.6.2024 17:10:45

        Mr.Doctor >> chybama se člověk učí 😂😂😂, tedy doufám, že se i já jednou poučím …😂😂😂 vzal jsem XSD

          N$ - Profil | So 15.6.2024 16:09:36

          Mr.Doctor >> možná koupil špatně vyvážený kapráky, co padaj 'na hubu'...

            NMr.Doctor - Profil | So 15.6.2024 14:39:20

            FSnevajs >> 🙈🙈. 🤪
            V éře MgS XSB bych neřekl ani půl slova .... dnes bohužel nevím co bych si od nich na odhoz měl vybrat....a tím nemyslím, že by toho měli tolik..... 😜🤣🤣

              NGreysmen - Profil | So 15.6.2024 14:30:39

              FSnevajs >> 🙈🙄

                NRadek Ráliš - Profil | So 15.6.2024 8:12:16

                FSnevajs >> 🤣😂🤣👉

                  NFSnevajs - Profil | Pá 14.6.2024 23:59:01

                  Snad Radek promine - kdy měl někdo zájem prodávám tři motadla značky Daiwa - nic jim není, jen jsem chtěl zkusit něco od cyklistiky, ale jednou se zase vrátí. 😄❤

                    NMichal555 - Profil | Čt 6.6.2024 21:27:19

                    Radek Ráliš >> však já jsem s tím v pohodě. Mám několik navijáků od Daiwy a na těchto jsem to pouze testnul. Ta vlastnost mi nijak nevadí.

                      NRadek Ráliš - Profil | Čt 6.6.2024 21:17:29

                      Michal555 >> Ahoj, nemůžeš chtít udělat z koncepčně starého navijáku cca 40 let nový stroj s technickými vymoženostmi, které ve finále stejně ryby nechytají. My zde na diskusi je máme rádi a bylo by to tak, i když by k nim toto více ozubené kolečko neexistovalo ;-)) PS: Tak ať Ti slouží...

                        NpetulaS - Profil | Čt 6.6.2024 20:38:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Michal555 >> 100% to bez jednosměrnýho ložiska nebude nikdy 😄

                          NMichal555 - Profil | Čt 6.6.2024 19:06:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Tak proběhla výměna za antirevers převod. Myslím, že je to o moc lepší, ne však úplně 100%

                            NHony999 - Profil | Ne 2.6.2024 21:31:30

                            Ahoj,
                            Jde někde v Čr sehnat toto vicezube kolecko antireversu na Daiwa tournament S5000 Black Edition?

                              NLongPlay - Profil | St 29.5.2024 23:18:30

                              Ahoj Všem. Tady další sympaťák na přestavbu..... Zatím jen jeden👍🙂

                                NbOssy - Profil | Po 27.5.2024 15:19:30

                                Díky, přečetl jsem toho dost a asi jsem to přehlídl. 220 stránek. Snad nebyl takový problím to napsat znovu.

                                  NGreysmen - Profil | Po 27.5.2024 11:52:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Michal555 >> infiniti aneb jednocestné ložisko nelze aplikovat, pouze od vestonu dát vicezubové kolečko místo 10 21 zubů https://westondevelopments.com/shop/parts/anti-reverse-gear-upgrade-ss-gs-tournament/

                                    NLongPlay - Profil | Ne 26.5.2024 5:24:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Michal555 >> Jen si s tím dej tu práci a přečti si tuhle diskuzi celou. Pak budeš určitě moudřejší🤪👍

                                      NMichal555 - Profil | Pá 24.5.2024 17:08:16

                                      Kluci, řešil jste někdo ten anti reverse? Sere mě ta vůle.

                                        NFany - Profil | Čt 23.5.2024 10:44:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Radek Ráliš >> Když nebudu počítat spomby, tak mám dvě sestavy, na řeku a na vyvážení mám 10 ft Trakker Propel 3 lb, osazeny Shimno Bull's Eye 9120 a na odhoz Trakker Propel 12 ft 3,5 lb osazeny Daiwa Basia.:-))))