Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

Fany - Profil | St 22.5.2024 22:10:53

Radek Ráliš >> Až to budeš mít, tak to určitě nafoť, dost mě to zajímá, to Maďarsko je už opravdu spousta let, zrovna dnes jsem viděl nové video od L. Krásy kde byl J. Vítek a další už dědkové :-))))

    Radek Ráliš - Profil | St 22.5.2024 20:45:45

    Fany >> Zítra mi na nich bude Mirek měnit další věci, pak to nafotím a dám sem ;-) Hele, to už je mraky let, co jsme byli v Maďarsku, ale nikdy nezapomenu na hledání kaprů na Drávě a toho Maďara - našeho průvodce :-))))

      Fany - Profil | St 22.5.2024 20:21:05

      Radek Ráliš >> Ahoj Radku, právě už jsem někde koukal, jak je máš krásně udělané.

        Radek Ráliš - Profil | St 22.5.2024 19:17:38

        Fany >> Čau Fando, to máš SLD QD, viď? Mám je také, jen jsem je trochu potunil ;-)

          Fany - Profil | St 22.5.2024 13:22:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Jedny z velkých lásek.

            LongPlay - Profil | Út 21.5.2024 21:37:57

            Radek Ráliš >> Kamaráde,to je parádička....👍👊

              Radek Ráliš - Profil | Út 21.5.2024 21:03:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              LongPlay >> Čau Pavle, přesně tak, mám tam stará klasická sedla DNPS. Ty mám raději než nová kovová od Alps, ale každý upřednostňujeme něco jiného ;-) Ty rákosky jsou nově postavené, a to Century NG 12ft 3,5lb, což jsou úplně první NG - starý blank.

                LongPlay - Profil | Út 21.5.2024 16:24:49

                Radek Ráliš >> Ahoj Radku,na prutech máš sedla Fuji DNPS Black reel seat,jestli se nepletu. Pruty máš takhle origo, nebo jsou přestavěný? Jednoduchý a krasný. Hlavně tam seděj jak příbytý.....👍👌

                  Radek Ráliš - Profil | Po 20.5.2024 23:56:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Briketa

                    LongPlay - Profil | St 15.5.2024 10:06:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Dobrý den....Prodám originál cívku Daiwa Tournament Gs3000 Whisker v Top stavu. Cena dohodou.SZ.

                      Amurář - Profil | Pá 10.5.2024 13:15:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tak něco na oživení, od včerejška zero, ale je tu hezky, akorát začínají blbnout čluny. 😤

                        Radek Ráliš - Profil | Čt 9.5.2024 19:52:32

                        Prodám nově vyvinutý spray s názvem ANTITESTERIN, který Vás ochrání před prodejnou testérskou chátrou, která čmuchá a zjišťuje, kde právě chytáte. Stačí aplikovat pár kapek a máte pokoj od této lůzy, a pokud máte někoho z nich v telefonním seznamu, automaticky se vymaže. PS: Jděte si vlastní cestou a nezapomeňte, že rybaření má mít v sobě i kus tajemna 😊

                          Bobin83 - Profil | Ne 5.5.2024 18:24:21

                          Mr.Doctor >> já bych u nich uvítal pomalou oscilací,jinak jsou super👍👍👍

                            bart.bm - Profil | St 1.5.2024 18:21:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            🤷😁

                              LongPlay - Profil | Út 30.4.2024 16:28:26

                              Mr.Doctor >> To si dobře udělal a pořídil taky👍🤘 Krasavci moooc👌🍀

                                Mr.Doctor - Profil | Út 30.4.2024 9:04:41

                                bart.bm >> Pořídil jsem před Brexitem z UK, v podstatě se tam vyprodávaly poslední kusy, v porovnání s cenou, za kterou se nabízely u nás ( ještě celkem dlouho potom je měl Janíček ve Fishinginvestu za cca 17k ) byly za "hubičku" , tak jsem musel, vždy se mi moooc líbily.... 😜

                                  bart.bm - Profil | Út 30.4.2024 8:51:05

                                  Mr.Doctor >> jj tyhle křusky se mi taky líbí 😁

                                    Mr.Doctor - Profil | Út 30.4.2024 8:44:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    bart.bm >> Rozumím.... každopádně já jsem spokojen, určitě nic měnit nechci.... 😁😁

                                      bart.bm - Profil | Út 30.4.2024 8:34:51

                                      Mr.Doctor >> mám tyhle 3ks 5500 tohle je jen ilustrační obrázek 😁 ale jsou užší jak ty originál 5000 na Entoh, ten má horní hranu 70mm a tyhle jen 65mm. Klidně když tak vyměním za ty originál entoh 5000 kus za kus. Vyměním 3 za 3 a nebo 6 za 6 😁

                                        Mr.Doctor - Profil | Po 29.4.2024 21:41:26

                                        bart.bm >> Je to sice na ISO, ale pasovat by mohla ..... 😜

                                        https://johnsonrosstackle.co.uk/daiwa-spare-spools-accessories/15464-daiwa-iso-5000-qd-spare-spool.html

                                        Mám je doma, sice velikost 5500, ale velikostně jsou totožné, jen hlubší....pokud bys měl zájem, můžeš vyzkoušet....