Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

NLongPlay - Profil | St 3.4.2024 7:09:54

Neměl by náhodou někdo stroj času? Rok 2015....👍🤘😁

    Nmurphyy - Profil | St 3.4.2024 2:07:30

    Radek Ráliš >> Radku ja tiez, a hodim nejake to foto-toto este starsie je..
    ale bol som aj teraz nedavno-hovorim si-neni foto treba, ale ked je clovek na mrku-tak stale foto treba :))

      NRadek Ráliš - Profil | St 3.4.2024 1:34:02

      Brzy budou zase u vody ;-)

        NLongPlay - Profil | Pá 22.3.2024 15:17:32

        statik >> Ahoj , děkuji Ti.Vim o ni. Raději bych origo....🙂

          Nstatik - Profil | Pá 22.3.2024 15:08:52

          LongPlay >> ahoj v bazaru nabízí matici na 6 tisícovku,nevím jestli pasuje na 5
          tisícovku zkus se poptat tady borců možná poradí.
          https://www.mrk.cz/clen.php3?id=99905

            NTomass1 - Profil | Pá 22.3.2024 10:58:29

            Ahoj, neměl by někdo na prodej náhradni cívky buď na SS3000 nebo S5000 BE. Děkuji😉

              Nradek.č - Profil | St 20.3.2024 17:23:12

              jsou na prodej v bazaru. 3 x Basiair Z45 QDA

                NLongPlay - Profil | Út 19.3.2024 19:21:03

                Dobrý den,ahoj všem. Chtěl bych Vás poprosit,jestli byste někdo neměl brzdovou matici na Tournament s5000t. Klidně jetou,ale funkční.... Ta mi tak nějak chybí ke štěstí 🍀👍🙂

                  NBobin83 - Profil | Po 18.3.2024 7:09:23

                  murphyy >> škoda jen toho padání vlasce pod cívku,jinak naprostý souhlas👍

                    Nmurphyy - Profil | Ne 17.3.2024 22:19:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    dalsia foto mojich 3-ch lasok..
                    ked daiwa tak daiwa :)

                      Nmurphyy - Profil | Ne 17.3.2024 21:50:29

                      ked sa spomenie slovo daiwa-kazdemu musi byt jasne, ze sa jedna o kvalitu a top produkt..

                        NRadek Ráliš - Profil | St 6.3.2024 16:52:06

                        bart.bm >> Přesně, je to jako úzkokolejka :-)))) Tohle je jiná káva ;-)

                          Nbart.bm - Profil | St 6.3.2024 6:34:33

                          murphyy >> ty úzké hrazdy jsou moc úzké 😁 kdyby byly širší o 3cm je to lepší

                            Nmurphyy - Profil | St 6.3.2024 6:12:41

                            ale, hoci to mozno lepsie vyzera, ostanem pri tej vacsej hrazde..je to lepsie co sa tyka manipulacie..
                            ale aspon som si to vyskusal :)

                              Nmurphyy - Profil | St 6.3.2024 6:10:19

                              skusal som dat na stojan fox stalker plus tie uzke hrazdy len s 2 ma hlasicmi..
                              pridal som daiwy, vytiahol starsie sportexy, a hned je z toho myslim lepsia zostava :))

                                Nkysa - Profil | Po 4.3.2024 18:50:13

                                drvoštěp >> super ,díky za typ

                                  Ndrvoštěp - Profil | Po 4.3.2024 14:47:08

                                  kysa >> Normálně si je vystřihni z nějakého slabého plastu. Třeba z obalu na průkaz atd. Vůbec bych to nedramatizoval...

                                    Nkysa - Profil | Po 4.3.2024 11:27:17

                                    Dobrý den , chci se zeptat kde bych mohl sehnat podložky pod cívku pro zlepšení ukládání vlasce ? Vlasec leze moc k okraji cívky , jedna se o naviják daiwa tournament iso ,díky

                                      NKlikař - Profil | So 2.3.2024 17:29:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Jen pro pobavení našel jsem svou první Daiwu ( i s cenovkou) 🤣🤣🤣

                                        Nbart.bm - Profil | Čt 29.2.2024 15:10:24

                                        Greysmen >> super 👍 diky