Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

NMr.Doctor - Profil | Čt 11.4.2024 12:38:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Pindˇa >> Zdar.....u takového zboží, kde si už cenu nemůžeš vybírat, protože jsi rád, že ho vůbec někde seženeš, to beru dnes tak, že buď to zboží chci nebo ne a cenu tudíž respektuji.... těch zbytečných peněz navíc jen proto, že jsem nekoupil dříve, ale často až na poslední chvíli , ale mám... 😉😉 Naposled to byla cívka na BasiAir, snad poslední nová na nějakém eshopu, kde skutečně byla skladem.....ale pro mě vítězství , protože ji mám a na cenu časem zapomenu...😉😉😉

    NPindˇa - Profil | Čt 11.4.2024 12:29:21

    Mr.Doctor >> Pěkná cena, ale co nadělá.

      NNogueira - Profil | Čt 11.4.2024 8:25:57

      Zdravím vás, pánové, možná zbytečně, ale přesto to zkusím!

      Nemá někdo dvě náhradní cívky k Turkům 6000t a byl by ochoten se jich zbavit? :-D

      Díky, Vojta.

        NRadek Ráliš - Profil | Ne 7.4.2024 8:42:02

        zubr >> Weston Developments v UK 😉

          Nzubr - Profil | Ne 7.4.2024 8:20:34

          Ahojte kolegové. Mohu poprosit nějaký odkaz co se týká náhradních dílů na navijáky Daiwa Tournament 5000T? Matice, ložiska, rolny atd .. Děkuji .

            Nbart.bm - Profil | Čt 4.4.2024 18:22:26

            Než myšáka, v tašce mám spíš slimáka 😁 občas ho vezmu i dom 🤦

              NMr.Doctor - Profil | Čt 4.4.2024 14:48:21

              Greysmen >> 😁 Tak to abych jako tahal navíc další kila olova....😁😁

                NMr.Doctor - Profil | Čt 4.4.2024 14:47:18

                $ >> Ne ne, přímo eshop v Japan .... takže + další papírování v souvislosti s proclením, ale když to nejde jinak, tak je člověk rád, že to dokáže aspoň takhle...😁😁

                  NGreysmen - Profil | Čt 4.4.2024 14:44:37

                  Mr.Doctor >> pamatuješ na Flusbrok ?

                    N$ - Profil | Čt 4.4.2024 14:42:58

                    Mr.Doctor >> ebay?

                      NMr.Doctor - Profil | Čt 4.4.2024 14:30:55

                      $ >> 😜😁👍 já pokukuji po nějakém tom elektronickém plašiči hlodavců..... ale jsem nějak skeptický v souvislodti s účinností těchto technických zařízení, aby se vůbec nějaký výsledek dostavil....

                        N$ - Profil | Čt 4.4.2024 14:23:51

                        Mr.Doctor >> proti tomu bojuji svým způsobem. Mám nakoupené šrotovky od Kaprpro a rozhážu do kruhu kolem stanoviště a všeho. Zatímco ostatní mají myši v taškách, bivy a dokonce ve spacáku, v teritoriu 'mých' myší probíhá operace : jak dostat kouli 24 mm do otvoru 24 mm. Mám od uplacených myšáků svatý pokoj.

                          NMr.Doctor - Profil | Čt 4.4.2024 14:16:11

                          Greysmen >> 😜 ..... a to bylo jen zahřívací kolo, taková zkouška ...... to hlavní teprve příjde..... 😁😁

                            NGreysmen - Profil | Čt 4.4.2024 14:11:46

                            Mr.Doctor >> 🙈🙊🙈

                              NMr.Doctor - Profil | Čt 4.4.2024 14:01:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tak dorazilo par drobnosti pro radost na drobný kosmetický tuning a případnou vymenu “spotřebních” dílu ….na poslední výpravě mi nějaký hlodavý Mickey zdevastoval cele jedno madlo na BasiAiru a o druhé projevil zájem, tak bylo nutno se preventivně zasobit, k tomu nějaké těsnění, krycí matice naproti kličky a nějaké estetické doplňky ….

                                Nmurphyy - Profil | St 3.4.2024 10:01:02

                                navijaky je treba kupovat nove, tuzba po starsich je nostalgia, bodka
                                za 15-25 rokov budu tie terajsie tiez nostalgia, bodka :)) samozrejme dizajn sa niekolkokrat otoci a je mozne ze sa navrati ku klasickym tvarom typu ST

                                  NMr.Doctor - Profil | St 3.4.2024 9:42:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  LongPlay >> Tak vrátit se “kousek” zpět by asi nebylo úplně od věci……ja teď , na poslední chvíli , dokázal sehnat už jen jednu náhradní cívku a jednu “prdelku” , pro jistotu, co kdyby někdy utrpěla nějakou újmu , přece je to jen plast …. na ty naše navi už teď po letech skutečně nic není, člověk hledá na netu a je rad za každou drobnost, takhle se vrátit na chvíli zpět a objednat, co je třeba, by bylo určitě fajn …. 😜🤪🤪

                                    NLongPlay - Profil | St 3.4.2024 8:14:26

                                    murphyy >> Asi nic až tak konkrétního....Ale, stroj času by pro nás mohly být bazary,aukce a tahle diskuze.👍👍👍👍 Velký dík Srdcaři, Daiwisti a Radek Ráliš a kolektiv...🍀💎🕵️

                                      Nmurphyy - Profil | St 3.4.2024 7:27:24

                                      LongPlay >> co chces a teraz neni?