Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

NGreysmen - Profil | Čt 29.2.2024 14:12:34

bart.bm >> jo sedne

    NMarián11 - Profil | St 21.2.2024 19:10:26

    Vďaka skúsim im napísať... navijaky meniť neplánujem sú to miláčikovia len občas je problém ich na niečo poriadne osadiť lebo majú masivnejsiu nohu navijaka. Ale to sa tu už pár krát preberalo

      Nmurphyy - Profil | St 21.2.2024 11:58:23

      Marián11 >> skus sa ozvat tu chlapcom alebo cez mail
      https://obchod.mikbaits.cz/kontakty/
      aj ked to nebudu mat vyskusane snad to budu vediet nejak zistit

        NA_dam - Profil | St 21.2.2024 10:58:40

        Marián11 >> Ultegra tam pasuje jak decko na šerbel, tak hádam mlynek od Daiwi by mal, tú mám len na prívlač a nemá problém z Fuji aj keď tam dám Shimano.
        Skôr ide o zvyk, Fuji DPS sa my drží skvele tak na tomto by malo byť ešte viac cítiť pohyb kapra.

          NAmurář - Profil | Út 20.2.2024 19:17:51

          Díky borci.

            NMarián11 - Profil | Út 20.2.2024 17:55:43

            Zdarec neviete niekto náhodou ako sedí tournament s 5000t v sedle Fuji VSS17? Sú to sedla na free spirit S-lite 10ft 2.75lb. Mali by byť na všetkých modeloch od 10ft po 13ft. s delenou rukoväťou. Ďakujem za odpovede

            ...Amurář mrzí ma tvoja strata, je to naprd...

              NRadek Ráliš - Profil | Út 20.2.2024 14:30:26

              Amurář >> Jo, je to hnus. My měli tohle vloni 😪😪😪

                NPoušťák - Profil | Út 20.2.2024 11:35:30

                Amurář >> smutný chlape,před měsícem jsme si tím prošli taky

                  NAmurář - Profil | Út 20.2.2024 6:14:28

                  Už semnou nebude jezdit na kapry, dík parťačko😪

                    NLongPlay - Profil | So 17.2.2024 17:08:39

                    Dobrý den.Nemáte prosím Vás někdo na prodej navi Daiwa Tournament Z45T Surf? Za nabídky a za prostor předem děkuji....

                      NPYTLAKS - Profil | So 17.2.2024 13:34:24

                      Zdar ogaři, kdyby někdo chtěl tak dva kusy na prodej,cca před 4?rokama na g.o. tu u místních borců pak už nebyly u vody,kůpil jsem k tomu i ty asi instant stop kolečka,ale nejebal jsem do toho,8000 za oba, dobírku ne,na cívkách chybí také ty gumičky co v tym jezdí ty chrastítka 😄

                        Nbart.bm - Profil | Ne 11.2.2024 19:43:28

                        Rudina >> díky 👍

                          Nmurphyy - Profil | Ne 11.2.2024 12:45:25

                          Rudina >> 11-ta min. kvitujem ze uz daiwa tam dava lepsie to jednocestne lozisko s viacerymi pruzinkami podobne ako u shima

                            NRudina - Profil | Ne 11.2.2024 12:03:36

                            bart.bm >> já osobně mám typ Emcast surf 4500, je tam jen rozdíl ve velikosti cívky. Chtěl jsem levný robustní naviják s cívkou, kde mi postačuje 300 m vlasce.když jedu párkrát na Labe. Jen musí kamarád počítat, že naviják má skoro 700 gr (jak je vidět na rozborce, je to všechno kovový), ale většinu doby stejně leží ve vidličkách. Osobně jsem ještě vyměnil v rolničce pouzdra za ložiska - jsou tam dvě. Za cenu 2100 si myslím je to hodně muziky za málo peněz.
                            Na 10 ft prutech (který tahám během roku) mám Emcasty 25a, což je ta zmenšená verze a nemohu si tedy stěžovat.

                              Nbart.bm - Profil | Ne 11.2.2024 8:11:48

                              Rudina >> dík. Ty rozborky jsou fajn.

                                NRudina - Profil | So 10.2.2024 22:13:22

                                bart.bm >> https://youtu.be/3zrZXKSuuNs?si=ggpMR5SfRGjBJtrc

                                Je to sice spod, normalni Emcast ma prevod 4,1:1, ale vnitrek, krome prevodu, bude si myslim stejny

                                  Nbart.bm - Profil | So 10.2.2024 17:33:23

                                  Má někdo Daiwa Emcast 5000LDA? Recenze? Ráďo omluva,chce to kolega a nic pořádně jsem tu nenašel.

                                    NPindˇa - Profil | St 7.2.2024 14:48:50

                                    statik >> A není to v podstatě stejné co jsem psal?

                                      Nstatik - Profil | St 7.2.2024 14:33:15

                                      Pindˇa >> infinity je nekonečno/ý, takže v každém zastavení kliky tuto nelze točit zpětným chodem proti směru navíjení.Myšleno tak že je zapnuta blokace zpětného chodu,je to systém jednocestného ložiska.