- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T
Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil
Dále moderuje: Greysmen Profil
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
195x v oblíbených a 27x v ignorovaných.
NGreysmen - Profil | Čt 1.2.2024 8:12:43
FSnevajs >> https://www.uhabakuka.cz/produkt/185608/daiwa-nahradni-civka-19-emblem-45-5000ld-qd-530m-035mm
NGreysmen - Profil | Čt 1.2.2024 8:10:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
FSnevajs >> jakákoliv 45 ze serie emblem 45 scv. Černá, zlatá, čerrná s červeným rantlem emblem 45scw 19 a emblem 45 scw 23 a nebo pozor ještě tam půjde z basie ale pouze r 2019
NFSnevajs - Profil | Čt 1.2.2024 6:29:41
Ahoj, prosím místní vědmy potřeboval bych k tomu navijáku koupit co nejlevněji, ideálně v CZ náhradní cívku - bude jen jako záložní, na barvě a podobně mi nesejde , jen aby pojmula 350m 0,35mm ... jaká cívka tam prosím půjde napasovat - děkuji
https://www.kaufland.cz/product/481825668/?kwd&source=pla&gad_source=1&
https://www.kaufland.cz/product/481825668/?kwd&source=pla&gad_source=1&
NRadek Ráliš - Profil | Út 23.1.2024 22:58:38
Kdo mi tady bude zasírat diskusi o motadlech nějakými klacky ☝️ Tomu přeji, aby se mu všechny polámaly 👉
NP3 - Profil | Út 23.1.2024 10:01:23
murphyy >> Moc rozdílu mezi nimi není. Klička,nějaké ložisko navíc a hlavně hluboké cívky ze kterých to až překvapivě moc hezky litá.(Vše Whisker) Víc si teď nezpomenu.A ještě cena 😅
Nmurphyy - Profil | Út 23.1.2024 8:43:04
P3 >> pekne, pozeram ze si vies vybrat dobre stroje 👍
inak ked porovnas whisker a TDR? predpokladam ze pri love to bude velmi podobne resp stejne, okrem teda ze whisker ma tu rychlosklopnu klucku, brzda zrejme rovnaka hoci ta matica sa mi viac pozdava na tom whisker ;)
inak ked porovnas whisker a TDR? predpokladam ze pri love to bude velmi podobne resp stejne, okrem teda ze whisker ma tu rychlosklopnu klucku, brzda zrejme rovnaka hoci ta matica sa mi viac pozdava na tom whisker ;)
NP3 - Profil | Po 22.1.2024 21:20:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
murphyy >> Já si strašně poslední roky oblíbil Daiwu.. Ať už ty Basie nebo,Whisker 25 QD,Daiwa TDR Distance Feeder 25 QD ,to jsou mí tři hlavní oblíbenci.
Nmurphyy - Profil | Po 22.1.2024 21:12:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
P3 >> ja bud mensie shimo (bulls 5050), alebo medium baitrunner xtr-a, alebo potom daiwicky castizm-s tym som zacal, ale ten nema az taku silu pri stahovani olov pre mna, potom som vyskusal ISO a bomba, doteraz na neho rad chytam a casto krat ho uprednostnim aj pred basiami (navyse ma aj line guide na eliminaciu zapadavania vlasca pod cievku), vlastne vsetko som uz tu resp vseobecne na mrku spominal, ale hodim opat nejake to foto
NP3 - Profil | Po 22.1.2024 20:55:07
murphyy >> Napsal si to přesně. Chytám jen na odhoz ..Co používáš ty?(Klidně přihoď foto)
Nmurphyy - Profil | Po 22.1.2024 20:38:47
P3 >> ano ja viem, na to ich mas aby si to zistil :))
edit: poviem inak-ak by som nemal ine navi aj na vyvazky, kludne ich pouzijem, resp na ine tazsie chytanie na rieke..
hoci potom by som si povedal, kupim najnovsiu ultegru alebo PA na tazsie veci - tie su na to super, a necham si (tak to robi podla mna vacsina) basie na nahozy
ale samozrejme-zvladnu aj tazsie olova na riekach, otazka ako dlho (aby stale ostali v super kondicii) a preco by som to robil (jedine ze by som nemal ine navi), lebo este raz, tie navi ja osobne by som kupoval len na nahozy, vyzera ze ty tiez
edit: poviem inak-ak by som nemal ine navi aj na vyvazky, kludne ich pouzijem, resp na ine tazsie chytanie na rieke..
hoci potom by som si povedal, kupim najnovsiu ultegru alebo PA na tazsie veci - tie su na to super, a necham si (tak to robi podla mna vacsina) basie na nahozy
ale samozrejme-zvladnu aj tazsie olova na riekach, otazka ako dlho (aby stale ostali v super kondicii) a preco by som to robil (jedine ze by som nemal ine navi), lebo este raz, tie navi ja osobne by som kupoval len na nahozy, vyzera ze ty tiez
NP3 - Profil | Po 22.1.2024 20:29:39
murphyy >> Já neřeším 120g 😅. Mně fakt zajímá to větší zatížení (maximální) k vůli věčí řece atd..Jinak já je beru jako jedny z nejhezčích navi co jsem kdy viděl a měl.
Nmurphyy - Profil | Po 22.1.2024 20:12:09
P3 >> len na ten navi chytaj, mas navi na dalsich 20-30 rokov, jedine ze dovtedy nepredas..preto by som vyuzil tu moznost a uzival si ten navi, chytal naplno, on ti ma sluzit nie ty jemu..ty mu mas dat servis dajme tomu po 5 rokoch od kupy-v zavislosti od pouzivania, to je vsetko..edit: (samozrejme sa o neho starat priebezne-olejovanie, cistenie rolnicky, po kazdej rybacke aby nebol od necistot, aby bol vysuseny, skladovanie cez zimu..) kupis taku masinu a riesis ci 120g nie je vela? :) aj keby vsetci hovoril ze je (co nebudu-lebo k comu by bol ten navi) tak by som chytal tak ako ja chcem
dikyy a podobne krasne ulovky 👍
dikyy a podobne krasne ulovky 👍
NP3 - Profil | Po 22.1.2024 19:57:09
murphyy >> Dik moc všem za nové poznatky a zajímavé postřehy.👍 Člověk se furt učí nové věci...
Nmurphyy - Profil | Po 22.1.2024 19:49:48
P3 >> ano, ale ani to by som velmi neriesil a nahadzoval ako to vyjde, oska je tam dobre upevnena, vsetko to musi ten navi obstat akoze uplne napohodu..
toto vsetko zvladnu navi do 200eur dlhodobo..
akoze jasne, keby sme sa bavili o surf prutoch, kde sa nahadzuje s 200g+ a sokovka je snura (plus este ked je olovo na zemi-vtedy asi je ten napor vacsi) tam uz len koli prevencii by som daval cievku nizsie, ale pri takych u nas odpaloch dajme tomu s 3,5lbs prutom a max 120g resp ked sa sviha naplno, tak ked clovek chyta normalne vsetko musi byt ok aj dlhodobo, ale kazdy ako uzna za vhodne ako je zvyknuty :))
inak ale ked tak rozmyslam nad tym, mozno ano-ak chyta odpal snuru, tvrdy prut, a ide bomby s rukavicou na prste>tak ano-vtedy tiez odporucim aby to nedaval uplne hore
toto vsetko zvladnu navi do 200eur dlhodobo..
akoze jasne, keby sme sa bavili o surf prutoch, kde sa nahadzuje s 200g+ a sokovka je snura (plus este ked je olovo na zemi-vtedy asi je ten napor vacsi) tam uz len koli prevencii by som daval cievku nizsie, ale pri takych u nas odpaloch dajme tomu s 3,5lbs prutom a max 120g resp ked sa sviha naplno, tak ked clovek chyta normalne vsetko musi byt ok aj dlhodobo, ale kazdy ako uzna za vhodne ako je zvyknuty :))
inak ale ked tak rozmyslam nad tym, mozno ano-ak chyta odpal snuru, tvrdy prut, a ide bomby s rukavicou na prste>tak ano-vtedy tiez odporucim aby to nedaval uplne hore
Čtenáři této diskuse také sledují
NKaprařský top vercajk3167
NHarrison - vše o této značce3722
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54935
NNavijáky Daiwa Emblem1373
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NFanclub značky Shimano16401
NKrátkodobá kaprařina x9945
NCcMoore a vše kolem něj3769
NShimano Power Aero 100001660
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...






















