Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

NP3 - Profil | Ne 21.1.2024 19:35:17

Pindˇa >> Modrá je dobrá 🤟

    NPindˇa - Profil | Ne 21.1.2024 19:33:05

    P3 >> Nad modráskama se taky ještě před pár rokama kroutilo hlavou😁

      NP3 - Profil | Ne 21.1.2024 19:11:05

      Pindˇa >> stroj hezkej,ale ta barva...moc červené

        N$ - Profil | Ne 21.1.2024 19:03:55

        Mr.Doctor >> tam jsem kupoval svoje Basie... je to tam levnější, než jinde. Sice neposílají potvrzení o platbě ani o expedici zboží... ale OK

          NMr.Doctor - Profil | Ne 21.1.2024 18:58:45

          Pindˇa >> Měl by to být snad tento, už přímo s QD brzdou a do 14k se vejdes ….🤪✌

          https://www.fishernator.com/daiwa-20-tournament-basia-surf-45-scw-qd-beidseitig-surfcasting-fishing-reel-frontbremse-p2105-105-en.html

            Ndrvoštěp - Profil | Ne 21.1.2024 18:03:32

            Pindˇa >> 15600,- Kč

              NPindˇa - Profil | Ne 21.1.2024 17:55:33

              Krasavec

                NLuger46 - Profil | Ne 21.1.2024 15:01:45

                Mr.Doctor >> dík za info👍

                  NMr.Doctor - Profil | Ne 21.1.2024 14:34:20

                  Luger46 >> Čau Davčo....žádný znalec, obyčejný uživatel, přesto pokud bych si měl vybrat dnes z dostupných modelů na trhu, tak když pominu BasiAir Z 45 , který je svou cenou naprosto úlet, přichází v úvahu tebou zmiňovaná černá briketa SLD 45 QD model 2017

                  https://www.tropicfishing.cz/navijak-daiwa-basia-45sld-qd-17/?gad_source=1&

                  a nebo ta poslední Basia SCW 45 QD model 2020

                  https://www.fishmax.cz/daiwa-navijak-20-tournament-basia-45scw-qd/?gad_source=1&

                  Ta briketa má v podstatě vnitřek shodný s BasiAirem 45 QD, který tady kluci mají k plné spokojenosti, takže bych z ní obavy neměl, Míra ji měl v "péči" , takže info z první ruky, jak se říká, nevím, zda i materiály jsou totožné, tady může být snad maličko rozdíl, těžko říct laikovi, ale měl jsem možnost s ní točit u vody a neměl bych s ní žádný funkční problém....

                  Ta SCW z roku 2020 také určitě nebude zlá, měl jsem ji v ruce jen tak na sucho , chodí hezky, k tomuto modelu víc nevím, ale je to zatím poslední Basia u nás, není více z čeho volit.....každopádně kdybych fakt musel, já osobně bych šel do té Basia Surf Japan model 2021, co jsem zde vkládal níže, ta má převod 4,1:1 oproti té "naší" SCW z roku 2020 , která už má převod 4,9:1 ..... no, zatím mi stačí mé BasiAir 45 QD, se kterými jsem maximálně spokojený a věřím, že to tak ještě dlouho zůstane.... 😂😂

                    N$ - Profil | Ne 21.1.2024 13:56:00

                    radek.č >> no zanedlouho ho určitě oslovím... myslím, že období Daiwy 'real four' je vcelku povedené, co jsem měl nebo mám s tímto nápisem, z toho mám super pocit

                      Nradek.č - Profil | Ne 21.1.2024 11:47:44

                      $ >> vem všecky. Greysmen ti je poladí.

                        N$ - Profil | Ne 21.1.2024 11:30:44

                        radek.č >> má tam osobko, tak se to dá zjistit... že bych si pro 2 ks zajel 🤔 ?
                        To bych ale fakt už něco musel prodat... technia nebo basie, protože už by to byl nesmysl co se počtu týká

                          N$ - Profil | Ne 21.1.2024 11:15:55

                          bart.bm >> on chtěl 20 tyček za jeden použitý kus? Blázen, tolik prakticky stály nové když končily v obchodech

                            NP3 - Profil | Ne 21.1.2024 11:14:09

                            bart.bm >> otázka jestli za to stojí a v jakém jsou stavu?🤔

                              Nradek.č - Profil | Ne 21.1.2024 11:14:02

                              $ >> ty mašinky mají 10 rokú. Podle jeho historie diskuzi. Takže kdo ví,v jakém jsou stavu převody. Ale jsou to krasavci.

                                Nbart.bm - Profil | Ne 21.1.2024 11:03:06

                                $ >> prodává je už od 14.10.2022 z 20ti na 13 tis. A stále nikdo. 🤔

                                  N$ - Profil | Ne 21.1.2024 10:42:28

                                  3 x Rex v Ostravě, bazar

                                    NLuger46 - Profil | Ne 21.1.2024 7:50:53

                                    C@rpSt4r >> dík Fildo👍

                                      NC@rpSt4r - Profil | Ne 21.1.2024 2:34:45

                                      Luger46 >> Můžu ti ty civky od MV ukázat…mám 14000 na xsa, tak by sis mohl udělat trochu představu jak to mají zpracovaný…

                                        NLuger46 - Profil | So 20.1.2024 21:44:20

                                        bart.bm >> jako jo Daiwa má ty cívky na odhoz lepší. Proto po Basii pokukuji nenápadně😉 je možnost civek od MV spool ale vůbec je neznam.