Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

NLuger46 - Profil | So 20.1.2024 21:26:54

bart.bm >> házet se s tím dá velmi dobre ale lepší je to v kombinaci s k oky které lip pojmou větší odmot silonu a sokovky. Teď lituji ze sem prodal Torixi😂

    Nbart.bm - Profil | So 20.1.2024 21:12:27

    Luger46 >> já dal právě kvůli toho ty XSE pryč. Vůbec mi to nesedlo při házení. U vyvážky budiž. Tam je to jedno.

      NLuger46 - Profil | So 20.1.2024 20:59:16

      bart.bm >> nemyslim

        Nbart.bm - Profil | So 20.1.2024 19:37:38

        Luger46 >> nebude kontraproduktivní ten hrnec na 10ft?

          NLuger46 - Profil | So 20.1.2024 19:31:54

          Mr.Doctor >> i ty rejpale😂 hele jakožto znalec vyšších řad obou značek řekni která bassia je srovnatelná na odhoz s novým MGS? Co ta cerna SL QD? Prevod 4,1:1. Přemýšlím ze MGS dam na krátké a Basii na dlouhé. Jen tak přemýšlím v okurkove sezóně😁 já ti cest s nema motat u vody neměl.

            Nbart.bm - Profil | So 20.1.2024 9:04:15

            $ >> ty vyjdou na trh nové věci 😁 tohle neřeším.

              Nbart.bm - Profil | So 20.1.2024 9:02:54

              Radek Ráliš >> nikdo se nehádá neboj 😉

                N$ - Profil | So 20.1.2024 0:36:36

                Radek Ráliš >> V klidu. K výměně názorů potřebuji předmět a oponenta.
                Samozřejmě to říkám s veškerou láskou 💙

                  Nmurphyy - Profil | Pá 19.1.2024 23:41:08

                  Radek Ráliš >> presne Radku, to ze si kazdy povie svoj nazor este neznamena ze je to proti tymto zasadam co si spomenul :))
                  ci? podla mna diskutujeme kulturne..kde je aj :
                  láska, porozumění, vzájemná úcta

                    Ndrvoštěp - Profil | Pá 19.1.2024 23:39:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Radek Ráliš >> Moje řeč😁😁👍😁

                      NRadek Ráliš - Profil | Pá 19.1.2024 23:31:04

                      Kurwa, kluci ušatí, hlavně se mi tu nehádejte 😉 Chci, aby tu byl doslova ráj na zemi 😊 Místo, kde láska, porozumění, vzájemná úcta a respekt bude samozřejmostí 🙏 Děkuji za pochopení 😇

                        Nmurphyy - Profil | Pá 19.1.2024 22:59:08

                        $ >> nesuhlasim ze 'Času dost'
                        to je mozno od tvojich predtstavach: uz to nemam..

                          N$ - Profil | Pá 19.1.2024 22:36:10

                          bart.bm >> snad je jeden z nich lékař 😂
                          Já už prováhal pár věcí... pořád to tam je, pořád to tam je... najednou to není nikde. Pak jsem sháněl po čertech i ďáblech...
                          To filosofické období je třeba zkrátit, jen tak to rozhodneš ty. 'Času dost' je způsob, jak nechat rozhodnout někoho (něco) jiného.

                            Nbart.bm - Profil | Pá 19.1.2024 22:19:36

                            murphyy >> tak tak. Lepší je chvíli rozmýšlet a pak si to stejně koupit 😁

                              Nbart.bm - Profil | Pá 19.1.2024 22:17:50

                              Klikař >> na mě to sem tam vyskočí mimo ČR. A tohle je cena i pod Fishmaxem.

                                NP3 - Profil | Pá 19.1.2024 22:07:34

                                Klikař >> Měli to tam jen chvíli..

                                  Nmurphyy - Profil | Pá 19.1.2024 21:56:18

                                  Klikař >> daj link kde to je pod 15k

                                    NKlikař - Profil | Pá 19.1.2024 20:56:13

                                    bart.bm >> ahoj, nestalo by za zvazeni koupit ty basie tady v CR, fishmax 14,9 tis to je super cena

                                      Nicokarp - Profil | Pá 19.1.2024 19:16:10

                                      murphyy >> uvidíme Martin,ešte nie som definitívne rozhodnutý, neponáhľa to 😊

                                        Nmurphyy - Profil | Pá 19.1.2024 19:06:14

                                        icokarp >> j tiez uz dlhsiu dobu nad nimi rozmyslam a by som im aj prekusol ten nie uplne top rovny navin, ale mam ine 2 basie, iso, potom viac shiman na nahozy, tak si asi uz pockam na dalsiu generaciu tych basii, ponahlat sa nemam kde :) a medzitym ma mozno oslovi nejake nove mensie shimo :) zistil som ze kupovat vsetko co sa mi paci nie je dobre a v konecnom dosledku clovek nebude stastnejsi, skor naopak ;)