Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

Nmurphyy - Profil | Čt 12.10.2023 16:54:57

Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.10.2023 15:48:55 >> jj skvosty s mgs telom super, a este ti bolo treba upgradovat cierne brikety :DD plus este mas aj basiairs ze? ;)

    NRadek Fox - Profil | Čt 12.10.2023 15:48:55

    murphyy >> Skvosty s názvem Daiwa 14Surf Basia 45 Long spool.

    https://www.tradeinn.com/waveinn/en/daiwa-basia-45-qd-surfcasting-reel/136245066/p

      NGreysmen - Profil | Čt 12.10.2023 15:42:07

      Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.10.2023 22:39:48 >> a nemůžu si pomoct, ještě ještě černá černá klička.

        Nmurphyy - Profil | Čt 12.10.2023 15:38:02

        Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.10.2023 22:39:48 >> peknee ;) to su basiairs?

          NGreysmen - Profil | Čt 12.10.2023 8:29:55

          Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.10.2023 22:39:48 >> zkusil bych na ně nasadit cívky z Basiairů jen takovej estetickej dojem

            NFilla - Profil | Čt 12.10.2023 7:52:58

            Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.10.2023 22:39:48 >> děkuji 🙏
            Super hůlky, chválim! Shimano 4ever 😂😇

              NFSnevajs - Profil | Čt 12.10.2023 7:38:11

              Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.10.2023 22:39:48 >> proboha - kuwa vždy musí být cívka na spodní úvrati :)))

                Nbizon - Profil | Čt 12.10.2023 0:45:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Radku Tak ty jsou fakt krasavice!!!!

                  NRadek Fox - Profil | St 11.10.2023 22:39:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Filla >> Marťas, díky za pochopení a tahle je jen pro Tebe ;-)

                    NFilla - Profil | St 11.10.2023 22:11:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.10.2023 10:12:20 >> rádo se stalo, v tom Špáňu by je nikdo nikdy neocenil jako Ty! Ať šlapou a tahají partu fr.kobyl 🤟

                      NGreysmen - Profil | St 11.10.2023 20:32:37

                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.10.2023 11:54:17 >> ti to připomenu 🙄

                        NPoušťák - Profil | St 11.10.2023 18:51:33

                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.10.2023 11:54:17 >> tomu sám nevěříš 🤣🤣🤣

                          NRadek Fox - Profil | St 11.10.2023 11:54:17

                          murphyy >> Já už jsem skončil, nic nekoupím - motadla. No, spíše se budu maximálně snažit :-)) Mám navijáky v řadě starý Tournament S500t a Basie v řadě Basiair. Chtěl jsem to mít ucelené kvůli stejným cívkám a zároveň vlastnímu pocitu alá Los Pacientos, povedlo se ;-)

                            Nmurphyy - Profil | St 11.10.2023 11:24:29

                            Dušan_hp >> ano aj mne sa pacia, isty cas som o nich aj uvazoval..tak si pockam na dalsiu generaciu asi :)
                            inak ja stale hovorim-shimo je shimo :)

                              NDušan_hp - Profil | St 11.10.2023 10:57:04

                              murphyy >> Já tu novou Basii Tournament SCW měl na stole když jsem vybíral navijáky v Roudnici, má skladem opravdu vše, jel jsem pro SLD. Měl jsem obrovské cukání protože je červená jako Revolty!
                              Na sucho šlape jako Rolexky, naprostý skvost, design i zpracování, ale zrovna ten návin by mě asi dost vadil. Tedy pokud by nešel "vyladit". Na velikost proti MGS ale daleko použitelnější.

                                Nmurphyy - Profil | St 11.10.2023 10:13:14

                                ohladom novej basie-inak prvy krat DAIWA pouzila viac kolecok na pomalsi zdvih wormu, a nedokazali to poriadne dopocitat aby bol navin rovny..
                                shimano ten worm zdvih zdokonaluje uz niekolko desatroci aj u privlacovych navi, a kde je daiwa, toto SCW s tymto bolo shimo pred 20 rokmi :)
                                Ano, boli legendy, trvacne stroje, ale tymto to asi konci, aj SLD mi uz zacina hucat ako 100e navi..
                                tym nehanim Daiwu, pouzivam obe znacky, tak nazor na to mam ;)

                                  NRadek Fox - Profil | St 11.10.2023 10:12:20

                                  murphyy >> Právě, je moc široký. Chtěl jsem je vzít, ale sehnal jsem skvosty, o kterých jsem si myslel, že už je nikdy mít nebudu. Díky Martinovi a Martinovi včetně dalších zainteresovaných lidí do nákupu je však mám. Jejich fotky sem naperu až od vody.

                                  Filku, kamaráde, díky a díky na vždy 🦈😊💪🤝

                                    NRadek Fox - Profil | St 11.10.2023 10:06:01

                                    murphyy >> Jak píše Dušan, je moc velký. Označení P jako u Roenů tzv. přehradní 😂

                                      NDušan_hp - Profil | St 11.10.2023 10:02:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      murphyy >> máš pravdu XTD, já mám XTC. To MGS je celkově velký naviják, lehký ale takový "přehraďák" jak se dříve říkalo. Výška cívky není problém ale ten strašný průměr.

                                        Nmurphyy - Profil | St 11.10.2023 9:52:43

                                        Dušan_hp >> myslis XTD MGS..
                                        ale aj daiwa ma taku vysku cievky na navin, len shimo je trochu sirsie