Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

Nmurphyy - Profil | Út 10.10.2023 8:17:18

FSnevajs >> tu je teda riadny pisek a blato :)) nene len zo srandy ;)
https://www.mrk.cz/Data/Pics/2023/281/2337985_f8afd.jpg

    NFSnevajs - Profil | Út 10.10.2023 7:07:34

    Filla >> je potřeba si bohy naklonit na svoji stranu :) .... Pokud chytám třebas na písku, blátě tak ho používám

      NFilla - Profil | Út 10.10.2023 7:02:19

      FSnevajs >> zdar Filipe. Ten korďáckej kobereček je recese, nebo si v tom takhle jedeš na vážno?

        Nradek.č - Profil | Po 9.10.2023 20:15:13

        Radek Ráliš >> Radek Fox - 9.10.2023 19:27:09 >> jasan, jsem rad, že to vypadá líp.

          NRadek Fox - Profil | Po 9.10.2023 19:27:09

          radek.č >> Čau Ráďo, počkáme, vlož ji. Díky✌

            Nradek.č - Profil | Po 9.10.2023 17:57:52

            murphyy >> no mi se to zlepšilo o 90 procent. Fotku nedám, protože jsem na montáži. Příště ji tady vložím

              Nmurphyy - Profil | Po 9.10.2023 17:42:13

              radek.č >> tu nejde o konus, nech uz by bol akykolvek konus, tak takto by to nemalo navijat..hoci to neni az tak strasne ale aj tak..

                Nradek.č - Profil | Po 9.10.2023 17:07:08

                Radek Ráliš >> Radek Fox - 9.10.2023 16:04:46 >> stačí přidat podložku pod cívku. Ale max 0,20mm. (daiwa má myslím 0,25, šímo má 0,20 podložky). A bude to do konusu jak má být.

                  NRadek Fox - Profil | Po 9.10.2023 16:04:46

                  FSnevajs >> Jsou to idioti. Ten návin je strašný. U motadla za tyhle prachy, prasečina.

                  Fotky pěkné 😜

                    NFSnevajs - Profil | Po 9.10.2023 8:50:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tak aby to tu nebylo jen do černa, přidám trochu červené :))

                      NRadek Fox - Profil | Ne 8.10.2023 14:48:26

                      $ >> Přesně, ještě by chtělo sehnat tuhle krytku na rotoru v chromu.

                        N$ - Profil | Ne 8.10.2023 14:11:26

                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 8.10.2023 12:19:01 >> jo, sedí tam a aspoň v tom nezůstal překlapěč sám 👍

                          NRadek Fox - Profil | Ne 8.10.2023 12:19:01

                          .

                            NRadek Fox - Profil | Ne 8.10.2023 12:18:00

                            $ >> No, teď je vlastně dobře, že chytám na první našlápnutí :-))

                              N$ - Profil | Ne 8.10.2023 9:59:42

                              Mr.Doctor >> no nevím. Jestli půjde na stejný místo, aby se nedivil, že je zase sluníčko tam, co posledně...
                              Přitom stačilo otočit stojan a házet na druhou stranu 😁
                              Ty Basiairy jsou prostě nádherný stroje, podle mě nejhezčí kapronavíječe na planetě

                                NMr.Doctor - Profil | Ne 8.10.2023 9:08:33

                                $ >> Jo jo, přesně tak....madlo jsem si dal menší, Radek tam má tu klasiku.....a neboj, příště to určitě napraví a nafotí i z druhé strany....😀

                                  N$ - Profil | So 7.10.2023 22:37:36

                                  Mr.Doctor >> jj, máš recht. Jen madlo asi širší...
                                  Ale víš jak, Krainovou sis taky mohl představovat...
                                  Nebo vidět..!
                                  Je to rozdíl

                                    NGreysmen - Profil | So 7.10.2023 20:43:05

                                    Mr.Doctor >> no jo Basiair je Basiair.

                                      NMr.Doctor - Profil | So 7.10.2023 16:32:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      $ >>Ta jedna fotka trochu napovídá, ze tam má kličku tvarem jak na Basiairu, jen černou….

                                        NRadek Fox - Profil | So 7.10.2023 12:23:21

                                        murphyy >> Tohle na Basiair prodávají na ebay pod označením Z01-9555 (131T). Není tam ta povrchová úprava a možná to bude právě do SLD. Je to však pouze moje domněnka ;-)